Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

02 gru 2011, 11:15

hej***
ja dZiś do pediatry z małą idę,ten katar ma już ponad tydzień,no i widzę że już zrobił się żółty :ico_olaboga:
teraz mała zasneła

tabogucka, moja zasneła o 19,30,popłakiwała o 2 w nocy ,ale do niej nie poszłam i zasneła,no i o 5 chiałam ją nakryc bo odkryta była i się przebudziła ,to jej cycusia dałam :ico_sorki:
Inuno, ale on jest super,i jaki wesoły chłopczyk,moja tak nie kuka,bravo ślicznego ma synuśia,,,
agusia22, silna dziewczynka,moja też już próbuje wstawać
:ico_oczko:

pytałam o to jedzenie bo powoli bede przechodzić na butle i kompletnie nie wiem jak to wszystko ułożyc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

02 gru 2011, 11:46

dzień dobry :ico_kawa: dałam małemu czopka bo już nie mogłam wytrzymać jego darcia się i wyginania -_- katar dzisiaj już lżejszy, więc mam nadzieję, że przejdzie :ico_sorki: A dziąsła spuchnięte, więc pewnie kolejne ząbki idą :ico_sorki:

tabogucka, ale i tak są ładne :)
ja miałam coś takiwgo, tylko trochę mniej tych koralików było:
Obrazek
a sklep gdzie kupiłam już zamknęli, a samej mi się nie chce robić teraz (bo robiliśmy z mężem swego czasu :D )
,ten katar ma już ponad tydzień,no i widzę że już zrobił się żółty
ajaj.. a ja tu panikuję z lejącym się katarkiem :ico_sorki: zdrówka!!! Ta pogoda teraz jest paskudna.. U nas przedwczoraj było 10stopni i słoneczko, wczoraj 3, a dzisiaj 8, tyle ze sztorm na morzu i wieje znowu strasznie... :ico_sorki: Wiec sobie chyba spacerek daruję dzisiaj, żeby Małego nie zawiało bardziej :ico_sorki:
Ale może zostawię Małego M. i sobie pojadę na 1,5h do centrum, chociażby połazić :ico_sorki:
ale on jest super,i jaki wesoły chłopczyk,moja tak nie kuka,bravo ślicznego ma synuśia,,,
Dziękuję :ico_sorki: jest naprawdę kochany, ale czasami nie mam juz do niego siły, bo jak sie wścieknie to marudzi strasznie :ico_sorki: głównie jak go na chwilę zostawie samego :ico_sorki: trzeba szybko drugie sobie zrobić, to się sobą zajmą :ico_haha_01:
pytałam o to jedzenie bo powoli bede przechodzić na butle i kompletnie nie wiem jak to wszystko ułożyc
powiem Ci, że ja miałam plan rozpisany, trzymałam się go w miarę z poślizgiem o 30minut, a teraz daje Małemu jeść jak wstanie po drzemkach i jak widzę że już mlaszcze i się kręci, no chyba ze nie chce jeść to niestety muszę mu na siłę wciskać, żeby z wagi nie zjechał :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

02 gru 2011, 11:53

Inuno, mój Piotruś jak zobkował to i jednocześnie miał katarek,ponoć to często z sobą w parze idzie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
ja też chciałabym dziś na zakupy wyjśc ,trochę się oderwac od domu,no i muszę jakieś małe paczuszki na mikołajka dziecim zrobic ,mam ich trójkę +Piotruś,chłopakom kupię jakiś słodyczę i może jakiś mały drobiazg,natomiast nie wiem co dziewczynce,ma prawie roczek,ma to byc mała rzecz bo zaraz znowu chonika,a potem ma roczek,i nie chciałabym nic drogiego kupować,pomóżcie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 02-12-2011, 10:54 ]
a Paulince sobie daruje ,pod choinkę jej może coś sprawimy....

[ Dodano: 02-12-2011, 10:57 ]
gdzie ta zima,ja już chcę na narty,ale lodowisko u nas jest otwarte już może się s psiapsiólką wybiorę :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

02 gru 2011, 13:23

Hej dziewczyny :-)

agusia22 wow :ico_szoking: moja to jest leń niesamowity :) :ico_brawa_01: dla Roksanki :-)

Inuno ojjj męczący jest katarek :ico_noniewiem: zdrówka życzę :ico_sorki:
Super się Mikołajek bawi już :ico_brawa_01:

aga216 zdrówka :ico_sorki: u pediatry jak byłam to powiedział że katarek może mieć przez ząbkowanie...
Ja nie lubię łyżew bo sie wywalam ciągle :ico_wstydzioch: :ico_haha_01:

baraqada za 8 miesięcy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: z jednego dnia są nasze córeczki :-D

Moja to nie chce butli raz w dzięn je ale nawet 100ml nie zje a w nocy też raz je ale wtedy już nawet 170ml :-)

Pochwale się Maja już robi kosi kosi :-D ale len z niej nie chce raczkowac a tym bardziej sie sama podnosić :-) jedynie w wózku sie sama podciaga i siada :-)
Idę sie z mala polozyc bo od rana nie spi przez te cwiczenia :ico_zly: ale bawi sie ładnie aż dziwne :ico_szoking: a nie spi od 7 :)

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

02 gru 2011, 13:40

Pochwale się Maja już robi kosi kosi :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Inuno, fajnie maly sie bawi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jest super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

zdrowka dla wszystkich.
Moja dzisiaj tez obudzila sie z katarkiem do tego znow zaczela kaszlec.bede musiala sie z nia przejechac do lekarza.

Stawiam za 8 miesiac Roksanki :ico_tort: :ico_tort:
Ostatnio zmieniony 04 gru 2011, 23:22 przez agusia22, łącznie zmieniany 1 raz.

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

02 gru 2011, 13:56

Stawiam za 8 miesiac Roksanki

:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

02 gru 2011, 16:57

no i po lekarzu
na szczescie nic grożnego się nie dzieje

rożnie mi mała modelka
waży 7300 i 71 cm
trochę mało przybrała
ale ona jest taka filigranowa i tyle

dlatego bytałam o jedzenie bo moja wiecej jak 130 nie wypije,pzreważnie tak okoł 100 i tyle,ogólnie ona je co chwile coś ale małe porcje
choć czasami mnie zaskoczy :ico_oczko:

[ Dodano: 02-12-2011, 15:58 ]
a jedzą w nocy wasze mlauszki???a jak tak to o której?

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

02 gru 2011, 17:37

agusia22, za 8 miesięcy :ico_prezent: :ico_prezent:

aga216, moja mała to je raz w nocy w godzinach 3-5 codziennie różnie :-)
Moja też ma 71cm :-D

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

02 gru 2011, 17:41

waży 7300 i 71 cm
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super ja to sie zastanawiam jak moje dziecko odchudzic ....jestem prawie pewna ze wazy juz dyszke :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

02 gru 2011, 17:44

tabogucka, mój piotruś jak miał 7 mc to ważył 9900,wiec naprawde nie masz się co przejmowac,potem zaczoł raczkowac i już tyle nie tył,a teraz waży normalnie i jest raczej szczupły :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość