Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

09 lip 2010, 10:33

cześc dziewczęta ;) Witam razem z Laurką ;) Od wczoraj jesteśmy w domku ;) szczęśliwe ;)
wielkie dzieki za słowa otuchy i wsparcia oczywiście niebawem przedstawie Laurę ;)
Jestem ciekawa co u Was, jak znajdę chwilkę to poczytam co tam sie wydarzało ;)

[ Dodano: 2010-07-09, 10:39 ]
[quote="mmarta81"]Samanta ogromne gratulacje :ico_brawa_01: jednak widzisz dobrze wiedzialam ze bedzie dziewczynka :-D czekamy na was :ico_brawa_01:

Wiedziałaś ;) :ico_brawa_01:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

09 lip 2010, 10:40

Samanta, suuuuper, ze już wróciłyście!!! :ico_brawa_01: Jeszcze raz wielkie gratulacje!!! :ico_brawa_01: :-D :ico_brawa_01: No i czekamy z niecierpliwością na zdjecia małej Laury :-)

mmarta, fajną kołyseczkę ma Amy!!! :-) My chyba nic nie wymyslimy z tym spaniem - dzisiaj Mąż obniży w łóżeczku materac żeby był na równi z moim łóżkiem i żebym w ten sposób mogła obserwować małego przez szczebelki no i podłożymy pod materacyk poduszkę żeby główka była wyżej - nie ma wyjscia.

Dzisiaj się nieźle umordowałam w nocy bo Igorek się sporo najadł, nie odbił i wcale nie chciał spać. Jeszcze do tego dosyć często dostaje czkawki i jak jest najedzony to cyca nie złapie i kompletnie nie wiem jak mu pomóc. Dzisiaj to co juz nie robiłam żeby go ululać i nic - musialam obudzic Męża - u niego na rękach on jakoś szybko zawsze zasypia. Nie wiem dlaczego :ico_noniewiem:

karo napisała, że jeszcze są 2 w 1 , ale już jest blisko - są w szpitalu. Jak będzie po wszystkim da nam znać :-) &&&&&&&&& :ico_sorki:

slooowgirl, miłego odpoczynku!!! :-)

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

09 lip 2010, 10:59

W szpitalu miałam małą od razu przy sobie ;) pierwsza noc nieprzespana z powodu zapewne emocji nam towarzyszących, a kolejne superowe ;) pobudka co dwie-trzy godzinki, przewijanko, cyc, pół godzinki czuwania i spaciowanie ;) idealny noworodek ;) wszystko zapewne zacznie się lada dzień...jak narazie radzimy sobie ze sobą doskonale ;) szykuję fotki by Wam podesłac i zapoznac z moim szczesciem ;)

NICOLA_1985

09 lip 2010, 11:19

hej
slooowgirl miłego odpoczynku :ico_brawa_01:
karo trzymamy kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
Samanta jak super ze juz jestescie z nami :ico_brawa_01: :-D czekamy na focie Laurki :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Julchick u nas jest to samo, Krysianek woli usypiac u tatusia hehe jakos moj S robi to szybciej niz ja :ico_oczko:
wczorak Krystian sie denerwowal bo nie umiał zasnac to wcisnełam go mojemu S i poszłam robic kolacje bo sie przeciez nie rozdwoje a Karolina tez przeciez potrzebuje opieki i sama se kolacji nie zrobi.. a Krystianek tylko spojzał na mojego S ze to on go na rekach ma walnął mu szeroki szczerbaty uśmiech :ico_haha_01: :ico_oczko: i zasnął prawie że od razu :-)
pozniej S poszedł usypiac po kolacji Karoline a Krystian sie akurat obudził nakarmiłam go przebrałam i .... no cóż... 2 bite godziny wychodziłam z siebie zeby go uspac.. no i usnął po północy... a pozniej o 4.00 pobudka i ponad godzine znowu nie spał, zabrałam go w koncu do łózka wsadziłm cycka - usypiacza do dzioba i jakos sie udało.. zasnął i spał ładnie do prawie 11.00 :-D a teraz pojadł i znowu kima a dopiero jest wpół do 12

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

09 lip 2010, 11:34

Samanta, no czekamy na foteczki :ico_brawa_01:

Nicola, Igor przy cycu też ładnie zasypia i jakbym go tak zostawiła to by spał, ale wolę go podnieść - anuż odbije - wtedy spię spokojniej, no ale jak podnoszę go to on zazwyczaj się rozbudza - i mamy błędne koło :ico_noniewiem:

NICOLA_1985

09 lip 2010, 12:03

oj.... to mój Krystian jak zaśnie przy cycku to spokojnie moge mu go wyciągnac z dziobolka i nawet uniesc go wyzej do odbicia a on spi jak suseł.. potem spacerek do jego sypialni do łóżeczka i nadal śpimy... :-) zdaża sie ze jak go kłade to sie przebudza ale przewaznie tak sie jednak nie dzieje :ico_sorki: nie wiem co Ci poradzic.. każde dziecko jest inne. niestety z tym odbijaniem i ulewaniem ciężka sprawa i trzeba tego pilnowac :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

09 lip 2010, 12:10

Igor przy cycu też ładnie zasypia i jakbym go tak zostawiła to by spał, ale wolę go podnieść - anuż odbije - wtedy spię spokojniej, no ale jak podnoszę go to on zazwyczaj się rozbudza - i mamy błędne koło
to nie tylko cycusiowe dzieci tak mają. Mój Tobi też tak robi. Niestety potem my musimy chodzic i usypiac dzieciaczki wszelkimi możliwymi sposobami.
Tobi dziś dał mi popis mega wielki, bo obudził się o 4:30 i nie spał do 8! :ico_olaboga: Myślałam, że oszaleję! :ico_olaboga: Ani noszenie, ani jedzenie nie chciało go uśpic. W końcu M. się obudził i go zabrał do salonu, a potem pojechał z małym na spacer. :ico_sorki: A ja odespałam.
Teraz Tobi śpi koło mnie na leżaczku ze smokiem w buzi i pochrapuje :-D

Karo, wielkie trzymanie kciukó rozpoczęte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

09 lip 2010, 13:52

Hej

ojj nie wiem co pisać. Czytałam na szybkiego i teraz się pogubiłam :)

Ja nie mogę wyczuć małej. Przed południem je je i je.. tzn ssie, i nie wiem z jakiego powodu. Czasami ssanie jej pomaga zrobić kupę, czasami zasnąć... no i jak głodna..
Zaczynam się łamać i zastanawiać nad smokiem ;)

Myślałam o Karo wieczorkiem, czy może się odezwała.. a tu cisza :-D No oby cisza coś oznaczała :)

[ Dodano: 2010-07-09, 13:52 ]
sloowgirl, miłego wyjazdu!!

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

09 lip 2010, 16:37

Samanta, witaj :-D i chwal sie swoja mala ksiezniczka :ico_brawa_01:
Martalka, tez czasem mysle o smoczku :ico_noniewiem: ale kurcze boje sie...narazie dajemy rade bez :ico_sorki: zobaczymy co bedzie dalej
julchik22, wiesz ja teraz mam nowy sposob na odbijanie :ico_haha_01: moze i u ciebie podziala bardzo szybko glaszcze plecki gora dol i po 10 takich poklepanie :ico_oczko: jakos lepiej dziala :ico_sorki:

ale u nas upaly tylko w cieniu da sie wysiedziec :ico_olaboga: strasznie gorace lato w tym roku :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

09 lip 2010, 18:07

mmarta81, w Poznaniu od jutra do wt ma byc po 35 stopni!!!!!!! :ico_olaboga:

U nas smoczek działa czasem. Staramy się malo używac.

Co u Karo? wie któraś? :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość