leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

05 paź 2010, 11:52

hejka

ja troche przeziebiona :ico_chory:
mam tylko nadzieje ze maly sie ode mnie nie zarazi :ico_noniewiem:

anetka607, kurcze ale akcja z synkiem :ico_olaboga:

Patrycja.le, oby Kacperek juz nie goraczkowal :ico_sorki:
Teraz mała już dosięga do firanek (bo mam tylko takie do parapetu) i dziś zaczęła się na nich wieszać.
o masakra :ico_haha_01: :ico_olaboga: dobrze ze ja nie mam firanek :ico_sorki:
ale Marcel i tak wstaje przy czym sie da, dzisiaj to nawet probowal podciagnac sie na stole :ico_haha_01:

Helen super fotki :ico_brawa_01: widac Kiara zadowolona z fotelika, czy to tylko pozory?????? :ico_haha_01:

ja wkoncu wczoraj zamowilam tego Britaxa :ico_oczko:

Helen fajne butki ma Kiara, wlasnie dziewczyny powiedzcie mi czy wasze dzieciaczki nosza buty?? Marcel jest taki anty do wszystkich butow ze szok :ico_olaboga:


a Helen ostatnio pytalas sie o pieczarki, to wyobraz sobie ze juz w dwoch obiadkach na nie natrafilismy :ico_haha_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

05 paź 2010, 11:56

Shiva, rzeczywiście niebezpiecznie z tymi firankami. Piotrek podchodzi do ściany i próbuje się po niej wspiąć :ico_puknij: podłogę mamy z gresu, śliską...o upadek nie trudno. W łóżeczku też już parę razy przywalił brodą :ico_placzek:
Jakoś ostatnio nie mam weny do pisania
to tak jak ja. Oby Kacperkowi szybko się przebił kolejny ząbek :ico_sorki:
anetka607, faktycznie mieliście przeboje z synkiem. DObrze jednak że to nic poważnego.
Może wybierz się do dentysty :ico_noniewiem: tabletki to tylko na krótką metę.

U nas w miarę ok. Tzn znowu kurcze jakiś mam zjechany humor ale poza tym ok. Piotruś dostaje żelazo, je ładnie i nie widać po nim anemii ale ją ma.
Łazi na tyłku po całym domu i wstaje...albo do kuchni za mną i wstaje przy mojej nodze. Postanowiłam zmienić mu godziny spacerków. Zasypiał zawsze na dworze a ja łaziłam i pchałam ten wózek. Potem on był mega wypoczęty a ja padnięta :ico_noniewiem:

Ciekawe jak Zuzia...może napiszę do Rybki i zapytam.

Miłego dnia Wam życzę, słońce pięknie u nas świeci.

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

05 paź 2010, 12:43

Może wybierz się do dentysty :ico_noniewiem: tabletki to tylko na krótką metę.
byalm wczoraj :ico_placzek: i jest gorzej niz bylo, dzisiaj juz sie zapisalam do innej po poludniu, moze ona porządnie zrobi

[ Dodano: 2010-10-05, 12:44 ]
słońce pięknie u nas świeci.
u mnie tez tylko wiatr niesamowity :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-10-05, 12:46 ]
Helen fajne butki ma Kiara, wlasnie dziewczyny powiedzcie mi czy wasze dzieciaczki nosza buty??
moja wyrozla ze wszystkich, mam jedne na jesien takie z malym korzuszkiem ale za duże, zastanawiam sie nad jakimis na teraz, ale z nia chyba trzeba jechac, ona tez nie lubi butów, kurczy noge i nie daje wkladac

Awatar użytkownika
graz1974
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 576
Rejestracja: 23 sie 2010, 12:34

05 paź 2010, 12:47

Wczoraj było u nas przepięknie, a dziś pochmurnie...
Po obiedzie jak nie będzie padać, idziemy znów na spacerek, więc miłego dzionka życzę

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

05 paź 2010, 12:54

u mnie tez tylko wiatr niesamowity :ico_olaboga:
u nas tez od kilku dni strasznie wieje :ico_olaboga:
moja wyrozla ze wszystkich,
ja tak szczerze to nie mam jeszcze zadnych butow dla Marcela, tzn kupila ostatnio przez neta takie kapcie, zaraz je sciaga, inne takie co mial "do ozdoby" tez na nodze dlugo nie pobyly :ico_noniewiem:
a juz musial by sie do butow przyzwyczajac :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

05 paź 2010, 13:37

czesc :-)
Kiara wlasnie usypia, my po spacerze, ugotowalam zupe i mam teraz chwilke dla siebie.
ja troche przeziebiona :ico_chory:
moj maz od kilku dni narzeka na bol gardla i smarka, zeby nas tylko nie zarazil :ico_sorki:
widac Kiara zadowolona z fotelika, czy to tylko pozory?????? :ico_haha_01:
na razie ciezko stwierdzic, jak sie znudzi to i tak buczy, ale wydaje sie byc zainteresowana nowa persprktywa widziana z obecnego fotelika.
pytalas sie o pieczarki, to wyobraz sobie ze juz w dwoch obiadkach na nie natrafilismy
czyli jednak :ico_oczko:
a jesli chodzi o buty, to Kiara bez przerwy je rozwiazuje
znowu kurcze jakiś mam zjechany humor
jakis maly kryzys, oby szybko jego powod zniknal i poprawil Ci sie humor :-)
Jak sie dowiesz czegos od Rybki, daj znac.
dzisiaj juz sie zapisalam do innej po poludniu, moze ona porządnie zrobi
koniecznie trzeba cos na tego zeba poradzic, bo sie zameczysz :ico_sorki:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

05 paź 2010, 16:44

Chyba wszędzie wieje u nas też okropnie.
Odetchnęłam chwilkę. Mały pospał w południe ok 1,5 godz. Może znawu zaśnie niedługo bo wczoraj miał tylko jedną taką drzemkę.
oby szybko jego powod zniknal i poprawil Ci sie humor
myślę że to przemęczenie...no nic może w przyszłym tyg pojadę na tydzień do rodziców to zmienię otoczenie może pomoże :-)
anetka607, biedna oby szybko coś na to poradzili.

czekamy na męża za ok godzinę powinien być...
lecę bo mały marudzi :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

05 paź 2010, 17:03

może w przyszłym tyg pojadę na tydzień do rodziców to zmienię otoczenie może pomoże
fajny pomysl :-) mi sie dzisiaj snilo, ze pojechalam z Kiara do rodzicow na 2 tygodnie :-)

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

05 paź 2010, 20:24

Ehh wpadłam tylko na chwilę, bo jesteśmy z małą same. Zaliczyłyśmy spacerek, póki słoneczko świeciło. Córcia trochę dała mi dziś popalić, zwłaszcza pod wieczór zrobiła się strasznie marudna. Dlatego też wcześniej ją położyłam spać. Znając ją to niedługo się obudzi, bo to pierwszy raz gdy tak wcześnie zasnęła....
myślę że to przemęczenie...no nic może w przyszłym tyg pojadę na tydzień do rodziców to zmienię otoczenie może pomoże :-)
na pewno pomoże. A dziadkowie Cię trochę odciążą i ujrzysz świat w innych kolorach :ico_sorki:
leona napisał/a:
widac Kiara zadowolona z fotelika, czy to tylko pozory?????? :ico_haha_01:
na razie ciezko stwierdzic, jak sie znudzi to i tak buczy, ale wydaje sie byc zainteresowana nowa persprktywa widziana z obecnego fotelika.
więc oby było coraz lepiej :ico_sorki:
byalm wczoraj :ico_placzek: i jest gorzej niz bylo, dzisiaj juz sie zapisalam do innej po poludniu, moze ona porządnie zrobi
mam nadzieję że już Ci lepiej i że stomatolog Ci pomógł :ico_chory:
Piotrek podchodzi do ściany i próbuje się po niej wspiąć :ico_puknij: podłogę mamy z gresu, śliską...o upadek nie trudno. W łóżeczku też już parę razy przywalił brodą :ico_placzek:
no na nasze dzieci czeka jeszcze dużo niebezpieczeństw :ico_szoking: :ico_olaboga:
Łazi na tyłku po całym domu i wstaje...albo do kuchni za mną i wstaje przy mojej nodze.
jak sobie fajnie radzi :-)
wlasnie dziewczyny powiedzcie mi czy wasze dzieciaczki nosza buty?? Marcel jest taki anty do wszystkich butow ze szok
my na początku też mieliśmy problem z butami, bo wszystkie zdejmowała. Teraz mamy trampki wiązane i na szczęście nie zdejmuje. Co prawda teraz jest już na nie trochę za zimno, więc zakładam jej kapcie (są o wiele cieplejsze, a póki nie chodzi to nie ma problemu że je zamoczy. Czasem Niunia próbuje je zdjąć by pogryźć (są to kapcie - głowa żyrafy ;-)) ale na ogół grzecznie i cierpliwie je znosi :ico_sorki:
ja troche przeziebiona :ico_chory:
mam tylko nadzieje ze maly sie ode mnie nie zarazi :ico_noniewiem:
zdrówka życzę, no i trzymam kciuki by się Marcel nie zaraził :ico_sorki:

anetka607, kurcze, ale mieliście przeprawę z tą wysypką :ico_szoking: Dobrze, ze leki tak szybko zadziałały :ico_sorki:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

05 paź 2010, 21:29

a ja wam pokaze jak moja cora tanczy :ico_haha_01:
http://www.youtube.com/watch?v=c0yZPOocxFU

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość