nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

26 wrz 2011, 07:39

Agus pytałaś o farbę palett ... zdecydowanie nie polecam, kiepska firma - niszczy włosy i ma dużo chemii szkodliwej dla otoczenia.
A mnie wzięło jakieś choróbsko, gile z nosa, gardło boli, gorączka, ledwo chodzę i mam nadzieję, że Alanek mi się nie rozchoruje :(
A nocke miałam rewelacja o 20 mały zasnął, wstał przed 3, a potem dopiero przed 7 :ico_brawa_01:. Jeszcze tak dobrze nie było :ico_brawa_01:

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

26 wrz 2011, 12:05

Cześc laski, ja narazie tylko na chwilke z pytankiem, bo Filipcio zamiast spac to raczej czuwa hahaha.
Gdzie tu poczytac o jakiś powikłaniach po cesarce? Szukam na forum ale cos nie halo z tym moim szukaniem. Od soboty boli mnie podbrzusze i jakoś tak inaczej niz na zapalenie pęcherz, bo ani nic nie szczypie ani nie mam szczególnego parcia na sikanko. A boli jakos tak, ciagnie mnie a jak sikam to mam wrażenie ze zaraz wysikam pecherz i razem z nim watrobe i żoładek :-) :-) :-) Co to może sie dziac. miałam takie bole zaraz po cc, ale nie były mocne czy cos, no jakos funkcjonowałam z mysla ze to przejdzie. A tu w sobote zacz :-) ło bolec jak cholera...

[ Dodano: 26-09-2011, 20:35 ]
Co tu dzisiaj nikt nie zaglada czy co?

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

26 wrz 2011, 20:54

beti a nie wyszukalas nic na necie co by ci pomoglo zdiagnozowac ten bol?bo ja nie mam pojecia...macica juz raczej powinnabyla byc skurczona, byle ci czegos nie zaszyli w srodku :ico_noniewiem: przypadek mojej tesciowej - zaszyli jej kawalek jakiejs szmatki co uzywali przy operacji i po jakims czasie dostala bolu podobnego do porodu, myslala ze rodzi po takim czasie kolejne dziecko, zabrala ja karetka i w szpitalu okazalo sie ze to cos w srodku, o czym "zapomnieli" lekarze zaczelo jej infekowac :ico_olaboga:

agus ja cie doskonale rozumie z checia zmiany, bo mnie tez ost naszla..ja mialam dlugo, dlugo blond, na ciaze zrobilam sobie braz, a na ten braz nic nie chce chwytac jasniejszego, wiec zrobilam teraz jasniejsze pasemka zeby za jakis czas zrobic sobie wymarzony kolor :-) z reszta kobieta przeciez zmienna jest :ico_oczko:
ale ciekawa jestem jak ty bys sie czula z czerwonymi wlosami, ja szczerze bym sie na taki krok z takiego blonu jak ty mialas nie odwazyla :ico_noniewiem:

a Kalinka jest coraz lepsza, dzisiaj tyle miala do gadki...co chwile nawijala :-D
potem mielismy pozno popoludniowa sesje placzu - nie wiem czy ja kolki nie lapia, bo pamietam ze Milka miala jakis czas w okolicach godz 17 takie 20 min skurcze, ze ryk byl nie do opanowania :ico_olaboga: i Kalinka tez wlasnie miewa, nie codziennie ale dosc czesto, zawsze ok 16:30-17 takie placzki, dzis az przyspieszylam kapiel o pol godz, bo juz nie umialam jej opanowac i po kapieli jak nie to dziecko, mleczko i 20:15 juz :555:
ale kupy dzis nie bylo, nie wiem zas o co kaman :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Agus
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 14 kwie 2011, 13:00

26 wrz 2011, 22:03

Nina okazalo sie, ze kupilam loreal a nie palette :ico_haha_01: ale tak czy siak na przyszlosc bede pamietac zeby napewno palette nie uzywac :-)
ale ciekawa jestem jak ty bys sie czula z czerwonymi wlosami, ja szczerze bym sie na taki krok z takiego blonu jak ty mialas nie odwazyla :ico_noniewiem:
Ja tez sie jednak nie odwazylam.. Zwlaszcza ze rano M mi powiedzial ze mu sie snilo, ze siedzialam w czerwonych wlosach i plakalam.. :ico_olaboga: Wiec skonczylo sie tak:

[img][img]http://img707.imageshack.us/img707/2783/sam1447q.jpg[/img]

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

27 wrz 2011, 07:17

Może i dobrze, Agus że nie walnęłaś czerwieni, bo to trochę drastyczne posunięcie z blondu. Ale do odważnych świat należy, także może jeszcze się kiedyś zdecydujesz. A w blondzie naprawdę ślicznie wyglądasz.

A u mnie choroby mojej ciąg dalszy. Już mam dość. Niby nic nie robię, bo we wszystkim mnie mąż wyręcza, a czuję się jakbym pracowała na roli, tak mnie wszystko boli :ico_zly:. :ico_placzek: nie mam nawet siły zająć się własnym dzieckiem, a przecież muszę, bo mąż do 15 w pracy :/... koszmar

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

27 wrz 2011, 10:54

Ladybird nie strasz!! Pytałam własnie koleżanki, która miała 2 cesarki i też miała rożne dziwne bóle. Suszarki w brzuchu nie znaleźli :-D :ico_oczko:
To fuks, że żadnej z Was po cc nic sie tu u nas na forum nie dzieje. Troche mnie to nawet dziwi, bo jednak z pęcherzem (jak czytam to wiele kobiet ma problem) albo zadna z was nie pisze o tym. Takie jesteście wszystkie rześkie???????????????

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

27 wrz 2011, 11:18

Beti ja nie mam żadnych skutków ubocznych po cesarce. Jedyne co to blizna mnie boli jak ją poszoruje, a tak no naprawdę czuję się świetnie. A co do pęcherza to miałam problem ale tuż po zdjęciu cewnika. Nie mogłam zrobić siusiu i musieli mnie jeszcze raz cewnikować... to było straszne. W życiu bym nie pomyślała, że ze zwykłym oddaniem moczu może być aż tyle problemów. Na szczęście to przeszło i teraz jest ok.
A co do bólu podbrzusza to też czasem mam, ale to chyba inny ból niż u Ciebie. Bo mnie boli tak jakbym za chwilę miała dostać okres i to trwa tylko chwilę i później mija na długi czas.

[ Dodano: 27-09-2011, 11:20 ]
ale ja bym na Twoim miejscy zgłosiła się do lekarza, bo to chyba nie jest normalne. Może Ty nie masz powikłań po cesarce tylko ogólnie po porodzie. A może Ci się macica obniżyła. Dźwigałaś coś?

[ Dodano: 27-09-2011, 11:23 ]
A muszę wam powiedzieć, że mój Alanek to jest taka śmieszka, że szok. Ciągle mu się buzia śmieje i przy tym takie zabawne dźwięki wydaje, że z mężem boki zrywamy jak na niego patrzymy :ico_haha_01:

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

27 wrz 2011, 12:03

nina, no ide własnie w czwartek, bo normalnie badanie kontrolne miałam dopiero umowionena 06. padziernika.

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

27 wrz 2011, 12:17

Agus, MASZ ZAJEDWABISTY KOLOREK :*
serio super super ;)
nina0226, u nas to samo z Liwką ;) uchachana po pachy szczególnie jak wstanie ;)
ladybird23, moja tez ma takie płączki ale 19 - 20 i po kąpieli pada jak trupek nawet nie drgnie do 3 ;)


mam pytanie. zmieniacie dzidziom pampuchy w nocy ?
kolejne :D
czy któraś z was używała pampersów sleep and play ? ^^

Ja juz jej nie zmieniam od kąd kupiłam właśnie zwykłe pampersa ale 4-9 kg ...
a kupiłam sleep and play bo podobno takie super
a są serio jak na pampersy przypadło do nonono

[ Dodano: 27-09-2011, 12:19 ]
beti, moja babcia tak miała nie chce cie straszyć bo to u ciebie nie możliwe bo bys sie juz dawno przekreciła hehe ;D ale po cc kawałek łożyska jej został... no i po 2 tyg trafiła na OSTRY DYŻUR I JEJ WYJELI NO...

a u Cb to może masz jakies zapalenie pęcherza itp ?

beti
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 531
Rejestracja: 05 sty 2011, 14:45

27 wrz 2011, 12:21

Malinka, ja w nocy nie zmieniam pampersa, chyba że kupka jest bo wtedy na banki młody nie zasnie :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość