Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

04 lip 2008, 18:06

szwankuje mi komputer, chyba będę musiała sformatować dysko, bo już się straszny śmietnik zrobił-nie mogę przełączyć neostrady z bezprzewodowej na kabel, bo przestaje mi działać...

Kuba powinien wrocić za kilka godzin, a Gabriel śpi od godziny 16, więc chyba dzisiaj położę Go później, bo i tak nie zaśnie o tej godzinie co zwykle-może robi to specjalnie, żeby na tatę poczekać? :ico_oczko: Kubie się niestety rozładował telefon (chyba) i od wczoraj nie mam nim kontaktu, ale liczę, że o 21-22 powinien być już.

Gabiemu dzisiaj ugotowałam na obiad ziemniaczka, małą marcheweczkę i kawałek cukinii-bardzo mu smakowało, nawet wypił 60ml herbatki z niekapka do obiadu, więc bardzo jestem ucieszona, a tak poza tym to 3 razy dzisiaj kupe zrobił-ostatni raz tak było jak miał miesiąc :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

04 lip 2008, 19:05

Hejka!!!!
Karolek dziękuje za życzenia :ico_buziaczki_big: i stawia spóźniony torcik :ico_tort:
A ja jako zła mamusiora zabrałam go w jego święto na szczepienie :ico_oczko: Nie płakał wcale mój maleńki bohater. Waży 7640 g a z dł to trochę dziwne bo im wyszło 68, a on wcale nie wchodzi już ten rozmiar :ico_noniewiem:
ooo dziewczyny jeśli chodzi o seriale ja o nim zapomniałam i tu też jeszcze nie padł ten tytuł. Znacie może "Dextera"? To serial o seryjnym mordercy. No wysmienity po prostu. Dla ludzi o mocnych nerwach :-D
ale niektóre 74-na przykład z H&M
bardzo lubimy ciuchy z H&M a zwłaszcza pajacyki z króciutkimi nogawkami. Idealne na upały.
Jola no jak tam na policji było?
Kuba powinien wrocić za kilka godzin
pewnie się już nie możesz doczekać, pewnie ma masę do opowiadania. No super ma tą pracę.
Kaśka jak Nadia już tak na czterech się podnosi to ładnie-Ona już siedzi?
no własnie też jestem ciekawa
Znikam na razie.papa!

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

04 lip 2008, 19:27

pewnie ma masę do opowiadania. No super ma tą pracę.
tak, już się nastawiam na słuchanie :ico_oczko: a praca faktycznie fajna-przede wszystkim Kubą ją lubi,a to jest ważne
a Gabriel już od 16 tak śpi, tylko na cyca sie obudził i poszedł dalej spać :ico_szoking: nie wiem jak to teraz będzie-chyba w nocy nie pośpimy :ico_olaboga: ale Kuba się w końcu odezwał koło 18.30, że dopiero wśiada do samolotu do Berlina-mieli opóźnienie, więc w domu też będzie później to chociaż się zobaczy z synkiem jeśli faktycznie Gabik sobie poprzestawiał coś dzisiaj :ico_noniewiem: zobaczymy-jeszcze tak nie miałąm, żeby mi cały popołudnio-wieczór przespał, więc nie wiem co kombinuje :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-07-04, 20:19 ]
A Gabriel nadal śpi :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

04 lip 2008, 20:34

My już wykąpani i padł odrazu bo nie spał chyba od 14, mam nadzieję że noc będzie owocna w spanie :-D Duszno w domu niesamowicie choć okno otwarte, przeszła po południu jeszcze jedna burzka ale i tak duszno i wogóle nie czuć że padało.
Lecę teraz może ja na jakąś kąpiel i posiedzieć trochę z mężem bo ostatnio jak nie ja to on siedzi na komputerze.

justyna to ładnie się małemu w dzień zachciało spać, lepiej żeby w nocy też coś się drzemnął bo jutro będziesz nie do życia :ico_oczko:

Goonia nie słyszałam nic o Dexsterze le House mi się skończy to może coś następnego bo sce-fi nie lubię w żadnej postaci.

Do juterka uciekam :-)

[ Dodano: 2008-07-04, 20:35 ]
A Gabriel nadal śpi
może coś mo się pokręciło

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

04 lip 2008, 20:47

u nas spowrotem duszno, słońca nie ma ale oddychać też nie ma czym
A u nas pada deszcz i jest chłodniej :-)
ooo dziewczyny jeśli chodzi o seriale
A pamiętacie "Na wariackich papierach" i "Dempsey i Makepeace na tropie"???? Seriale mojego dzieciństwa :) Chętnie obejrzałabym je jeszcze raz :-)
praca faktycznie fajna-przede wszystkim Kubą ją lubi,a to jest ważne
To jest najważniejsze, że lubi to co robi, a do tego ciekawa, poznaje interesujących sławnych ludzi i podróżuje w ciekawe odległe zakątki. Jak Gabik będzie starszy, będziecie mogli z nim podróżować ;-)

A Ule już wykąpana, najedzona i śpi. Ja czekam na Jarka, kupiłam sobie dzisiaj 1 kieckę i dwie spódnice. Spódnice na wyprzedaży w indyjskim sklepie, a kieckę od koleżanki mojej kuzynki, która prowadzi sklep i sprzedała jeszcze z rabatem :-) Bardzo mi te zakupki poprawiły humor, ciekawe jak się Jarkowi spodobają ;-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

04 lip 2008, 21:01

Gabriel nadal śpi... i to jeszcze się obrócił prawie o 180st a ja nawet nie słyszałam, poszłam tylko poduszki przełożyć, bo na naszym łóżku śpi-przy cycu mi zasnął :ico_noniewiem:
Moja mam marudzi, że kiedyś to były takie łóżka, że się do ściany przystawiło, samemu się spało z brzegu i dziecko nie spadło, a teraz się trzeba poduszkami okładać :ico_oczko:
Jak Gabik będzie starszy, będziecie mogli z nim podróżować
mam nadzieję, że Kuba do tego czasu nie zmieni zawodu, bo taki właśnie mamy zamiar :ico_oczko: na pewno po Polsce, a czy tak daleko za granicę-to się dopiero okaże...

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

04 lip 2008, 21:48

ale mi dzisiaj szybko dzien zlecial.Smutno tak bez Julki tak to ona chodzi i marudzi a dzisiaj nic.Wasze dzieci takie dlugie a Amelka nosi ubrania na 62 i 68 ma jeszcze troche zaduze.Zrobilam dzisiaj Amelce zupke z watrobka myslalam ze nie zje a ona wszystko zjadla jestem w szoku.teraz dopiero zasypia w dzien spala dwa razy po 45 minut.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

04 lip 2008, 22:22

a Amelka nosi ubrania na 62 i 68 ma jeszcze troche zaduze.
to tak jak Ulek :-)

ZMykam, Jarek wrócił z pracy... :-)
Spokojnej nocki, nie wiem czy jutro będę miała c=rano czas, bo jedziemy na zjazd rodzinny Jarka rodziny, więc pewnie wieczorkiem z Poznania się odezwę :-)
papapap

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

04 lip 2008, 22:34

Goonia nie słyszałam nic o Dexsterze le House mi się skończy to może coś następnego bo sce-fi nie lubię w żadnej postaci.
No to Dexter nie ma nic wspólnego z sci-fi :-) Na zachętę dodam jeszcze że są tylko 2 serie. Serial powstał na podstawie powieści 2 częściowej właśnie. Ja mam pierwszą część pt "Demony dobrego Dextera". No sama się dziwię, że zapomniałam Wam o Dexterku napisać. Mąż mi dziś przypomniał o nim :-)

[ Dodano: 2008-07-04, 22:43 ]
A pamiętacie "Na wariackich papierach" i "Dempsey i Makepeace na tropie"???? Seriale mojego dzieciństwa :) Chętnie obejrzałabym je jeszcze raz
no pewnie, że pamiętam :-D ...ech... łza się w oku kręci :ico_oczko:
kupiłam sobie dzisiaj 1 kieckę i dwie spódnice. Spódnice na wyprzedaży w indyjskim sklepie, a kieckę od koleżanki mojej kuzynki, która prowadzi sklep i sprzedała jeszcze z rabatem Bardzo mi te zakupki poprawiły humor
heheh...ja miałam taką akcję w środę ... po prostu miałam taką nieodpartą chęć coś sobie kupić, wreszcie normalnego, nie brzuszkowego ... pojechałam do galerii i kupiłam sobie sukienkę, 2 fajne bluzeczki i perfumki. Ceny też korzystne, bo teraz już są wyprzedaże. A jak mi się zrobiło fajnie już po :-D To tylko my kobiety możemy tą fazkę zrozumieć. I jeszcze fryzjer za mną chodzi. Zmieniłabym coś ale tak radykalnie, albo kolor, albo fryzurę wogóle :ico_oczko:
Pinko i Mariola waga tu nie ma nic do rzeczy, jeśli kobietki Wam proporcjonalnie przyrastają to jest wszystko ok. Zresztą to chłopcy mogą być duzi, a dziewczynki niech będą delikatne i zgrabne :ico_oczko:
Znikam też.pappa

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

04 lip 2008, 22:44

Julka wraca z tata .

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość