Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

16 paź 2007, 12:04

a mam takie pytanie czy macie już termometry dla waszych dzidziulek ??jeżeli tak to jakie bo ja dla tych moich miałam te takie z giętką końcówką ale one są do kitu i nigdy nie mogłam dobrze zmierzyć temp.dzieciakom teraz myślę o takim w smoczku albo może wy macie jakiś wart polecenia
ja kupiłam elektroniczny z miękką końcówką i dostałam też ostatnio taki w smoczku. ALe czytała, że te w smoczku są bardzo zawodne, bo dziecko musi rytmicznie ssać, żeby dobra temteatura wyszła, a po pierwsze maluszki nie ssą jeszcze rytmicznie, a po drugie jak dziecko ma gorączkę to róznie z tym ssaniem bywa. Ponoć najlepszy jest taki do ucha, ale strasznie drogi

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

16 paź 2007, 12:17

kilolek, ok ,ale ja też chce zraza tylko mi smaku narobiłyście oj wy niedobre :ico_nienie: :ico_oczko:

basiek40
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 14 maja 2007, 17:35

16 paź 2007, 12:18

Kilolek ja też mam rozmiar buta o 3 numery większy. Jak byłam w sierpniu nad morzem i widziałam dużo fajnych sandałków i normalnie przykro mi było bo w zaden mi noga nie weszła. Z pierwszym dzieckiem też tak było, ale 3 m-ce po porodzie miałam nogę o rozmiar mniejsza niż przed ciążą.

Evik, Mambii- macie super wózeczki. Evik ten twój twister jest bardzo podobny do atlantica, też się nad nim zastanawiałam ale u nas w sklepach nigdzie go nie ma, a chciałam zobaczyc jak wygląda na żywo. Ja na swój czekam bo wygrałam aukcje atlantica na allegro używany od marca ale nawet na zdjęciach wygłądał jak nowy. Zobacze jak przyjdzie w jakim będzie stanie na aukcji kupiłam go za 500 zł.

Ika jestem w podobnej sytuacji do ciebie też pierwszą miałam cesarkę i teraz nie wiem co będzie lekarz kazał mi podjąć decyzję czy chce urodzić siłami natury czy cesarka. Nie wiem co robić na cesarke też nie chce wyznaczyć konkretnego terminu tylko mam czekać nie wiem na co ale czekam. I zastanawia mnie to dlaczego nie chce powiedzieć mi co dla mnie będzie lepszym rozwiązaniem. :ico_zly: Lekarze to dupki.

Marzenuś masz ślicznego synka jest o rok młodszy od mojego. Ja w zeszłym roku miałam pasowanie na pierwszoklasitę i wiem że dla mamy to wielkie przeżycie. Teraz mój jest w drugiej klasie czas szybko leci. Bardzo się cieszy, że będzie miał braciszka. Już nie może się doczekać. :ico_zly:

[ Dodano: 2007-10-16, 12:19 ]
Sorrki ten diabełek miał być tylko przy lekarzu.

[ Dodano: 2007-10-16, 12:23 ]
Kilolek ty masz taki sam termin jak ja na 1 listopad, a może masz jakieś przeczucia co do narodzin jak myślisz będzie wcześniej czy później?

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

16 paź 2007, 12:32

mambii82, oooooo fajne i to bardzo to ja wam pokażę jakie dla mnie mój mąż wyszukał :ico_puknij: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=252696333
a on wie że to lubię wysokie szpilki ale wole na metalowej szpilce,a tak w ogóle to w tych to bym sie chyba dziwnie czuła zwłaszcza że to takie nad kolana :ico_noniewiem:
ja w sumie to tez nad tym myślałam http://allegro.pl/item252078649_ostatni ... a_6w1.html
już sama nie wiem :ico_noniewiem:
basiek40 pisze:Lekarze to dupki.
popieram :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
basiek40 pisze:Ja na swój czekam bo wygrałam aukcje atlantica na allegro
pokaż :ico_oczko:
Ika jestem w podobnej sytuacji do ciebie też pierwszą miałam cesarkę i teraz nie wiem co będzie lekarz kazał mi podjąć decyzję czy chce urodzić siłami natury czy cesarka.
ciężki wybór ja gdybym mogła zdecydowałabym sie na naturalny ale bałabym sie że coś sie stanie podczas kurczy czy parcia :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

16 paź 2007, 13:13

Wiecie co. Ci lekarze to naprawdę dupki. Nie chcą za nic wziąć odpowiedzialności tylko kasy coraz więcej by chcieli :ico_zly: Może jeszcze same sobie te cesarki zrobicie?

Basiek, ja mam termin na 2 listopada. Przeczucia miewam rożne, raz tak, raz tak. Ale już mam dość. Dam małemu jeszcze tydzień, a potem biorę się za pranie dywanów, mycie okien i wieszanie firanek. I niech wyłazi.

Ika zapraszam na zraziki. A ty mi tak narobiłaś smaka tą struclą, że poszłam do sklepu :ico_wstydzioch: akurat była tylko wiśniowa, ale też bardzo dobra. Zjadłam pół strucli a teraz wcinam śledzie :ico_haha_02:

basiek40
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 14 maja 2007, 17:35

16 paź 2007, 13:23

Mój mąż zażyczył sobie naleśniki z serem i nutellą i jak tu nie być grubym. Wszystko co jem jest słodkie. Wy też widze że same smakołyki macie.

Ja właśnie przeglądam przepisy szukam jakiegoś prostego przepisu na biszkopta z jakąś masą i galaretką ale nic nie ma. Mam taką ochotę na takie ciacho, ale chyba muszę obejść się smakiem.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

16 paź 2007, 13:38

kilolek pisze:Zjadłam pół strucli a teraz wcinam śledzie :ico_haha_02:
też mam śledzie w lodówce może też sobie zjem :ico_oczko:
Ika zapraszam na zraziki.
już lecę ,bo ja dziś znowu mam kopytka z takim niby leczo :ico_noniewiem:
basiek40 pisze:naleśniki z serem i nutellą i jak tu nie być grubym
Ja ci powiem ze bardzo mało jem słodkiego nadal w szafce mam jeszcze nie otwarty keks a strucla to za mną już długo chodziła albo ciastko francuskie z twarogiem :ico_oczko: ale wiecie co pójdę sobie zjeść mam ananasa zaraz go obiorę i wciągnę :ico_brawa_01: :-D

basiek40
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 14 maja 2007, 17:35

16 paź 2007, 13:41

ale smakowicie się zrobiło. :-)

ja mam ochotę na grzybki marynowane i właśnie patrzę na słoiczek ale nie wiem czy mi wolno. Jak myślicie?

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

16 paź 2007, 13:42

basiek40 pisze:Ja właśnie przeglądam przepisy szukam jakiegoś prostego przepisu na biszkopta z jakąś masą i galaretką ale nic nie ma.
moja mamcia robi dobre proste ciacho co prawda biszkopt kupuje bo jej sie robić nie chce na niego krem ona robi go z masła cukru i syropu malinowego na to np banany wiem że galaretka dalej też jest tylko nie pamiętam kiedy i jak i chyba coś jeszcze i powiem ci ze dobre to ciacho jest jak je zrobi to znika w sekundę

[ Dodano: 2007-10-16, 13:42 ]
basiek40, ja ost od mojej mamci dostała słoiczek grzybków w occie i tak je szybko zjadłam ze nawet nie wiem kiedy słoik był pusty :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

16 paź 2007, 13:50

mmmm.....ale tu smacznie się zrobiło :DD Ja jeszcze się nie zabrałam za obiad, ale chyba też zrobię zraziki drobiowe :-D
Ja nie rozumiem tych lekarzy :ico_puknij: Skoro są wskazania na cc, to po co czekać do ostatniej chwili???? O ile mi wiadomo, jak już ma być to cc, to od razu termin wyznaczają :583:

basiek40 pisze:ja mam ochotę na grzybki marynowane i właśnie patrzę na słoiczek ale nie wiem czy mi wolno. Jak myślicie?

A dlaczego nie???? Skoro masz ochotę, nie odmawiaj sobie :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość