szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

12 gru 2012, 15:42

a ty nie jestes w stanie policzyć który to tydzień?
No wiem najprawdopodobniej bo tylko 2 razy się kochaliśmy więc mniej więcej wiem .
Zaraz policzę z ciekawości ale na pewno nie ma 10 tyg.

Boże jak ja się wkurwiłam znów na moja siostrę.Ludzie toż to siostra się nie może nazywać.
Od razu napisze ze jest bezrobotna już i siedzi w domu.Nic nie robi .Śpi do 11 ,około 13 śniadanie i leżenie w piżamie w łóżku z lapkiem. Wiec jak Lilcia poszła spać to proszę ją by zrobiła mi coś z włosami bo jadę potem do miasta .Ona umie ładne fryzury robić.
A ona że jest bardzo zajęta i nie ma czasu . Kur..a ja dziś tyle zrobiłam że nie mam nawet siły wam pisać co ,obiad ugotowałam też przy czym ja mam dziecko .No ale ona nie ma czasu. Jutro P nie da rady jechać ze mną do lekarza a ja w nocy nie widzę i nie jestem w stanie jechać. Ale nie ma mowy bym ja cholera poprosiła .bo wiem ze nie pojedzie.Wczoraj już zagadywałam czy by nie pojechała w czwartek ze mną do miasta odebrać okulary itp ale oczywiście odmowa.
Nie będę sie jej prosić. Jeszcze nie wiem co zrobię bo P wolnego nie dostanie tak z dnia na dzień a kolega nie chce się z nim zamienić.Najwyżej poproszę koleżankę Age ale ona ma 2 dzieci które są same w domu wiec nie wiem czy mi pomoże. Ale spróbuje.

Ojj przykro miec taka siostre ktora pamieta o tobie gdy sama czegos potrzebuje. Ale przyjdzie i na nia czas.Choc wiem że ja tak nie zrobie bo nie umiem .

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

Re: Lato i Jesień 2011

12 gru 2012, 16:00

szkieletorek uwierz, ze nie ty jedna masz taka cudowną rodzinkę, ja już nawykłam i wciaz uczę sie, nie pomagać tym co nie pomagajA TOBIE, NAWET JESLI TO NIEZGODNE Z MOIM SUMIENIEM, TRUDNO, PRZYNAJMNIEJ SIE NIE WNERWIAM PÓŹNIEJ, BO JEDYNIE MOGĘ sie wnerwiać na siebie póxniej.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

12 gru 2012, 17:05

Dziewczyny .Więc tak ...
Jutro miałam mieć wizytę u tej babki co kazała mi iść usunąć bo nie ma tam nic.
Ale ja jakoś czuje ze jest wszystko dobrze .I wyniki tez są dobre.
Zadzwoniłam do mojego starego gina choć wiem że nie przyjmuje ciężarnych, ale gadałam opowiadałam i kazał mi przyjść w piątek.Niestety dopiero w piątek i to na 22 .
Mam nadzieję że dobrze zrobiłam bo jutro się do tamtej nie wybieram .

Co uważacie ?Powinnam jednak jutro iść do niej ?

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

Re: Lato i Jesień 2011

12 gru 2012, 20:36

sykieletorek ja myślę że powinnaś iśc zobaczysz co Ci powie po tych badaniach, a przecież do tego swojego starego też możesz iśc. Ja bym poszła i tu i tu...
I Kochana trzymam za Was bardzo mocno kciuki żeby było dobrze :ico_buziaczki_big:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

12 gru 2012, 21:24

Ja bym poszła i tu i tu...

No tak ale jedna wizyta 100 zł a druga też 100 lub 150 dokładnie nie pamiętam . Ja wiem ze kasa się nie liczy no ale jednak nie znosimy złotych jaj .

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

Re: Lato i Jesień 2011

12 gru 2012, 21:50

hej wieczorowo

szkieletorek ja bym sobie darowała wizytę u tej baby, idź do swojego gina, może ci kogoś poleci kto poprowadziłby twoja ciążę?

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

12 gru 2012, 21:59

może ci kogoś poleci kto poprowadziłby twoja ciążę?
Szczerze to ja liczę że on mi ja poprowadzi .
Ale na razie czekam na wizytę i by sie dowiedziec na 100 % czy jest wszytsko dobrze

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

Re: Lato i Jesień 2011

12 gru 2012, 22:47

Szkieletorek ja byłam u tej Baryły dawno temu, nawet nie wiem po co... To było po przeprowadzce do T., a tu nie miałam jeszcze gina. Strasznie niemiła była i niesympatyczna. Może miałą gorszy dzień, no ale moje wspomnienie o niej jest jedno.

Super,że udało Ci się dostać do "starego" lekarza.
Kurde, pewno koło północy wejdziesz jak będzie miał obsuwę, hehe...
Tak sobie myślę, że jak Cię teraz przyjął to pewno poprowadzi Twoją ciążę :-)

Ja chodziłam do Sakowej i mogę ją polecić. Tylko do niej to też mega problem,żeby się dostać.
Terminy mega odległe, a jak z ciążą to trzeba podejść do niej między pacjentkami i spytać, jak się zgodzi (a widziałamże nie odmawiała) to gdzieś wciskała.
Ja to sobie najpierw sprawdziłam, kto pracuje na Nowym Szpitalu, potem popatrzyłam na ZnanyLekarz i tak sobie wybrałam lekarza.

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

Re: Lato i Jesień 2011

12 gru 2012, 23:50

wow ale wy macie śmieszne godziny przyjęć tych lekarzy ... o 22 szok, u nas na podlasiu nie słyszałam o czymś takim naprawdę. I w ogóle ginekolodzy tutaj z otwartymi ramionami przyjmują. Możesz się umówić nawet w ten sam dzień, a najdalsze terminy to za tydzień.
Szkieletorek, ja bym sobie nie zawracała głowy tą wizytą jutrzejszą. Poczekaj na spokojnie na lekarza któremu ufasz. Po co masz się dodatkowo stresować. Ja tam wierzę, że wszystko będzie dobrze. A co do rodzinki to no cóż każdy ma chyba jakieś przeboje. Ja to już nie chce o swoich opowiadać :-P

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Lato i Jesień 2011

13 gru 2012, 12:16

Kurde, pewno koło północy wejdziesz jak będzie miał obsuwę, hehe...
Tak sobie myślę, że jak Cię teraz przyjął to pewno poprowadzi Twoją ciążę :-)
Ojj myślę że będzie opóźnienie.On ma zawsze full pacjentek .
No ja po cichu na to liczę że poprowadzi .
wow ale wy macie śmieszne godziny przyjęć tych lekarzy ..
Do dobrego lekarza tak jest .Sa lekarze do ktorych nie ma takich terminow.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość