Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

04 kwie 2008, 19:05

hej laseczki
ja wlasnie do wyrka synusia polozylam...
bylam na miescie 2 godzinki bo latalam po bibliotekach bo potrzebowaklam do nauki ksiazek :ico_noniewiem: no iprzytachalam 3 ogolem maja 1800 stron :ico_placzek: , dobrze ze wszystkiego uczyc sie nie musze, jak pierdola moja zasnie to wskocze na orbitka i chwyce ksiazke :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

jutro jak bedzie sloneczna pogoda to planuje przed poludniem pojechac z Oskim nad jezioro pospacerowac, zobaczymy czy nie ebdzie znowu pochmurno :ico_noniewiem:

El to przezylas troche, ale mam nadzieje ze juz na spokojnei wszystko :ico_haha_01:

Madziu a to moze jednak pojdz z Gabrynia do okulisty....a probowalas przemywac oczka rumiankiem??

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

04 kwie 2008, 19:20

Natashka, wyczytalam w internecie ze oczu nie mozna przemywac rumiankiem tylko woda letnia :-) ale w poniedzialek chyba sie udam do lekarza :ico_sorki:
ale masz zapal do cwiczen :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja po calym dniu nie mialabym sily na cwiczenia :-D
jestem padnieta i zmeczona ze nawet nie mam sily nic robic :ico_olaboga: a roboty jest ful
dzisiaj bylo chlodno wiec moja fruzia zmuszona byla siedziec w domciu ,mam nadzieje ze jutro wybierzemy sie na spacerek :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

04 kwie 2008, 19:31

Madziu w ciagu dnia nie mam kiedy smigac i cwiczyc, no chyba ze Oskar zasnie a tak to wieczorem najlepiej a dzis polacze przyjemne z pozytecznym (nauką)

zegnam sie kochane, zajrze dopiero jutro
buziole

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

04 kwie 2008, 19:33

magda75, biedna Gabi :ico_pocieszyciel: mam nadzieję że szybko to minie ale wydaje mi się że bez lekarza przy zapaleniu spojówek może się nie obejść , może madziu do swojego lekarza sie udaj na pewno by coś przepisał i nie było by to tak męczące
:ico_noniewiem:
siuna ja też mam z tym czymś ale nigdy tego nie zamocowałam nie wiem dlaczego :ico_wstydzioch: , cały czas jest w tym koszyczku i kubuś się bawi nam to się nie przydało :ico_oczko:
natka trzymam kciuki za jutrzejszą pogodę oby spacerek się udał :ico_oczko: i miłej lektury :ico_brawa_01: :ico_pocieszyciel:

[ Dodano: 2008-04-04, 19:44 ]
ja tez uciekam pa pa miłych snów

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

04 kwie 2008, 19:56

siunia ja dalej kibicuję fisher price :ico_brawa_01: Ja mam krzesełko z 4 kółkami ale generalnie to ja je przenoszę z jednego pomieszczenia do drugiego - chyba, że Wiktor w nim siedzi to przesuwam. Ale myślę, że z 2 kołkami nie będzie problemu :ico_noniewiem: Aha, czasmi kuzyn Wiktorka wozi go w foteliku po całym mieszkaniu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

04 kwie 2008, 20:16

Heloł
a Wy co juz wszystkie spać poszły???
Kamizela a co robisz jutro na obiad hihi bo my takie same menu mamy widzę,na jutro nie wiem,powiedz to może zgapię :ico_oczko:

Magda jak KAcper był mały to mu oczko ropiało i niby mial przytkany kanalik,najpierw przemywałam świetlikiem i go masoawałam(tajk zaleciła pediatra),w końcu poszliśmy do okulisty i przepisała krople ale nie pomogły,mieliśmy juz skierowanie na przekłuwanie kanalika ale spróbowałam jesczze rumiankiem przemywać i przeszło mu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: spróbowac warto
piszą zeby teo nie robić bo rumianek może uczulać,ale to tak samo jak z każdą inną rzeczą,wszystko moze uczulać,spróbować można,może pomoże
u nas pomogło :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

04 kwie 2008, 20:32

Mąż właśnie położył Milana spać.

A wcześniej sałatkę makaronową robiłam .

mój M ogląda batmana , a ja jakoś tej części nie lubię, więc se na kompa siadłam, za to czekam na 23 bo na tvp 1 ma lecieć Krzyk, jak ja lubię ten film a tak dawno go nie puszczali, może za tydzień puszczą drugą część a za 2 tyg 3 część.

kamizela, pata, dzięki za podpowiedź, no właśnie fisher prise dobra w sumie firma no i krzesełko na solidne wygląda,a i cena przyzwoita, tylko wkurza mnie że są takie tylko zdjęcia nigdzie nie można zaleźć innych fotek takich naturalnych. Jeszcze przez weekendzik se pomyśle bo po niedzieli będę dopiero zamawiać.

magda75, myślę że Kasia ma racje z tym oczkiem co napisała ci

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

04 kwie 2008, 20:39

dzieki dziewczyny :ico_sorki: ale ja jakos nie mam przekonania do rumianku :-D ale moze i warto jej przemyc rumiankiem juz sama niewiem :-)
jakos jej teraz przemylam ale z wielkim trudem taki byl placz az mi sie jeje szkoda zrobilo :ico_placzek:
teraz tatus ja usypia ciekaweczy ta noc bedzie taka sama jak poprzednia?oby nie :ico_nienie:

pata, spij dobrze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

04 kwie 2008, 20:44

magda75, współczuje dla Gabi, bo Milan miał tak przez tydzień od urodzenia, dopóki lekarze nie powiedzieli mi o przemyciu mlekiem z piersi, od razu w ten sam dzień ustąpiło, a tak to biedna musi się męczyć, :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

04 kwie 2008, 20:48

magda zrobisz jak uważasz

przemywaj od zewnątrz do wewnątrz zeby nie roznosić po całym oku,ale to napewno wiesz

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości