Martusia30
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 206
Rejestracja: 18 wrz 2010, 17:28

21 lis 2011, 11:48

weszłam i wyszłam,powiedziałam,że więcej nie przyjadę jak nie będą wietrzyć :ico_zly: wyobraźcie sobie jak 3 palaczy napali w 1 pokoju
U mnie w domu panuje surowa zasada ..palacze na dwór albo w piwnicy przy piecu muszą siedzieć ,,,

ale u tesciowej tez tak kopcą masakra

[ Dodano: 21-11-2011, 10:53 ]
A Święta przynajmniej Wigilia chcę w domciu zrobić z naszą 6 ..
na drugi dzień do mamy na imieniny a w kolejny do teściowej pewnie na obiad ..i tak swięta nam zawsze schodzą

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

21 lis 2011, 11:54

Hejo!

Weekend zleciłą mi szybko , pracowicie, imprezowo i trochę nerwowo :ico_oczko:
Cała sobota sprzątnie na budowie! Są już panele :ico_brawa_01: ale dopiero w tym stanie rzeczy udało się dojrzeć parę niedociągnięć- byłam taka zła, że szok! Oczywiście kazałam poprawić. Powiedziałam temu kolesiowi, że jak do końca tego tygodnia nie poprawi wszystkiego i nie dokończy łazienki to może się w ogóle nie pokazywać..... jest mega wolny, owszem dokładny, ale mega wolny :ico_olaboga: Choć jak się nie przypilnuje to pewne rzeczy robi po swojemu, więc me oko teraz czuwa nad wszystkim....szok!!!!
Na męża też się wkurzyłam, bo kiedy on wszystko pilnował pewnych rzeczy nie widział, nie przeszkadzały mu- nie wiem, a to właśnie na tym etapie wszystko tzreba poprawić!

Doczytałam Was, ale tak do końca nie pamiętam już co u Was
Murchinson, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Mateuszka za siadanie- pięknie!!! Maksio jest leniwy, jak go posadzę siedzi i z tym już sobie radzi dobrze, jak go położę leży i nie bardzoi chce mu się podciągać :ico_oczko:
Wczoraj wieczorem zostałam poinformowana że święta spędzamy u teściowej jako że tak sobie postanowiono i gdybym się nie wypytała mojego K o czym tak namiętnie ukradkiem rozmawiał to guzik bym wiedziała :ico_haha_01:
A nie rozmawialiście o tym wcześniej, gdzie spędzacie Święta?? U nas taka sytuacja by nie była do pomyślenia, wszelkie decyzje staramy się podejmować razem :-) W tym roku Święta u nas na wsi :-)

ANiu, u nas z jedzeniem też różnie. Nad ranem cycuszek potem koło 9 cycuszek, potem koło 12 cycuszek albo czasem kaszka z owocami, koło 15 obiadek, o 18 cycuszek i potem już na noc je.

markotka, ojj i znowu sami zostaliście, oby ostatni raz :ico_sorki:

emilia7895, też uważam, żebyś poczekała jeszcze z fotelikiem troszkę, wiadomo, ze w zimowych ciuchach dziecko ma w nim mniej miejsca, ale fakt, że można fotelik zabrać w rękę i iść wszędzie! My do auta Maksowi zakładamy grubą bluzę z polarkiem od spodu albo taki gruby sweterek.

Dziewczyny :ico_brawa_01: za zębulki dla dzieciaczków. U nas tylko częściowo przebiły się te jedyneczki na dole, czekam na więcej z niecierpliwością :-)

Co na obiad robicie?? Ja mam chęć na coś zdrowego i lekkostrawnego :ico_sorki: może kurczaczka z patelni grillowej zaserwuje i sałatkę z sałaty i warzyw

Martusia30
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 206
Rejestracja: 18 wrz 2010, 17:28

21 lis 2011, 11:59

Koroneczka fajnie ,ze już przeprowadzka tuz tuż ...my nadal urzadzamy nie weszliśmy w kredyty i tak co uciułamy to robimy ,,dopiero w tym roku skończyliśmy dół i mąz ruszył z pokojami dla dzieci na górze ,,Z kominka w salonie też na razie zrezygnowaliśmy może w przyszłości ...:-) bardzo bym chciałą ..

Ja na obiad też robię sobie coś lekkiego brokuł marchewka ziemniczek ,,chłopcom zrobię pomidorówkę i naleśniki ..

Moja mała zaczela siedziec ma 5,5 miesiaca ale zebów brak zresztą jak i włosów tylko na czubku ma czuprynę

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

21 lis 2011, 12:08

Moja mała zaczela siedziec ma 5,5 miesiaca ale zebów brak zresztą jak i włosów tylko na czubku ma czuprynę
:ico_brawa_01: dla dzielnej Hani! A na ząbki ma jeszcze czas :-)
Też mi się kominek marzy, ale spokojnie wszystko pomalutku. Nie od razu Kraków zbudowano :ico_oczko: też pomału wszystko sobie urządzicie!
Nadal trzymasz dietę dla ciężarnej?

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

21 lis 2011, 12:09

a to właśnie na tym etapie wszystko tzreba poprawić!
czuwaj czuwaj, aby bylo tak jak chcesz :ico_brawa_01:
Maksio jest leniwy
Tosia tez
U nas taka sytuacja by nie była do pomyślenia, wszelkie decyzje staramy się podejmować razem :-)
to tak jak u nas
W tym roku Święta u nas na wsi :-)
super :ico_brawa_01: ja myslalalm, ze w Ostrowie sie budujecie
daleko macie do miasta?
Co na obiad robicie??
ja mam od wczoraj, uff :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

21 lis 2011, 12:21

ja myslalalm, ze w Ostrowie sie budujecie
daleko macie do miasta?
Jakieś 5km :-) bardzo blisko, nie wyczuwa się nawet, że wyjeżdzą się poza miasto, bo same domki po drodze!

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

21 lis 2011, 12:22

Mariola_Larose 500 km nieźle macie do przejechania,to nawet nie uciekniesz :-D
U mnie w domu panuje surowa zasada ..palacze na dwór albo w piwnicy przy piecu muszą siedzieć ,,,
u mnie A pali w kuchni przy kuchni kaflowej albo w wc na posiedzeniu :ico_oczko: no i na dworze,do pokoju nie ma wstępu,ale ma rzucić palenie i jakos ciężko mu to idzie
Na męża też się wkurzyłam, bo kiedy on wszystko pilnował pewnych rzeczy nie widział, nie przeszkadzały mu- nie wiem, a to właśnie na tym etapie wszystko tzreba poprawić!
co on takiego nie zauważył?przecież tyle tam pilnował to wszystko powinien dopatrzeć :ico_sorki:
Co na obiad robicie??
dzisiaj jeszcze gołąbki z ziemniaczkami :ico_haha_01:
ale chodzą za mną pierogi to może w środę zrobię :ico_noniewiem:
Moja mała zaczela siedziec ma 5,5 miesiaca
sama siada?
Nadal trzymasz dietę dla ciężarnej?
chyba karmiącej :ico_oczko:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

21 lis 2011, 12:22

Jakieś 5km :-) bardzo blisko, nie wyczuwa się nawet, że wyjeżdzą się poza miasto, bo same domki po drodze!
a szkola i przedszkole to w Ostrowie tak?

[ Dodano: 21-11-2011, 11:26 ]
ale chodzą za mną pierogi
jakie?
Koroneczka napisał/a:
Nadal trzymasz dietę dla ciężarnej?

chyba karmiącej :ico_oczko:
:-D :-D :-D

Koroneczka bo my od jakiegos czasu ogladamy sie za domkami, ziemia i tak sie zastanawiamy czy nie lepiej w miescie, bo wszystko na miejscu, a mieszkajac na wsi prawie poloczanej z miastem trzeba wszedzie dojechac, do szkoly, pracy, przedszkola, czasem pewnie trudno to pogodzic, tym bardziej ze nie mozemy na nikogo liczyc :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

21 lis 2011, 12:44

chyba karmiącej :ico_oczko:
No tak! :ico_haha_01:
co on takiego nie zauważył?przecież tyle tam pilnował to wszystko powinien dopatrzeć :ico_sorki:
Chodzi o szczególy, które mężczyzną w ogóle nie przeszkadzają- drobiazgi, no ale takich drobiazgów się uzbierało :ico_sorki:
Uwielbiam pierogi, ale nie chce mi się zazwyczaj ich robić :ico_wstydzioch:
Koroneczka bo my od jakiegos czasu ogladamy sie za domkami, ziemia i tak sie zastanawiamy czy nie lepiej w miescie, bo wszystko na miejscu, a mieszkajac na wsi prawie poloczanej z miastem trzeba wszedzie dojechac, do szkoly, pracy, przedszkola, czasem pewnie trudno to pogodzic, tym bardziej ze nie mozemy na nikogo liczyc :ico_noniewiem:
Jak my kupowaliśmy ziemę, była ogromna różnica w cenie. Za niewielką działkę w mieście chceili nawet ze 150tys. A my kupiliśmy za 50tys i jeszcze z dużym ogrodem :-) Trochę daleko wszędzie, ale oboje jesteśmy mobilni więc jakoś damy radę.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

21 lis 2011, 12:45

Za niewielką działkę w mieście chceili nawet ze 150tys. A my kupiliśmy za 50tys i jeszcze z dużym ogrodem
no wlasnie to jest roznica :ico_olaboga:
a duza macie dzialke?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość