Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

16 maja 2007, 15:41

No wystarczyło że powiedziałyscie o lodach mmmmm...a już zajadam. znalazłam w zamrażarce loda bambino pycha...

Alineczko :509: :509: :509:
GRATULACJE!!!!!
Ja zrobiłam tak samo. Za trzecim razem nie powiedziałam nikomu nawet jarkowi, poszłam i zdałam. Świetny ten sposób jest.

Frydza mnie też boli krocze. Lekarz powiedział, że tak musi być. No a twoja dzidzia to duża musi być skoro twój lekarz mówi, że taki termin...

Haniu martwisz nas. Wybierz się lepiej do lekarza, bo te twoje omdlenia są niepokojace. I nie dołuj się tak. Powinnaś być teraz najszczęśliwsza na świecie. Przecież czekasz na swoję córeczkę.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

16 maja 2007, 15:44

No i fajnie nastepna ma loda :ico_placzek: :ico_placzek: ech ale z was pocieszycielki teraz na serio musze zejsc do sklepu bo mi jezyk do nonono ucieknie :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

16 maja 2007, 15:45

No i co z tego skoro go zjadłam i mi mało....

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

16 maja 2007, 15:46

hehehhe no ja wlasnie ide na dół :-D :-D to ja kupie sobie ze 2 :ico_szoking: lub 3 :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: a potem bede ogladac M jak miłosc bo wczoraj nie ogladałam bo goscie byli nie ladnie by bylo :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

16 maja 2007, 16:33

dziewczyny ale naklikalyscie.... :ico_olaboga: dobrze ze wkrotce koncze prace , bo nie nadarzam za wami.... hehe
powinnam juz wychodzic na zakupki, ale wciagnelam sie w lekture TT hihi i nie sadzilam ze tyle stronek natrzaskanych.. a jak juz zaczelam to... koniec hihi

frydza jaki fajny brzuszek i piesek sliczny!!! :ico_brawa_01:

haniu :ico_pocieszyciel: ja tu czytam o twoich poczynaniach w kuchni i sie zastanawiam skad masz tyle powera.. a ty narzekasz, ze bezuzyteczna jestes i sil ci brak... malenka ja gdybym tyle pysznosci pichcila to moj maz by mnie na rekach nosil.. i jestem pewna, ze twoj happy na maxa.... pewnie jakas chwilowa deprecha cie zlapala... moze z barku towarzystwa... ale masz nas.. nikt cie tak nie zrozumie jak druga ciezarowka.... zobaczysz ze ten podly natsroj szybko minie...
glowa do gory kochana

kamilko czekamy na fotki fryzurki..i jak wasze spotkanie z madzia?? doszlo wreszcie do skutku??
dziewczyny tak blisko siebie mieszkacie wiec zal byloby sie nie spotkac brzuszkiem w brzuszek hihi milych plotek zycze hihi

lucy super ze masz juz wozeczek!!!! wklejaj fotki

alinko to juz wiemy gdzie ty sie tyle podziewalas... ostro cwiczylas przed egzaminem!!!!! super ze tym razem sie udalo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gratuje na maxa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

nie pamietam wszystkich postow wiec przepraszam te ktore ominelam....
dla wszsytkich buziaki i pozdrowienia

jem i ide bo znow mi sklpey pozamykaja.... hihi
papa

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

16 maja 2007, 16:52

Ja juz zaspokojona lodami waniliowo-truskawkowymi. :-D :-D :-D
A co do spotkania nio jeszcze nie było :ico_wstydzioch:
wstawilam pranko :ico_duzepranko: a potem jeszcze posciel moj P dzwonil ze na 19 bedzie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

16 maja 2007, 17:00

Tak piszecie o tych lodach, że ja chyba też zjem, ostatnio kupiliśmy jakieś duże o smaku capuccino! I jeszcze troche zostało, więc chyba zaraz się nimi zajmę...
Hannah nie zamartwiaj się! :ico_nienie: Powiem Ci że mnie też się zdarzają gorsze dni, ale staram się z tym walczyć...Mam duży bębenek,a przecież jestem niesprawna! Bolą mnie plecy, kolano mi nawala, bardzo się zaczynam martwić czy z moją dzidzią będzie wszystko ok,A jak już będe miała maleństwo, to nie wiem jak ja dam radę? Ale w sumie myślę że jakoś to będzie...W sumie jestem dużą optymistką! Trochę panikuje,ale potem przychodzi spokój...pozdrawiam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

16 maja 2007, 18:02

Moj P dzwonil ze widfzial sie ze swoim ojcem i on mowi do niego zeby w sobote porzyjechac bo kupili stol i 6 krzesel do jadalni :ico_puknij: a moj P mowi ze nie bo idzie do pracy a po drugie Madzia moze w kazdej chwili rodzic a on to ok. Zero zapytania o mnie o dzidzie nic kompletna znieczulica :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

16 maja 2007, 19:09

ALINKA KOCHANA SERDECZNE GRATULACJE :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: oj to moje krocze masakra :ico_placzek: :ico_placzek: jak siedze albo leze jest ok,ale jak mam chodzic to odlot tak boli :ico_olaboga: gin mowila ze to normalne bo dzidzia glowka napiera :ico_szoking: ,kupilam sobie te poporodowe pieluchy ale narty hi hi :ico_oczko: :ico_oczko: jeszcze majty jednorazowe i wszystko mam ,moge sie pakowac :-D

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

16 maja 2007, 19:42

Tak się naczytałam o tych lodach ,że jeszcze bardziej głodna jestem.
Czekam właśnie na moich chłopaków bo pojechali po kebab - już nie moge się doczekać :ico_wstydzioch:

Haniu nie martw nas tymi omdleniami, koniecznie zapytaj położną czym mogą być spowodowane.

Zmykam bo moja kolacja nadciąga........

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość