Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 lis 2011, 17:38

Najważniejsze, że Pola zdrowa
wreszcie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
W pracy zleciało, w ogóle nie czułam, ze mnie nie było ponad pół roku, ogólnie luźny dzień :-) , oczywiście bardzo tęskniłam za malutką, ale teściowa mówiła, że grzeczna była, oprócz mm zjadła ładnie, owocki i obiadek, drzemkę miała o stalej porze, więc wszystko ok :-)
fajnie,że powrót udany i jak widać Liwia za bardzo nie odczuła twojej nieobecności a to ważne :ico_sorki: normalnie na 8 godzin wróciłaś?
moja Pola nie raczkowała w ogóle, przesuwała się na tyłeczku
tak jak Hania :-D
ania dziewczynki jak zwykle super
dzięki
Zmykam, bo Pola mówi, żebym zamknęła już ten głupi komputer
teraz to ci nie da za bardzo przed kompem posiedzieć :-D

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

23 lis 2011, 18:41

Hej Kobietki
Stawiam spóźniony :ico_tort: na pół roczku
My po dzisiejszym szczepieniu trzymamy się dobrze i teraz czekam która mnie przebije z wagą bo u nas 9,250 :ico_haha_01: kto da więcej???
powoli widać drugą dolną jedyneczkę tzn. dziąsło zbielało :-D z nowości jeszcze mały zaczyna się podnosić na rączkach i nóżkach i powoli czworakować ale z marnym skutkiem jak na razie :-)

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

23 lis 2011, 18:44

No i jestem popołudniu :-)
Mąż na wieś pojechał sam, dziś walczy z piecem, bo coś się palić w nim nie chce. Tzn. palić się pali, ale nie podaje węgla- mamy ten z podajnikiem, może coś wymyśli.

Nowa, fajnie, że powrót do pracy udany :ico_sorki: no i że Pola wreszcie zdrowa :ico_sorki: Zdjęcia na pewno pokażę, jak już ten domek troszkę zapełnimy :ico_oczko:

Murchinson, Roladki robię tak: Fileta rozbijam ( z pojedynczego robię 2 roladki), doprawiam solą i pieprzem, smaruję wewnętrzną stronę twarożkiem śmietankowym typu almette wymieszanym z ziołami- dodaję dużo tymianku, trochę bazylii, na co mam chęć akurat. Zawijam i mocuje wykałączką, albo niteczką.
Smażę na masełku.
Do tego robię sos: mrożony szpinak- podgrzewam, doprawiam solą i piperzem, dodaję 2-3 ząbki czosnku i cały serek topiony śmietankowy, albo 20dag sera żółtego, zależy co mam w lodówce. Jeżeli wychodzi za gęste dodaje śmietanki troszkę, musi być troszkę lejący, bo nim polewamy usmażone roladki. Całość podaje z gnieconymi ziemniaczkami, polanymi masełkiem ze smażenia, albo z ryżem.

Emilia, Twoja mama naprawdę jest dzielna, może być z siebie dumna.
No mam nadzieję, że Maksio ruszy niebawem- póki co nadal pełza w tył, odpycha się rączkami, ale do przodu ani drgnie :ico_oczko:

A MM na noc i tak mnie niebawem czeka, bo mam zamiar się za to masowanie zabrać, jak tylko się przeprowadzimy. Już kilka osób mam umówionych na przyszły tydzień - i tak właśnie w godzinach 18-20.

W ogóle to mój mąż wrócił z pracy bardzo szczęśliwy, bo dostał podwyżkę w pracy :ico_brawa_01: 500 zł netto, więc już całkiem całkiem :ico_haha_01: Ostatnie 2 miesiące miał bardzo dobre pod względem sprzedaży i od razu bach :ico_brawa_01:

[ Dodano: 23-11-2011, 17:45 ]
Mariola_Larose, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Igorka za postępy i pół roczku :-)

[ Dodano: 23-11-2011, 17:47 ]
Muszę zaprojektować szafę wnękową w sypialni, bo będziemy robić ją sami :-) Kupimy tylko potrzebne elementy, nie jest to takie łatwe kruca bomba :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 lis 2011, 18:48

9,250
:ico_szoking: jaki duży :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Stawiam spóźniony :ico_tort: na pół roczku
pycha :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Koroneczka, przepis sobie zapisałam,może niedługo zrobię,bo brzmi pysznie :ico_brawa_01:
gratulacje dla męża,wysoka ta podwyżka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 23-11-2011, 17:50 ]
Muszę zaprojektować szafę wnękową w sypialni, bo będziemy robić ją sami :-) Kupimy tylko potrzebne elementy, nie jest to takie łatwe kruca bomba :ico_oczko:
dasz radę ;-)

mała sobie leży na podłodze i co chwilę się kręci brzuszek-plecy-brzuszek i tak w kółko a w międzyczasie stuka zabawkami o siebie iw ielce zdziwioną udaje :-D

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

23 lis 2011, 18:52

mała sobie leży na podłodze i co chwilę się kręci brzuszek-plecy-brzuszek i tak w kółko a w międzyczasie stuka zabawkami o siebie iw ielce zdziwioną udaje :-D
hihi :-) Maksiol leży na brzuszku i uderza grzechotką- żabką o podłogę, że mam wrażenie, że zaraz ją rozwali :-) Położyłam go na kocu, ale oczywiście już leży obok niego, bo po panelach lepiej mu pełzanie wychodzi :ico_oczko:

[ Dodano: 23-11-2011, 17:54 ]
przepis sobie zapisałam,może niedługo zrobię,bo brzmi pysznie :ico_brawa_01:
Ja lubię takie rzeczy :-) Czasem uda mi się coś kreatywnego wymyślić :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 lis 2011, 18:55

Maksiol leży na brzuszku i uderza grzechotką- żabką o podłogę, że mam wrażenie, że zaraz ją rozwali
musi mieć chłopak siłę :-D :-D
Milena tez już na dywanie obok kocyka leży :ico_haha_01:

ja to nie mogłam ze śmiechu jak Hania się bawiła w rzucanie zabawką o podłogę :ico_haha_01: dałam jej zabawkę a ona zaraz rzut na podłogę,patrzy jak leci i się śmieje mi w twarz i tak w kółko,czasami to się pośmiać można z dzieci

a jak się małej podoba zabawa w "a kuku" :ico_brawa_01: śmiech na całego

[ Dodano: 23-11-2011, 17:56 ]
Ja lubię takie rzeczy
ja też,ale tylko ja dlatego zrobię dla siebie a mężowi coś innego bo jemu pewnie by nie smakowało :-/ i przez te jego "zacofanie kulinarne" w większości robie ciągle to samo :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

23 lis 2011, 18:59

Oj u mnie też zabawa w akuku to szał `tylko trzeba robić buuuu a Igor najpierw szok a potem salwa śmiechu

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 lis 2011, 19:02

Oj u mnie też zabawa w akuku to szał `tylko trzeba robić buuuu a Igor najpierw szok a potem salwa śmiechu
fajnie :-D

ja to nie mogę jak Hania zaczyna małą uczyć "kosi kosi",muszę to nagrać któregoś dnia :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

23 lis 2011, 19:27

Murchinson pisala, ze u nich w porzadku, znowu meczyla ja migrena, no i sasiad znowu remontuje wiec w domu nie siedza
:ico_szoking: matko kochana, ten człowiek jest naprawdę nienormalny :ico_puknij:
Gdyby jeszcze moja mama mogła codziennie być z Maksem, ale ona jeszcze pracuje
moja mama jest na rencie, ale nie wiem jak sobie poradzi, bo jest po operacji serca i stawy jej dokuczają, zobaczymy :ico_sorki:
nie muszę już go asekurować bo nawet jak się zachwieje nauczył się podpiera
zdolniacha mały :ico_brawa_01:
Aaaa i wczoraj przez przypadek powiedział ANia hehehe, mąż zaraz do niego podleciał i nawijał- no powiedz Kuba hehehe
:ico_haha_01:
Tak sobie myślę, czy nie dawać mu MM na noc, może by wtedy przesypiał całe nocki??
ja tak próbowałam jak karmiłam, ale dopiero po całkowitym przejściu na butlę zaczął lepiej spać.
dzis lepiej niz wczoraj, ale ciagle lezy bo boli, mial 17 naciec na calym ciele
biedny, nacierpi się :ico_sorki:
mam wrażenie że się uwstecznia bo od dwóch dni tylko abuuu, beee itd bliżej nieokreślone zgłoski
pewnie skok rozwojowy i zaraz Was zadziwi nowymi wypowiedziami :-D zaczął podciągać się za pomocą kółek?
Murchinson napisał/a:
Markotka, Ania my kontrolę bioderek mielismy w 6 i 12 tyg., trzeci raz jak mały zacznie chodzić lub jak skończy rok-w zalezności co nastąpi szybciej.

to u was jeszcze inaczej
my byliśmy w 6tyg i później chyba w 14
Najważniejsze, że Pola zdrowa
no :ico_brawa_01:
W pracy zleciało
fajnie, że luźnie było, chociaż to na plus :-)
Badania lekarskie niestety mnie czekają
czyli jednak, dowiedz się czy nie musisz na to badanie zaświadczenia od gina mieć jak ja.
Mi ciocia kiedyś stawiała ogniowe bańki :ico_olaboga:
Zmykam, bo Pola mówi, żebym zamknęła już ten głupi komputer
mała mądrala :ico_haha_01:
na pół roczku
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
teraz czekam która mnie przebije z wagą bo u nas 9,250 kto da więcej???
wow :ico_szoking:
dostał podwyżkę w pracy
super, gratulacje dla męża :ico_brawa_01:
mała sobie leży na podłodze i co chwilę się kręci brzuszek-plecy-brzuszek i tak w kółko a w międzyczasie stuka zabawkami o siebie iw ielce zdziwioną udaje
agentka :-D

Byłam u gina, dostałam zaświadczenie i zmienił mi tabletki na takie z większą ilością estrogenów, żeby libido mi podskoczyło :ico_oczko:

zmykam już, bo właśnie Krzyś się obudził :-D

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

23 lis 2011, 19:31

ja to nie mogę jak Hania zaczyna małą uczyć "kosi kosi",muszę to nagrać któregoś dnia :ico_haha_01:
No koniecznie, nagraj nagraj :-)

Maksio właśnie sam "zszedł' z leżaczka :ico_szoking: położyłam go w leżaczku obok mnie i nie zapiełam. Na nim obrócił się na brzuszek i powoli się zsuwał w dół, aż klęknął przed, potem łapkami odepchnął leżaczek, tym samym posunął się dalej w tył- bach i leżał na brzuszku przez leżaczkiem. To moje dziecię jest niesamowite :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości