Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

22 lut 2008, 23:34

katelajdka olala jak moja rodzinka poznała Sławka to przez długi czas mówili do niego Małysz, do dzisiaj czasem ktoś tak powie. jak jeździmy do Zakopanego na skoki to ludzie sie za nim oglądają. Kiedyś mu to przeszkadzało ale już się przyzwyczaił.

asiam_26 Ja też żałuje że daleko od siebie mieszkamy, takie ploteczki by mi się przydały i to bardzo.

katelajdka Dominika od jakiegoś czasu woli dorosłe jedzenie od swojego. Dominika śpi w pajacyku to jest wygodne i ona strasznie się kopie prawie cały czas śpi bez przykrycia więc tak jest najlepiej.

olala piękne zdjęcia ale naprawdę nie mam zielonego pojęcia która to ty. Ile zapłaciłaś za tą sesje ???

mamaJulci mieszkam w Zabrzu. w Turawie rodzice mojej przyszłej bratowej maja camping w ośrodku "Mała panew". Kąpać chodzimy sie kąpać na średnie jeziorko, woda jest czysta w tamte wakacje S. znalazł raka !!!

Małgorzatka Aparat dostaliśmy od chrzestnego na chrzciny. Mój braciszek miał gest .

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

22 lut 2008, 23:39

Dzięki za odpowiedz kochane moje!!!
Włożyłam mojemu dżentelmenowi piekną łososiową piżamkę, hihi, a pod spód body cienkie na ramiączkach. U mnie nie jest tak cieplo, w nocy mam tak 19-20st. Jakby sie rozkopał to mógłby zmarznąć.
karolas, no to rzeczywiscie wycwaniła się Melka, moj bartek tez zaczyna mowić nie, i mowi tez tak, bo ja cały czas powtarzam mu w kółko: "tak, tak". No to chodzi i mówi "tak, tak, a w zasadzie "tać, tać" :ico_brawa_01: :ico_haha_01:
Ja jeszcze nie daję nic smażonego, jajecznice też na parze robię. Dziś ta pangę to wyskubałam z panierki i sam środek dałam, ale nie bylo w bułce tartej tylko w cieście. On już poradziłby se z gryzieniem, ale to ma więcej kalorii jak powiedziala mi pediatra i raczej Bartuś powinien jeszcze jeść gotowane. Może kobieta ma na względzie tez moje dobro bo zawsze nie moze się nadziwić jak ja moge bartolinka nosić i ona mówi że syn ma więcej w pasie od mamy,,hihihihi.

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

22 lut 2008, 23:52

Świeże zdjątka.
Nasza niunia.
Obrazek

Ale mam fryzurkę.
Obrazek

Ja i mój balonik.
Obrazek

mamaJulci
Reczek z jeziora w Turawie.
Obrazek

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

23 lut 2008, 00:05

Małgorzatka, :ico_brawa_01: fajnie ze bedziecie miec aparat,
nawet i brat ale i tak krepujace to jest, ciagle pozyczanie

karolas, Fillipek juz jadl smazone, od swego kotlecika mu paseczek taki dam w raczke i wcina.
Mój skarb tez juz nie chce swoich zupek

myszka_f, ale Dominiczka sliczna :ico_brawa_01: jakie piekne oczka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

23 lut 2008, 13:15

katelajdka, ja uwielbiam spioszki, te co uzywam sa cale zamkniete i tylko jest jeden lub pare zaciskow przy dekolcie, i zapiecia pod pupka , jak do body, i wyglada wtedy to tak cudnie, jak taki kombinezonik hihihi sliczne sa pizamki, i mam pare w szafie, ale wciaz mam ten sentyment do spiochow, bo dzieci wygladaja tak slodko w spiochach hihihih, a te co mam to akurat w takich zywych kolorkach, wzorach, wiec i tez sie nie nudza. Ale rozmiary juz sie koncza, i niedlugo tez trzeba bedzie sie na pizamki przekladac, miala raz pizamke na sobie ale zalozylam body pod spod, bo mala sie w nocy odkrywa i wtedy by jej na plecki wialo.

malgosiu bardzo sie ciesze ze bedziecie mieli kamerke, przynajmniej czesciej bedziemy ogladac brzuszek i Wojtusia, i ciebie oczywiscie! a masz racje, ze czlowiek sie czasem krepuje pozyczac, mimo ze twoj brat, to i tak tak glupio, skoro czasem i jego zonka jest na zdjeciach hihihi a kamerka to samo szczescie, zdjecia beda napewno piekne!

myszka_f, sliiiiczne zdjecia! Asiula wyglada na bardzo slodka dziewczynke!

olala mnie tez interesuje koszt sesji :ico_wstydzioch: jesli mozna, chcialabym w polsce sobie zrobic taka sesje z Julenka i A. a tutaj to kosztuje furore za jedno zdjecie potrafia ludziska wziasc 500 zl :ico_szoking: zdjecia sliczne!! a ty to chyba ta w srodku???

karolas, my tez rozgladamy sie za nowym samochodem, nasz gruchotek ma juz ponad 12 lat, i dziure w tanku, wiec bezyna cieknie, A. nie ma czasu na reparacje a i juz sam samochod sie sypie, mamy Opla Astra ale chcemy go wymienic tez na Opla tyle ze Corsa, na kredyt oczywiscie, bo grosza w kieszeni nie ma hihihihi ale co tam po 7 latach sie splaci i bedzie nasz, pewnie znowu na wymiane na inny hihihi

Awatar użytkownika
ML
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 481
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:16

23 lut 2008, 15:37

Witam po dluższej przerwie

Na poczatku infromacja - Tobiś zaczął chodzic. Drepta już po całym domu wszędzie go pełno, czasmi nawet potrafi podbiec jak coś ciekawego zaobczy. Mamy już 8 zębów, a Tobiaszek waży 11 kg.

Z mężem wyjaniliśmy sobie wszystko i jest już ok. Lecę Was poczytac.

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

23 lut 2008, 17:06

dziewczyny, niektóre z was dobrze wytypowały która to ja na zdjeciach. Ja jestem pierwsza po lewej stronie. Przecież napisałam wam podpowiedź ze jestem najmlodsza :-D
a siostra w środku jest starsza ode mnie o 5 lat a ta po prawej stronie o 8 lat. :ico_szoking:

myszka_f, MamciaKochana, taka sesja u tego fotografa co bylismy to troche kosztuje. Ale my ta sesje dostaliśmy w prezencie tylko za odbitki sami sobie płacimy. Mała sesja czyli 10 zdjec kosztuje 220zł a duza sesja 20 zdjec 330zł plus kazda odbitka 27zł.
Moja siostra z Holandii tez mówi, że to strasznie tanio.

ML, gratulacje dla Tobisia za chodzenie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

23 lut 2008, 20:09

Dla Oliwii wszystkiego najlepszego
W tym dzisiejszym dniu radości, życzę 100 lat pomyślności.
Niech Ci życie w szczęściu płynie, niech Cię radość nie ominie!
Dziś chcę złożyć Ci życzenia, szczęścia, zdrowia, powodzenia.
Niech Ci słońce jasno świeci, i w radości dzień przeleci.
Niech odejdą smutki troski, By nastąpił dzień radości.
Te życzenia choć z daleka, płyną niby wielka rzeka.
I choć skromnie ułożone, są dla Ciebie przeznaczone...

Obrazek

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

23 lut 2008, 21:48

wszystkiego najlepszego dla Lenki i Patryka, i dla Oliwki :ico_tort:

olala super sesja. ja typowalam ze jestes wlasnie pierwsza z lewej :)

myszka_f sliczne fotki Dominiki. szczegolnie to pierwsze. no i Ty jestes podobna do brata i Dominika czysta mama

wakacje my chcielibysmy pojechac w tym roku do chorwacji ale zobaczymy co z tego wyjdzie. za to czest jestesmy w wakacje nad naszym morzem, do Stegny np mamy 50km

ML gratulacje dla Tobiasza

Malgorzatka niezla historia z aparatem. co do wymiotowania, to ja tez to mialam codziennie rano przed sniadaniem. i raz powiedzialam mojej mamie ze zanim wyjdzie do pracy zeby mi zostawila w pokoju bulke z maslem to zanim wstane z lozka sobie zjem. a moja mama chciala mi zrobic dobrze i kupila maslana z rodzynkami. jak ja po tym haftowalam, to sobie nie wyobrazacie:):):)

Dorota.M.
udanej imprezki no i jak tylko bedziesz miala czas czekamy na relacje

asiam_26 Tymek juz robi po kilka kroczkow (najwiecej 6), chociaz ostatnio jakby troche mniej, za to zaczal wdrapywac sie na lozko i sofe:) urodzinki robimy w niedziele. we wtorek jednak wszscy w pracy, a my chcemy zrobic imprezke wczesniej zeby tez goscie wczesniej poszli i zebysmy mogli Tymka spokojnie polozyc spac. bo on idzie spac przed 8.

katelajdka Tymek spi w pajacyku i skarpetkach ale zaczyna juz wyrastac i chyba zaczne zakladac mu pizamke. body pod spod nie bede zakladac bo u nas to raczej cieplo- 23,5 stopnia.
miny Bartka sa rewelacyjne, Tymek czesto robi takie ustka w kreseczki:
Obrazek

lulu kurcze Dziewczyno jaka Ty masz pamiec. pamietasz kto na jakiej fotce, kiedy co sie wydarzylo. normalnie podziwiam :ico_brawa_01:

dziewczyny za poltora tygodnia czeka mnie wymrazanie nadzerki. miala juz ktoras z was to robione. troche sie boje...
Ostatnio zmieniony 23 lut 2008, 23:40 przez kelly, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

23 lut 2008, 21:59

Dziękuj za komplementy dla Dominiki.
Musze się dzisiaj wyspać bo jutro przyjeżdża rodzinka mojego męża na urodzinki. W sumie będzie to 11 osób, w tym 5 dzieci ale będzie się działo. Wszyscy przyjadą na obiadek więc od rana będę szaleć w kuchni.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość