Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

28 kwie 2008, 11:50

oj niezdara :ico_haha_01:

[size=150]gozdzik [/size],a ty [size=150]julce [/size]zupke osobno gotujesz?

bo [size=150]mela[/size] to juz wszystko je co ugotuje wsio wsio ,ma taki apetyt ,ze szok :ico_olaboga: chodz po niej tego nie widac bo wszystko wybiega ,ale prawie codziennie wcina na objad 2 dania wczesniej zupke ,a po spacerku je znami drugie danie :-)

[ Dodano: 2008-04-28, 11:52 ]
kurcze co z tą[size=200] agą[/size]? :ico_noniewiem: sie dzieje juz chyba 3lub 4 tydzien jej nie ma :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-04-28, 11:54 ]
ja dzis bede musiała wziasc aparat na spacer bo komórą to nie robota i nie te foty ...

ok ja sie zmywam przyszykowac do wyjscia młoda jeszcze śpi :-D

:516: miłego spacerowania

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

28 kwie 2008, 12:11

ja jeszcze Julci gotuje osobno ale z racji tego ze my zup nie jemy tylko drugie danie
tez sie Becia zastanawiam co z Aga nic sie nie odzywa mam nadzieje ze u Nich wszystko dobrze
ja tez czekam az Juleczka sie obudzi dam jej deserek i zmykamy na spacerek a zupke zawsze je jak przychodzimy tak ok 16

[ Dodano: 2008-04-28, 12:12 ]
a powiedz mi duzo tej zupki ci zje ?
i drugiego dania

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

28 kwie 2008, 12:49

Witajcie kochane :-)

Wkońcu tutaj dotarłam po dość długiej przerwie. Przepraszam że aż tak bardzo Was zaniedbałam ale ten tydzień miałam wyjęty z życiorysu. Dopadło mnie zapalenie zatok i przez pierwsze trzy dni to chodziłam po ścianach z bólu. Mój mąż wyjechał na tydzień a ja przeprowadziłam się do rodziców bo sama bym sobie z małą nie dała rady. Teraz już jest troszkę lepiej i przynajmniej mogę w miarę normalnie funkcjonować.
Ale nie przypuszczałam że zapalenie zatok może aż tak dać w kość :ico_szoking:
No ale już Wam nie smędzę...

Może coś o Emilce napiszę :ico_oczko:
Otóż moje dziecię biega jak szalone, wszystko ją interesuje dookoła, zaczyna coraz bardziej psocić :ico_oczko:
Gada jak najęta w swoim języku i powoli próbuje jakieś pojedyncze słowa mówić ale póki co bardzo nieudolnie :-D
Najważniejsza sprawa... Emilce minęła skaza białkowa :ico_brawa_01: wcinamy już ostro serki, kaszki mleczno-ryżowe, danonki i takie tam mleczne pyszności :ico_oczko:
No i to chyba wszystko.... acha mój kot podrapał Emilkę po twarzy :ico_zly: na całe szczęście ominął oko bo mogło by się to źle skończyć :ico_olaboga:
teraz Emilka biega ze sznytem na policzku :ico_oczko:

gozdzik, urmajo zdjęcia cudne :ico_brawa_01: ja też na dniach postaram się coś wrzucić
DOMI czekamy na relację ze ślubu i na zdjęcia oczywiście :-) kurczę mnie to czeka za trzy miesiące :ico_szoking:
Dziękuje Wam że się tak o mnie martwiłyście, jesteście kochane :532:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

28 kwie 2008, 20:32

Aga26, jak fajnie Cie widziec juz sie naprawde tu z dziewczynami ostro zaczełysmy zamartwiać uf...ale dobrze ze juz jestes i wszystko jest wporzadku
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Emilki za chodzenie a raczej jak to piszesz bieganie :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
SUPER ze przeszła jej skaza białkowa az wam zazdroszcze moja Julcie jeszcze niestety ja ma :ico_placzek:
a teraz wkleje zdjecia wózeczka i z dzisiejszego spacerku
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
nio to teraz Becia czekamy na zdjecia z waszego spacerku noi pozostałe dziewczyny do dzieła pstrykamy i wklejamy

[ Dodano: 2008-04-28, 20:37 ]
nio a my teraz zmykamy sie myć

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

28 kwie 2008, 21:36

Hej dziewczyny :-D
Pierwszy poniedziałek,gdzie wróciliśmy o normalnej porze do domku :ico_haha_01: A nie jak do tej pory,jak chodziłam na kurs po 19 :-) Z tej okazji nadrobiłam zaległości,pranie,odkurzanie,wypucowanie wózka na sprzedaż(bo teraz nie było jak,kiedy) :ico_sorki:
Aguś-witaj na pokładzie,jak my się stęskniliśmy za tobą i Emi :ico_haha_02: Ale biedulko się namęczyłaś-kiedyś tez miałam z zatokami do czynienia,więc wiem co to za ból :ico_placzek: Ale dobrze,ze już lepiej sie czujesz :ico_brawa_01: Super,ze Emilka,juz biega,mój nadal ma cykora :ico_sorki: niby zrobi 2,3 kroczki,ale...to nie to!

Becia-nooooo wiesz,jak mi przykro że już nawet na GG nie możemy sobie potrajtolić,tzn.możemy ale wieczorkiem,a ciebie za zwyczaj nie ma :ico_placzek:

Gozdzik-superowskie zdjęcia,a wózio,hmmmm chyba znam go z alegro, :ico_oczko: fajny i ma chyba jeżeli dobrze pamiętam przekładaną rączkę,czy tak?

A jak tam Domi,ciekawe czy wszystko wypaliło-pewnie tak?
Urmajo-kochana byłaś w Poznaniu :ico_brawa_01: i sie znów nie spotkałaśmy :ico_placzek: dlaczego nie dałaś znać-chociaż przelotem a mogłybyśmy sie spotkać! :ico_nerwusek:

A ja dziś wywaliłam nie zły numer,hi,hi.Zadzwoniłam,zeby sie zapisać na jazdy,a babka,że spoko zaraz odwoni do mnie na komórkę.A ja spoko jeszcze jej podaje numer i zajęłam sie sprzatanie,a później mówię nie drynnda tak długo co jest.A ja głupia zostawiłam swoją torebkę u mojej mamy w domu,ha ha.Jak juz zadzwoniłam do mamy było juz za póxno,a babka dzwoniła 3 razy,ale mojaj mam tez wyszła i nonono goła :ico_haha_01: Spoko zadzwonię jutro i przeproszę :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

28 kwie 2008, 21:55

Witaj tak wózek ma przekładana raczke :-) to jest jego duży +
no to niezły numer kobiecie wywinełaś :-D pewnie była zaskoczona ze nikt nie odbiera

[ Dodano: 2008-04-29, 08:39 ]
Witajcie u nas nocka taka sobie
od samego rana świeci sliczne słoneczko :-D :-D :-D az chce sie mykac juz na spacerek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
widze ze ja dziś pierwsza to lece zrobić :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:
:-D

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

29 kwie 2008, 09:36

witam

nocka ok

ooo :ico_szoking: gosiucha :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super ,ze jestes tos sie udała z tym telefonem :ico_haha_01:
[size=150]
agusia[/size] witaj kochana nareszcie bo juz powaznie sie tu zamartwiałysmy :532: ,boziu to sie nacierpiałas kobietko :ico_olaboga: , ja nie wiem co to znaczy zatoki niestety...

[size=200]gozdzik[/size] mela wciąga jak ma swoją miche to czubatą opyli chestej dosyc zupy :-D ,a jak je z talerza to pół talerza jest obalone i nie ma to tamto :ico_haha_01: ,zas drugiego dania to połowe mojej porcji ziemniaków wciagnie ,a ja jem zawwsze duzo .

niestety nie udało mi sie zrobic fotek ,wyszło cos nagle i nie było czasu,ale dzis chyba raczej powinno wypalic ,pogoda zas superowskaaaaaaa :ico_brawa_01:

ale [size=150]julka[/size] super wygląda na bujawce :ico_brawa_01: faktycznie ona jest duza w porównaniu do tamtej dzidzi :ico_olaboga: ,a wózio superowski juz na pierwszy rzut oka widac ,ze leciutki jaka to firma????

a ja [size=150]meli [/size]własnie cos ala podobny kapelusz juz zamówiłam u babki taki robiony na szydełku :-) dopiero po weekendzie bede miała , bo miała same malutkie rozmiaru i nie dało sie tak od reki kupic ,ale kupiłam jej narazie inna czapeczke tylko ona ciagle łapie i sciaga :ico_zly: wywala za wózek :ico_zly:

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

29 kwie 2008, 11:12

Cześć Wam.

Wszystkie zdjęcia śliczne, dzieciaczki cudne jak zwykle.

DOMI wszystkiego dobrego na nowej drodze życia, cierpliwości, zrozumienia i oczywiscie duzo miłości :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

Co u nas...
Zuzia zabiera się za chodzenie, powoli stawia kroczki przy meblach. Była ładna pogoda więc całe dnie siedzieliśmy z nią na dworku. A tak poza tym to nic ciekawego, mam jakiś ogólny stan przygnębienia więc lepiej nie będe smęcic. Wpadłam, zebyście nie pomyślały ze o Was zapomniałam. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

29 kwie 2008, 11:17

No to piekny zarłoczek z Meli :-D :-D
hihi ta dziewczynka ze zdjecia ma 18 miesiecy :-) Wszyscy mysla ze Jula ma Dwa latka
co do kapelusikow to szukam jeszcze taki z wiekszym radkiem zeby jej po oczkach słonko nie swieciło
Jula sobie spi ja sie juz przyszykowałam tylko czekam jak wstanie tradycyjnie deserek i myk na pole
a wózio z Coneco

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

29 kwie 2008, 11:25

witaj [size=150]sensibel [/size]:532:

[size=200]gozdzik[/size] tak tez myslałam bo mi kułka cos przypominały u mnie takie same :-) , co ztego ze tyle je jak wszystko schodzi z niej moment ,fakt apetyt ma troszke widze ,ze przybrała ,ale i tak wybiega

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość