Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

10 kwie 2012, 21:23

ale sportowcy i bez łękątki ćwiczą. Wiązadła ważniejsze

No wiazadla wazne fakt...zobaczymy po operacji lekotki jak to bedzie. Mam nadzieje,ze dobrze - trzymajcie kciuki!

Ja dzis bylam u lekarza i znowu 1,5 kg do przodu :ico_zly: :ico_zly: juz w sumie 5,5 ;/ Położna znowu mi poweidziala,ze za szybko tyje...ale jej powiedzialam,ze ważenie dzień po świętach powinno byc zabronione bo wynik zakłamany ;-)
Glukoza wyszla ok i za 2 tyg zaczynamy robic ktg co 2 tyg.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

10 kwie 2012, 21:31

Glukoza wyszla ok i za 2 tyg zaczynamy robic ktg co 2 tyg.
o matko przypomniałaś mi że mnie w czwartek czeka glukoza :ico_olaboga:
juz w sumie 5,5
no ja dużo więcej :ico_zly: więc nie uważam że za szybko tyjesz. A na to ktg chodzisz do prywatnego lekarza? Ile za to płacisz?

[ Dodano: 10-04-2012, 21:32 ]
Mam nadzieje,ze dobrze - trzymajcie kciuki!
trzymam mocno :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

10 kwie 2012, 21:36

A na to ktg chodzisz do prywatnego lekarza? Ile za to płacisz?
ktg mam na nfz - od 25 tc robi co wizyte czyli co 2 tyg :)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

10 kwie 2012, 22:29

od 25 tc robi co wizyte czyli co 2 tyg :)
często. Ciekawe jak u mnie będzie.

[ Dodano: 11-04-2012, 08:43 ]
Wstawać śpiochy :ico_nienie:

Awatar użytkownika
malinowa19
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 13 lut 2012, 15:33

11 kwie 2012, 08:57

hej :-)
miałam wczoraj połówkowe i odetchnęłam z ulgą :ico_brawa_01: wszysko mały ma na miejscu, wszystko dobrze się rozwija, ba, nawet w przyspieszonym tempie :ico_brawa_01:
i mia termin porodu zmienił juz o 1,5 tyg :-)
dostalismy nagranie z tego usg to od wczoraj 4 razy ogladałam juz bo nie mogę się napatrzeć jak wygląda... taki dzidzius już mały :-)

a oto przyrodzenie mojego synka, gdyby ktoś miał wątpliwości :-D
Obrazek

no i buzia którą nie chciał nam pokazać tylko zasłaniał rączkami
Obrazek

Mamusia28
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 933
Rejestracja: 03 cze 2011, 14:37

11 kwie 2012, 09:01

Kasiala Brzuszek masz przekochany:)
Marta26 Ciesze się że u Ciebie wszystko dobrze. Napisz mi czy bedziesz rodzila na ujastku?
Madleine To KTG to taka norma ze co 2 tygodnie? Mnie kurcze nic jeszcze lekarka o tym nie wspominala...
Chcialam tez zapytac z innej beczki czy rodzice z prywatna polozna? Kiedy sie najlepiej kontaktować? Ja mam namiary na fajna babke ale nie wiem ile wczesniej sie dzwoni...
Co do mieszkania to na 99% od 1 maja wynajmujemy. Nie chcieli spuscic z czynszu...stanelo na 1150 zł wydaje mi sie troche duzo chociaz moze macie rozeznanie - mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie, nowa pralka, nowa lodowka, nowy piecyk gazowy i nowa kuchenka w kuchni. Okna i drzwi nowe, na podlogach parkiety. Do tego 2 telewizory i wideo. W kuchni jest pelne wyposazenie chociaz ja chce wymienic na swoje....bo dostalismy na wesele 2 lata temu i jeszcze nie uzywane. Własciciele twierdzili ze oprocz nas maja 4 chetnych ktorzy nie neguja ceny 1300 zł ale jak zadzwonilismy ze sie decydujemy to powiedzili ze jestesmy priorytetowi....chyba lepiej wynajac znajomemu.... maja na dniach podeslac umowe najmu wiec jeszcze jestem w stresie. Ale juz w glowie sobie wszystko urzadzilam. A zapomnialam powiedziec ze meble tez sa , lawa, stol, fotele.

[ Dodano: 11-04-2012, 09:03 ]
malinowa19 Gratuluje pieknego meżczyzny:)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

11 kwie 2012, 09:05

Witam kobietki :ico_ciezarowka:

Ja wczoraj miałam dzień wycięty z życia :ico_placzek:
Rano wstałam obżarta,wchodzę na wagę a tam +2kg :ico_szoking:
I nie wiem czy tym się tak mój organizm przejął, czy czymś się strułam bo jak zaczęłam wymiotować od rana to do wieczora mnie trzymało. Do tego jeszcze rozwolnienie :ico_wstydzioch: Nic nie mogłam jeść, jak wypiłam herbatę to zaraz wymioty. Jak tylko wstawałam z łóżka to kręciło mi się w głowie z osłabienia więc tylko do kibelka zwymiotować i znów do łóżka. Nawet jak wodę piłam żeby się nie odwodnić to wymiotowałam :ico_olaboga: Na szczęście mąż miał wolne i mógł zająć się Jolką bo nie wiem co bym sama z nią zrobiła :ico_olaboga:
Na szczęście dziś jest już dobrze i zaraz spróbuję zjeść jakieś lekkie śniadanie... a na wadze -3kg :ico_szoking:

Madleine, biedna , to macie teraz problemów :ico_olaboga: Rób prawko,to bardzo ułatwia życie! Jak będzie maleństwo nie będziesz zdana tylko na rodzinkę. A wiesz...szczepienia, lekarze czy nawet zwykłe zakupy...wszędzie trzeba dojechać.
No i powodzenia dla męża :ico_sorki: Rehabilitacja plus pozytywne myślenie i dalej będzie sportowcem :ico_oczko: Na pocieszenie Ci powiem że kolega w LO połamał nogę na treningu...był załamany bo miał kilka operacji, rok z nogą w szynach poskręcaną na śruby,świat się dla niego załamał. A teraz już od wielu lat gra w reprezentacji Polski :-)

Kasiala śliczne M1 :ico_brawa_01:

Ale się rozpisałam :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 11-04-2012, 09:13 ]
Mamusia28, fajnie z tym mieszkankiem :ico_brawa_01: Co do ceny to się nie wypowiadam bo ostatnio wynajmowałam na studiach jeszcze w to było już dawno temu...no i w Poznaniu więc ceny w różnych miastach też nie do porównania :ico_oczko:

Madleinejeszcze mi się przypomniało... 5,5 kg na plusie od początku to dużo? :ico_szoking: Ja też mam tyle i lekarka mówi że ładnie. W I ciąży w 26 tc miałam 9kg na plusie i tragedii nie było bo zakończyło się na 13.

Awatar użytkownika
malinowa19
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 13 lut 2012, 15:33

11 kwie 2012, 09:48

Dziewczyny, powiedzcie mi które imię najbardziej się Wam podoba ;
Igor,
Emil,
Wiktor.
bo nie możemy się zdecydować i chce usłyszeć opinię innych osób :-)

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

11 kwie 2012, 10:07


Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

11 kwie 2012, 10:41

malinowa19, Igor :-)
Mamusia28, Nie wiem czy norma,ale moj na nfz robi :-)
Qanchita, Pocieszyłaś mnie - mam nadzieje,ze bedzie dobrze :-) Dziekuje :* Dzis juz maz lepiej sie czuje,idziemy zaraz na punkcje i po zastrzyki do apteki ( przeciwzakrzepowe) . Musi byc dobrze - nie ma innego wyjscia :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość