Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

22 paź 2007, 11:19

Ja dzis druga?? :ico_szoking: Niesamowite :-D

eve81 pisze:A ja mam pytanko w co macie zamiar ubrać swoje maluchy na chrzest???

No wlasnie tez sie zastanawialam, mi i Krzysiowi marzylo sie zeby Jasiu byl w goralskim stroju i my tez, tak na ludowo... Kurcze strasznie sie nam to podoba! Ale nie mamy takich strojow, no a chcac teraz kupic i dla mnie i dla K. i dla Malego to wychodzi strasznie drogo... Mamy jeszcze dowiedziec sie o wypozyczenie. A jak nie to trudno, jakis bialy stroj sie wykombinuje, tylko dla mnie to takie oklepane... Ale na pewno odpada rozek, becik czy cos w tym stylu.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

22 paź 2007, 11:53

eve, czyżby Twoja teściowa miała na imię Ula?? Bo miała też miała wczoraj imieniny.

Dominisia, dobrze,że przypomniałaś o tej wódeczce z wesela, którą się stawia na chrzcinach! U nas też jest taki zwyczaj. Muszą tą wódeczkę przywieźć, bo mam ją w domu rodziców.

:ico_tort:
I
I
I
I
I
V

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

22 paź 2007, 13:08

Hej jestem i ja :-)
Wczoraj mnie nie było z braku netu, dziś to samo ale przyleciałam do brata na komputer bo juz mnie ciekawiło co u was.
Wczoraj choć było zimno to na wybory poszlismy z mężem pieszo z wózeczkiem :ico_brawa_01: , no i potem do kościoła. Bałam się troche że Olek bedzie plakał ale spoko, przespał cała msze :ico_sorki:
Ja tez myślałam żeby chrzciny zrobic w lokalu, ale jednak stwierdziłam że w domu będzie lepiej. Tylko poprosze ciocię żeby pomogła mi wszystko przygotować, no bo bez sensu żebym spędziła cały wieczór w kuchni, a nie chce mamy angażowac :ico_nienie: A tak ciocia w tym czasie co my bedziemy w kosciele wszystko przygotuje i przyjdziemy juz na gotowy obiadek. Cioci zapłacimy i z głowy.
Co do gości to będziemy mieli ok 12 osób. Tylko nasi rodzice, dziadkowie no i chrzestni małego.

Dominisia pisze:Ale na pewno odpada rozek, becik czy cos w tym stylu

U mnie też to odpada, wymyśliłam że kupie kombinezon w kolorze jasno beżowym albo ecru i tyle.

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

22 paź 2007, 15:30

Kocura Bura, dla Zuzi z okazji ukończonych 4 tygodni Obrazek

Dominisia pisze:na pewno odpada rozek, becik czy cos w tym stylu.


ja też nie mam zamiaru pakować prawie 4 miesięcznego Szymula do becika :ico_oczko:
moja siostra przywiozła mu biały kombinezon z czerwonymi dodatkami wiec moze w niego go ubiore???

wiecie co//mam dylemat czy karmic dalej piersią bo Szymul cały czas ma ten trądzik niemowlęcy od moich hormonów :ico_olaboga: strasznie to wygląda, nieestetycznie i wogole boje sie zeby mu po tym jakies blizny nie zostały
dziewczyny doradźcie mi cos??? co wy byscie zrobily na moim miejscu???
wiem ze mleko mamusi najlepsze ale mimo to mam dylemat co zrobić????

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

22 paź 2007, 16:07

Kocurka najlepsze życzonka dla Zuzi i buziole od Oleczka :ico_buziaczki_big:

eve81 pisze:boje sie zeby mu po tym jakies blizny nie zostały

Eve jesli to karmienie tak dobrze ci idzie to ja bym tak szybko nie rezygnowała, zapytaj lekarza czy po tym trądziku mogą zostac jakieś blizny no i czy lepiej dla Szymulka pić mleczko mamy i mieć te pryszczole czy ich nie mieć ale za to pić mleko modyfikowane. Trudno wyczuć co dla was lepsze. :ico_noniewiem:

Ja własnie wróciłam z zakupów, znowu byłam pogrzebać w szmatkach :ico_brawa_01: , kupiłam sobie sweter i 2 bluzki a Olusiowi pajacyki do spania, rozpinane z przodu :064: Dla mnie one są najlepsze bo szybkie do przewijania.

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

22 paź 2007, 16:54

Kocura Bura dla slodkiej Zuzi moc buziaczkow z okazji ukonczenia 4 tygodnia!! Niech rosnie zdrowo i sprawia Wam wiele radosci!!

Eve ja nie wiem co Ci doradzic... Chyba lepiej skonsultoac sie z lekarzem. Jasiowi ostatnio tez wyszly krostki na twarzy a jest na sztucznym mleczku (najprawdopodobniej Krzysiek podraznil go swoim zarostem) i tez niezbyt fajnie to wyglada. Taka skora niemowlaczka jest bardzo wrazliwa i nigdy nie wiadomo co moze zaszkodzic.

eSKa kurcze zazdroszcze Ci tego ze umiesz sobie cos wygrzebac w "szmatkach", ja nigdy nie mialam talentu i zawsze szybko rezygnowalam z takich zakupow, wogole to draznil mnie zapach... A chcialabym bo mozna wyszukac cos oryginalnego i taniusio... Dasz jakas rade?? :-)

Wlasnie drzemalam przy moim synusiu, lece teraz zrobic sobie cos do zjedzonka.

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

22 paź 2007, 19:48

Dominisia pisze:wogole to draznil mnie zapach...


napisze Ci na pocieszenie,że moja mama jak tylko wejdzie do szmateksu to zaraz chce jej sie Obrazek :ico_szoking: a bardzo lubi buszować po tych sklepikach wiec dla niej to tymbardziej kłopotliwe :608:

Kocura Bura, zgadza sie moja teściowa to Urszula :-D

no dzisiaj jeszcze byłam u M baratowej i ona też mi mówi żebym tak łatwo nie rezygnowała z karmienia, no zastanawiam sie moze jutro znow zadzwonie i umówie sie do dermatologa :ico_noniewiem: może da cos skuteczniejszego :ico_olaboga: chociaż wiem że dzieci mają ten trądzik nie tylko od karmienia, dziewczyna na innym forum pisała że ona karmi butelką a jej synek też ma te krostki :ico_olaboga:

i wogóle dzisiaj zalwazylam ze Szymulkowi pęka skóra za uszami, tzn. ma taką chropowatą, posmarowałam mu alantanem i chyba jest lepiej no i chyba robi mu sie ciemieniucha na główce :ico_szoking: :ico_olaboga: kurde nie moge dopuścic żeby mu sie zrobiła na całego, posmarowałam mu główke oliwką i wyczesałam szczotką, mam nadzieje ze to pomoże :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-10-22, 19:51 ]
TUTAJ MOżECIE ZOBACZYć FILMIK Z sZYMULKIEM :-D

http://video.google.pl/videoplay?docid=-3485896916383927460
http://video.google.pl/videoplay?docid=-2690514047987378779

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

22 paź 2007, 21:17

Dobry wieczór!! Ja dziś tak na koniec :) zajrzałam... wymiękłam i dałam wczoraj w nocy marceli Butelkę z Nanem bo już nie dałam rady, stwierdziłam że nie chcę jej męczyć bo widziałam ze jadła jadła i najeść się nie mogła. Co do ubranek na chrzest to hehe widzę że nie tylko ja mam awersję do becików, które zesztą kojarzą mi się z atłasowymi wielkimi poduchami :ico_nienie: BECIKOM MÓWIMY STANOWCZE NIE!! :ico_nienie:

Dominisia, ja tez nei miałam szczęście do ciuchowych, dziś widziałam jakie cuda kupiła moja przyszła szwagierka i chyba się bardziej postaram w tych poszukiwaniach.

A i muszę się pochwalić Marcelka skończyła dziś okrąglutki miesiąc :ico_tort: MAMUŚKI < CÓRCIE I SYNALKI zapraszamy z Marcelką na IMPREZKĘ!!!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

22 paź 2007, 21:48

Wszystkiego co najlepsze dla Marcelinki!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Eve nonono filmiki! Jak Szymus pieknie podnosi glowke, brawa :ico_brawa_01: No i obejrzalam sobie jeszcze filmik na lezaczku z piosenka fantazja w tle!! Bomba!!

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

23 paź 2007, 08:21

ja sie melduje
znów jako pierwsza
i uciekam na śniadanko :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość