Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

13 wrz 2007, 10:40

zborra jako zorro ha ha :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

13 wrz 2007, 10:50

Glizdunia super ze z MAyą jest już ok Zbora no pięknie wyglądasz Jagódka ja też czasem się z moim T pokłóce w nocy...oni są czasem tacy bznadziejni....

[ Dodano: 2007-09-13, 10:52 ]
a ja teraz lecę sobie :ico_kawa: riccore zrobić... mały ucina sobie 2 drzemkę więc chwilka dla siebie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

13 wrz 2007, 10:59

witajcie! Ja właśnie anatola sączę. Ala kupsko właśnie zrobiła i czekam czy jeszcze coś w pieluchę pójdzie. Czasami lubi tak 5 minut później dokładkę zrobić, albo na moją rękę albo na czystą pieluchę, więc czekam.
Zbora jak zmieniłaś nika na Zborra to to ktoś Cię pocieszał Zborra jak Zorro. Teraz się sprawdziło :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

13 wrz 2007, 11:05

a wiec Zborro slicznie wygladasz....no fotki super..heheheheke

Ja dzis pilam tylko sabą herbatke earlgrey...ale kawki bym sie napila oczywiscie....mala spi,ja juz 1 pranko w pralce a drugie juz czeka...
a i pochwale sie ze z ciekawosci sprawdzilam jak wygladam z czyms mocniejszym na ustach...mam nowa konturowke z Marksa Spencera...i troche sie pobawilam no i podoba mi sie...musze czasem tak wyjsc gdzies do sklepu :ico_oczko:

tu foty z wczoraj i z dzis
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

13 wrz 2007, 11:12

Hej, hej miłe panie!!!
Ja po fryzjerze, trochę widać ale wiele nie zmieniłam, fryzjerka odradziła mi całkiem krótką fryzurkę, a takiej za uszy nie chciałam, bo spiąć bardzo nie można a mnie denerwuje, jak mi coś w oczy włazi. Jak Kacper ze szkoły wróci to może mamie strzeli jakąś fotkę to się Wam pokażę.
A tymczasem tata przyniósł mi znowu śliwki i dalej będzie smażenie powideł. :-D Za tydzień kupie pewnie jabłka i też posmażę, ja na śniadanko zjadam tony dżemów.

GLIZDUNIA myślę, że faktycznie te kupki to od Twojej diety, smażone pewnie aż tak bardzo nie szkodzi już, tyle że nie za często, ale mizeria, sporo nabiału, chipsy. Ja lubie pitrasić i wiesz, że nawet schabowego sobie gotowałam :ico_oczko: Chłopakom smażyłam, a sobie gotowałam, takie rozbite mięso jak na kotleta wrzucałam na wrzątek i doprawiałam przyprawą curry, bardzo lubię gotowane białe mięsko z tą przyprawą. Co prawda marzy mi się goloneczka w piwie, żeberka w śliwkach, ale taka delikatna kuchnia też nie jest zła, tylko trochę inwencji :-D

GosiaA może i Ty coś zjadłaś nie tak i dlatego ta nocna rewolucja u małego, myślę, że narazie wstrzymaj się od wizyty u lekarza.

Zbora
ale się urechotałam :-D I już prosze więcej nie chorować :ico_nienie:

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

13 wrz 2007, 11:15

Ja też lubię takie gotowane schabowe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kurczę mój mały dopiero usnął - od 7 już nie spał...W nocy też coś się wierci...

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

13 wrz 2007, 11:20

Sikorka, Ty tak nie kuś tymi powidłami bo jak będę w wieluniu to wsiądę w samochód i do Ciebie przyjadę powyżerać trochę.
Ja już jem wszystko, nawet ostatnio ostrej chińszczyzny spróbowałam. Ala znosi wszystko bez zarzutu. Gorzej z moim żołądkiem. On dużo rzeczy nie lubi i się buntuje. Np na kotlety mielone które uwielbiam.
Młoda właśnie gada z Królikiem, zaraz zaśnie a ja zabieram się za sprzątanie. I siebie do porządku doprowadzę w końcu.

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

13 wrz 2007, 11:29

a mi się nie chce sprzątać, leń dzisiaj jestem,

mam pytanie wychodzicie z dzieciakami na spacer jak jest zimno??
bo nie wiem, teściowa mówi żebym nie wychodziła, no ale w ten sposób to już do lata pewnie nie wyjdę

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

13 wrz 2007, 11:34

Sikorko mowisz gotowany schabowy z curry?chyba sprobuje..a co tam..dam rade -lepiej rzeby mi nie smakowalo a malej nie bolalo!dziwne bo ja jadlam wszystko a naaz taka rewolucja...chyba jej zolądek zmeczylam....albo mieszanka byla nie taka...niewazne byle juz wszystko w normie...kochana moze sie juz kulac i jest szczesliwa a ja razem z nią!!

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

13 wrz 2007, 11:57

kate_k82, ja wychodzę codziennie na spacer. Jak jest zimno to skracam go. Nie będę dziecka trzymała przecież przez całą zimę w mieszkaniu. Potem wyjdziemy na dwór, lekko wiatr zawieje i dziecko chore będzie. Ja Alę ubieram cieplutko, wkładam pod kołderkę w wózku i myk na ogródki działkowe.

GLIZDUNIA, to dobrze że już z Mayą ok.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość