Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

04 wrz 2008, 04:50

dziewczynki mam pytanie... czy macie jakiegos godnego polecenia lekarza ginekologa ktory prowadzi ciaze... Zostal mi tydzien na podjecie decyzji i nie mam pojecia co zrobic tak samo nie wiem czy prowadzic mam ciaze prywatnie czy panstwowo...

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

04 wrz 2008, 09:09

Ja mogę polecić moją - Lipecką-Kidawską.
Świetna kobitka.

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

10 wrz 2008, 11:30

Witam serdecznie. Dawno do Was nie zaglądałam,ale jak pewnie wiecie miałam sporo zmartwień na głowie.
avanti83, gratuluję Ci serdecznie. Ja nie doradzę lekarza,bo sama chodziłam prywatnie.
Jestem w trakcie poszukiwań pracy,ale coś mi marnie idzie.Biotechnologia i ochrona środowiska to takie popularne podobno kierunki,a pracy po tym w naszym mieście za dużo to nie ma. Wysyłam CV wszędzie gdzie popadnie i nic.
Chciałam jak najszybciej znaleźć pracę by móc jak najszybciej starać się po raz kolejny o dzidzię.a tak będę musiała długo czekać aż dostanę umowę o prace na czas nieokreślony.
Dziś byłam u mojego gina i dał mi przyzwolenie na 3 miesiące po zabiegu na kolejną :ico_ciezarowka: . Kazała mi brać kw.foliowy i wypoczywać i wracać do pełni zdrowia.Za miesiąc mam mieć USG by wykluczyć wady anatomiczne układu rozrodczego.
Nie wiem tylko czy pod koniec października psychicznie byłabym w stanie znów starać sie o dziecko.Bardzo boję się że znów stracę moje maleństwo.Moja ginka powiedziała że na 99% to mnie nie spotka,że mam być dobrej myśli.Ze to był tylko jeden taki niefortunny przypadek.Oby tak było,bo nie wiem czy byłabym w stanie dźwignąć sie z tego po raz drugi.
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2008, 17:25 przez geheimnis, łącznie zmieniany 1 raz.

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

10 wrz 2008, 11:53

geheimnis, :ico_pocieszyciel:
Pozytywne myślenie jest bardzo ważne.
Wierzę, że następnym razem się Wam uda.
Powodzenia w szukaniu pracy.

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

10 wrz 2008, 19:38

Pozytywne myślenie jest bardzo ważne.
dokladnie!!! Trzymam kciuki a lekarza juz wybralam dzis bylam i sie okazalo ze 6 tc :ico_oczko: i cala masa badan do zrobienia :-)

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

13 wrz 2008, 17:23

ekarza juz wybralam dzis bylam i sie okazalo ze 6 tc :ico_oczko: i cala masa badan do zrobienia :-)
Gratuluję Ci bardzo serdecznie.Spokojnej ciąży życzę.niech Twój maluszek rośnie sobie zdrowo.
Badań jest sporo do wykonania,ale warto je zrobić by mieć spokojną główkę.

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

14 wrz 2008, 08:10

Badań jest sporo do wykonania,ale warto je zrobić by mieć spokojną główkę.
masz racje!!! Buziaki

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

14 wrz 2008, 09:38

witam
Pozytywne myślenie jest bardzo ważne.
Wierzę, że następnym razem się Wam uda.
Powodzenia w szukaniu pracy.
podpisuję sie pod tym :ico_oczko:

ja zabiegana nie wiem w co ręce mam włożyć , moje kursy , do tego szkoła sie zaczęła a z nią więcej pracy dla mnie :ico_olaboga:

pozdrawiam

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

15 wrz 2008, 04:51

Gabi, dzioekuje ale juz wybralam Marie Wozniak przyjmuje i prywatnei i panstwowo i mysle ze bede zadowolona :ico_oczko:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

30 wrz 2008, 17:44

Witam Łodzianki,co tam słychać.U mnie lipa.Pracy nadal nie mam.Zarejestrowałam sie w urzędzie pracy jako bezrobotna.Będzie cieżko.
jedyną pozytywną rzeczą jaka mi się ostatnio przytrafiła to nowe mieszkanie.W listopadzie przeprowadzamy sie z mężem w końcu do własnego mieszkania.już nie moge sie doczekac.wreszcie będę mogła umeblować mieszkanko tak jak mi się podoba.w wynajmowanym dotąd mieszkaniu nie miałam takiej możliwości,a czas w nim się zatrzymał na okresie komunizmu.Wszystko stare i takie "babciowe".

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość