Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

07 kwie 2008, 19:48

Joanna24, a o co dokladnie pytasz? czy jest zazdrosna? na poczatku tak, ale od poczatku pokazlywalismy jej, ze to Olek teraz jest najwazniejszy, nie ona, nie ja ani moj maz, tylko Oluś. Jest ok, aczkolwiek nie moze z nami chodzic na spacery z wozkiem, bo odbija jej szajba...

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

07 kwie 2008, 19:57

Anuszka, no nasz nawet nawet sie zachowuje na spacerach ale jest jakiś dziwny. Bez wzgledu na pogode chce siedzieć na ogrodzie. Zawsze siedział w domku a teraz to rzadkość. Do Patryczka podchodzi ale wyglada tak jakby się go bał i miał do niego żal.

kamila_torun
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1708
Rejestracja: 24 maja 2007, 11:42

08 kwie 2008, 10:22

czesc dziewczynki, dawno sie nie odzywalam ale ,oj maly bardzo niespokojny to dlatego. widze ze mowa aktualnie o czworonoznych domownikach, moja sonia (owczarek niemiecki) uwielbia maluszka pilnuje go ciagle wacha istale przy nim lezy. to opiekuncza suczka, troch zazdrosna, ale staramy jej to rekompensowac zabawami i jakos to wychodzi.

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

08 kwie 2008, 12:06

witam. ja w nocy dostała goraczki 39 czuje sie fatalnie glowa mnie boli i wszystkie kosci nawet małej nie mam sily dostawic do cycka szok, ide na 14 do lekarza, i wiecie co obawiam sie ze zuzka tez ma alerie na cos, dzis bardzo duzo psika nawt ma takie serie po 6 razy i ciagle ten katarek przez ktory nie moze oddychac latam ciagle z kripelkami i z odciagaczem ale to moga na 30 minut wezme ja ze soba do pediatry niech ja zobaczy, o wezme od razu masc na dupke bo ta maczka jej nie pomaga, w ogole taka ospala jest jakas w nocy prawie nie spala ja zreszta tez i teraz biedna zmeczona, jeszcze u nas taka pogoda masakra,gardlo mnie boli jeszcze do tego wszystkiego :ico_chory: :ico_placzek: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-04-08, 12:08 ]
zuzi sie w ogole nie ulewa, w nocy tez czasmi nie daje jej do odbicia bo zasypia i jak sie juz napije a che sie poprzytulac to tylko trzyma cyca a wszystko leci po bokach, a w dzien tak daja ja do odbicia.

[ Dodano: 2008-04-08, 12:17 ]
ja tez mam pieska i na pocztku pierwszy dzien po powrocie ze szpitala troche sie balam ze bedzie zazdrosny ale dala ja mu do powachania roczke i polizal ja teraz to robi ciagle jak tylko widzi ze zuzia ma raczke gdzies w zasiegu to ja lize oczywiscie nie pozwalam za czesto ,a cha i jak zuzia placze to on czasmi tez :ico_puknij: razem z nia a teraz to juz jest super, tylko jak wychodze z zuzka na spacer a jego zostawiam do wyje strasznie w domu, ale nnie moge go zabierac ze soba bo bym sobie nie poradzila.

[ Dodano: 2008-04-08, 12:19 ]
tez kupilismy leżaczek i jestesmy bardzo zadowoleni.

[ Dodano: 2008-04-08, 12:20 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

08 kwie 2008, 12:40

ja mam w domu trzy psy i 9 szczeniąt ale jakoś nie daje psom powąchać, ani polizać też nie, one czuja że nie wolno podchodzić ani przeszkadzać, jak dziecko jest w innym pokoju to podchodzą do mnie żebym je wygłaskała ale wiedzą że nie wolno podejść jeśli małą trzymam lub bujam w wózeczku, poza tym suka która ma młode obecnie (jeszcze nie mają oczu) sama pilnuje swoich pociech i inne psy nie podchodzą nawet do niej bo ona warczy, więc każdy narazie zna swoje miejsce na chwile obecną i co wolno a co nie :ico_haha_01:
ja sie boje tych alergii i boje się że mała będzie uczulona na psią sierść, w ogóle na sierść :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

08 kwie 2008, 12:41

[quote="basia24"]z zuzi nonono nic nie lepiej :ico_placzek: przeszlismy na sudokrem juz dzis 2 dzien zobaczymy, a jak to nie pomoze to jeszcze kupie puder i jak po tym nie pomoze to ide do lekarza.
ja mialam chysteczki pampers ale zuzia byla na nie uczulona , wiec od 3 tygodni nie wycieralam jej dupiki chusteczkami tylko mylam ja przy kazdej zmianie pieluszki ale jak gdzies jestesmy u kogs to wycieram jej dupke chysteczkami nivea baby i nic jej nie jest ale nie przesadzam bo boje sie o ta jej dupke.

myśmy uzywali chusteczek az przyszła połozna na pierwszą wizytę i kazała koniecznie odstawic chusteczki i przemywać namoczonym wacikiem , tak zaczęłam robić. Po tygodniu się postukałam czoło, bo Szymon miał tak odparzoną pupę, że mnie bolało jak patrzyłam. Przyszła pediatra na wizyte i sie postukała w czoło,ze mi połozna kazała woda przemywać samą. Kazała wrócić do chusteczek tylko je teśtować i znaleźć takie, które nie uczulają. (używamy dzidziusia teraz). Odparzenie wyleczyłam tormentiolem i wróciłam na chusteczki. OD tamtej pory ANI RAZU PUPKA nie była odparzona!

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

08 kwie 2008, 12:51

jak moja Tosia miałą uczulenie od oliwki to też kazali odstawić chusteczki i myć samą wodą ale po umyciu zasypać akrtoflanką a nie zostawić gołej skóre w pampersie :ico_olaboga: bo wiadomo odparzenia gotowe, jak zeszło jej uczulenie ponownie używam chusteczek i nie ma uczulenia, najpierw miałam bambino, teraz dzidziuś, zmieniam bo chce zużyć zapas zakupów i prezentów ale bambino najlepiej mi odpowiadają, nie są takie mocno pachnące, dla mnie dzidziuś za bardzo wali fuuuuu :/

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

08 kwie 2008, 13:59

Witam dziewczyny.
Jaka ja dziś jestem niewyspana. Ta pogoda tak na mnie działa :( Zreszta mała nie spała od 4 do 6 potem o 7 znowu wstałą a potem to juz Kuba wstał takze nie dali mi rano pospać.

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

08 kwie 2008, 14:20

kamila_torun, tez mam wilczurzyce :-D

[ Dodano: 2008-04-08, 14:23 ]
basia24, uwazaj z raczkami, lepiej w stopki... bo ziecko birzeze przeciez raczkia do buzki, ja nie pozwaalam mojej suni lizac dloni.. bo przeciec ona przerone rzeczy lize..

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

08 kwie 2008, 16:34

Anuszka pisze:asia24, uwazaj z raczkami, lepiej w stopki... bo ziecko birzeze przeciez raczkia do buzki, ja nie pozwaalam mojej suni lizac dloni.. bo przeciec ona przerone rzeczy lize..
Anuszka masz rację chociaz może jeszcze tera z nie bierze takbardzo rączek do buzi ale później to będzie brała ciągle

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość