leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

28 wrz 2010, 21:58

dorotaczekolada, slicznego kucyka ma corcia :ico_haha_02: :ico_brawa_01:
LEONA a jaki dajesz ten pasztet? robiony w domu? czy kupujesz?
kupilam jakis zwykly :ico_oczko:

ja poprasowalam, trzeba chyba isc spac

jutro na 12 mam jazde :-)

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

28 wrz 2010, 22:02

trzeba chyba isc spac
pracowity dzien, nalezy sie odpoczynek :ico_oczko:
my chcielismy jeszcze film obejrzec, ale pozno sie robi i checi coraz mniej :ico_noniewiem:

Kiarze przebil sie dzisiaj siodmy zabek - lewa dolna dwojka, prawa tez sie pewnie na dniach pokaze :-)

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

29 wrz 2010, 07:56

dziękuję w imieniu Leny :ico_oczko: ja sie smieje ze ona z tym kitkiem wyglada jak kosmita z antenka :ico_haha_01:
ja jeszcze nie dawalam pasztetu,moze sprobuje :ico_noniewiem: ale taki w puszce czy flaku to raczej marny jest...chyba lepiej taki pieczony? :ico_noniewiem:
Kiarze przebil sie dzisiaj siodmy zabek
o rety :ico_szoking: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

29 wrz 2010, 08:17

Helen, gratuluję 7 ząbka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja sie smieje ze ona z tym kitkiem wyglada jak kosmita z antenka :ico_haha_01:
mi się skojarzył teletubiś ;-)

Dziś do Justynki przyjeżdżają dziadkowie, więc zapowiada się ciekawy dzień, mimo że za oknem leje i jest zimno :-) Nawet ubrałam Niunię w spódniczkę, choć za bardzo tego nie lubi, bo jej przeszkadza w szybkim raczkowaniu ;-) Ale niech ładnie wygląda, choć od czasu do czasu :ico_haha_01:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

29 wrz 2010, 08:25

mi się skojarzył teletubiś ;-)
to tez :ico_haha_01:
Dziś do Justynki przyjeżdżają dziadkowie
milej wizyty :ico_brawa_01:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

29 wrz 2010, 10:12

hejka

moj synus pospal dzisiaj do 8.30 :-)


za oknem piekne slonko :ico_brawa_01:

niedawno zjedlismy sniadanko, ja zrobilam juz obiad, dzisiaj pierwszy raz robilam grzyby w smieanie :ico_oczko:

Dziś do Justynki przyjeżdżają dziadkowie
udanego spotkania :ico_brawa_01: :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-09-29, 10:12 ]
Kiarze przebil sie dzisiaj siodmy zabek
sporo zabkow juz Kiara ma :ico_haha_02: :ico_brawa_01:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

29 wrz 2010, 10:12

mikusia moja wcina ostatnio swoj robiony ale ja jej dawalam tez podlaski i tez jej smakowal, a wczoraj na kolacje miala na talerzu szynke i chcel i wcinala a na koniec dalam jej ogorka pikantnego w zalewie musztardowej co sama robilam, ale sie zajadala :ico_brawa_01:

i to byla nasz 1 noc przespana od bardzo bardzo dawna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: zmienilam z nia pokoj i lozko i spi dobrze od paru dni, ale budzila sie z kaszlem a dzisiaj nawet nie kaszlala :ico_sorki: a ja poszlam spac przed 12 bo cxzytalam ksiazke a o 5 wstalam wyspana i dalej czytalam ksiazke :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Kiarze przebil sie dzisiaj siodmy zabek - lewa dolna dwojka, prawa tez sie pewnie na dniach pokaze :-)
prawie najmłodsza a zarar wszystkie zeby bedzie miala :-D :-D
chyba lepiej taki pieczony? :ico_noniewiem:
ja ostatnio w pieczonym znalazlam pióra :ico_szoking: i wcale tani nie byl zostaje przy podlaskim moj syn sie na nim wychowal :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

29 wrz 2010, 12:28

witam,

We śnie wyczałam tylko :ico_oczko: jak się obudziłam jaka ulga że to był tylko sen...a śniło mi się dlatego że mój tata zatrzasnął się w łazience. Musieliśmy wzywać ślusarza i potem o tym gadaliśmy było trochę śmiechu...ale tata powiedział że gdybym to ja się zacięła jak byłam sama w domu z małym to byłby koszmar :ico_chory: niby są trochę przeszklone ale szyba chartowana. To byłby horror.

Lenka cudnie się prezentuje :ico_brawa_01:
Dziękuję za życzenia w imieniu dzieciaków.

Mój synek ma anemie :ico_placzek: właśnie wczoraj wieczorem się dowiedziałam. Nigdy bym nie pomyślała nie widać po nim tego. Jest żywy, śniady, ma apetyt...a jednak. W piątek jedziemy do lekarza...
Kiarze przebil sie dzisiaj siodmy zabek - lewa dolna dwojka, prawa tez sie pewnie na dniach pokaze
:ico_brawa_01:
Shiva, udanego spotkania
za oknem piekne slonko
pozazdrościć u nas leje :ico_noniewiem:

kurcze szkoda mi Piotrusia, znowu mam myśli czy ja coś robię nie tak? może się nie nadaję na mamę... Choć sama też jako dziecko miałam anemie...
Była już salmonella, trzydniówka, katar 2 razy...i teraz ta anemia :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

29 wrz 2010, 12:36

anusiek, a skąd masz pewność że to anemia? Miałaś badanie krwi? Bo ja u mojego podejrzewam przez sińce pod oczami, ale muszę zrobić badanie, ale nie mam kiedy :(

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

29 wrz 2010, 15:09

Dziś do Justynki przyjeżdżają dziadkowie, więc zapowiada się ciekawy dzień, mimo że za oknem leje i jest zimno
bedziecie miec jakies urozmaicenie, milych odwiedzin :-)
dzisiaj pierwszy raz robilam grzyby w smieanie
takie na zimno czy sos grzybowy?
prawie najmłodsza a zarar wszystkie zeby bedzie miala :-D
przynajmniej w tym nie jest w tyle :ico_oczko:
może się nie nadaję na mamę..
po prostu troche mieliscie pecha na poczatku, pozniej bedzie juz tylko lepiej :ico_oczko:

dzisiaj dostarczono nam fotelik dla Kiary, maz ma ostatni dzien urlopu i zaraz bedzie pewnie wpinal fotelik w samochodzie... tylko Kiara poszla spac i nie interesuja jej na razie wyprobowywanie nowego nabytku :ico_haha_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości