Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

04 wrz 2008, 10:04

jako ze nic nie piszecie w oczekiwaniu na moje sadelko... prosze bardzo.
Obrazek
Obrazek
robione przed chwila...

mmarta81, jak tam deprecha przedporodowa??? mam nadzieje, ze juz ci minelo :-)
pocoyo sie tez w ogole nie odzywa... cos ta pogoda na wyspach wam zyc nie daje :ico_nienie: a ja sie ciesze ze troche pochmurno dzis, hihiihih. troche chlodniej dzieki temu :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

04 wrz 2008, 10:31

osita :ico_brawa_01: boski brzusio malutki :ico_sorki: i wiesz co az tak bardzo nisko to nie jest :ico_sorki:
osita pisze:mmarta81, jak tam deprecha przedporodowa??? mam nadzieje, ze juz ci minelo
wiesz tak srednio ale bedziej tak...nastawiam sie na ostre parcie i tyle :ico_oczko: no albo jest jeszcze wyjsicie ze podpase Ige do 5kg i bedzie cc :-D

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

04 wrz 2008, 12:24

osita, świetny brzuszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

04 wrz 2008, 12:28

osita, bardzo zgrabny brzuszek :-) serio.. ale ciekawi mnie Twoj pepek :-D na tym zdjeciu wyglada jakby byl wypukly w srodku, ale wklesly dookola :-D
wina aparatu? czy masz taki brzucho? :-)

mmarta81, moj tez komentowal wyglad tych stworkow na "rockerach" :/ stwierdzil ,ze wiekszosc z nich jest zbyt "gay" jak dla chlopaka... no i idz tu na zakupy z takim psycholem :-D no i w koncu nie mamy bujaczka przez te gejowate miski, ale chyba trzeba bedzie cos sprawic, bo maly lubi byc bujany na rekach... ale ile mozna :ico_szoking: po 30 minutach bujania odstawiasz go do lozeczka,bo spi (ale przynajmniej sprawia takie wrazenie), a on jak tylko poczuje, ze jest w lozeczku albo w koszu, to zaczyna wyc :-D mysle, ze rockera sie nie obejdzie :ico_nienie:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

04 wrz 2008, 12:35

shoo pisze:jakby byl wypukly w srodku, ale wklesly dookola :-D

hahahha, nawet nie zwrocilam uwagi.. no fakt, taki jest wlasnie :ico_haha_01: ja mam ogolnie "plytki" pepek i bez ciazy, jak sie np. tylko czegos napije, to wychodzi na zewnatrz :ico_oczko:
shoo pisze:no i w koncu nie mamy bujaczka przez te gejowate miski

:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: to kupcie w Ikei, sa mniej "gejowskie" (no, misie nie maja sukieneczek :ico_oczko: :ico_haha_01: )

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

04 wrz 2008, 12:50

osita, noo to ciekawie Cie ta nasza matka natura stworzyla :-D u mnie pepek wrocil do swojej dawnej wkleslosci (w ciazy mialam swinski ogonek :-D taki wystajacy pokrecony pepek :-D) wiec jest git... tylko ta linia pionowa wzdluz brzucha zostala.. mam nadzieje, ze szybko zniknie :ico_sorki:

a co do bujaka z Ikei, to chyba sie wybierzemy.. ta Ikea to w Maladze jest? czy w Marbelli?

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

04 wrz 2008, 13:28

osita, zarypiasty brzuchacz!!! :ico_brawa_01: chwała wszystkim "skrytociążowcom", dzieki nim nie wpadam w panikę, że mikroba hoduję :ico_oczko:
co do karuzel-Brat przywiózł mi z polskiej ikei, bo tu ikei na razie nie ma. gejowska nie jest-takie różnokolorowe rybki. Tyle ze na jakiejś tasiemce, wiec nie wiem-na nitke mam to przywiązać do łóżeczka???

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

04 wrz 2008, 13:34

shoo pisze:a co do bujaka z Ikei

eeeeeeee.... myslalam o karuzeli :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: a fisher price wam sie nie podoba????
Obrazek

taki bardzo "gejowski" to nie jest, a pozniej sluzy fajnie jako fotel bujany dla starszaka (jest az do 18kg :ico_szoking: )
Obrazek

zirca pisze:chwała wszystkim "skrytociążowcom", dzieki nim nie wpadam w panikę, że mikroba hoduję :ico_oczko:

to pochwal sie swoim mikrobem :-D i wiesz co? mam wiekszy teraz brzuch niz poprzednio :ico_haha_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

04 wrz 2008, 13:50

dziewczyny, jak to u was wyglada, czy to tylko moje obserwacje? jako emigrantki mozemy sie przyjrzeć swojemu narodowi troche z innej perspektywy...i wiecie co-jestem przerażona polkami w ciaży :ico_noniewiem: mogliby kręcic reklamy środków antykoncepcyjnych w poczekalniach szpitali położniczych...nic tak nie obrzydza ciazy jak parę godzin obserwowania niektórych ciężarówek :ico_olaboga:
Pewnie że nie warto generalizować, ale minimum 70% polek w ciazy idealnie plasuje się w tych ramach....jeden rzut okiem i wiesz że to rodaczka...
-na badania chodzi z partnerem, bo wpada w panikę na pytanie "are u ok?", nie rozpoznaje nawet własnego nazwiska wyczytanego przez lekarza
-przeważnie brudne włosy, zero makijazu i generalne roztycie. Że o stoju nie wspomnę...
-porusza się jak kaleka, chodzi niemalże trzymając się ścian, lub kurczowo zwisa na ramieniu partnera
-siedzi w pozycji niemal horyzontalnej, desperacko trzymajac się za brzuch
-ciężko wzdycha zmuszając partnera do cyklicznego wypowiadania mantry "źle sie czujesz?", na co przewaznie nie udziela odpowiedzi
-czuje potrzebę odżywiania się co 15 minut, lekceważąc tym samym reguły przychodni szpitalnej
-bacznie przyglada sie dokumentom innych pacjentek, na widok polskiego nazwiska rozpoczyna mrożącą krew w żyłach opowieść o przebiegu własnej ciaży
-nigdy nie podnosi sie z krzesła sama-zawsze podnosi ją partner objuczony wszystkimi dokumentami, kurtkami, torebkami i siatkami z prowiantem....

i można tak długo....co myslicie???? brzmi znajomo?

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

04 wrz 2008, 14:19

osita, no bujak, karuzela, dla mnie to jedno :-D fajne sa te fisher price, podobaja mi sie.. ale tu w hiszpanskim sklepie na rogu kosztuja 74 euro :ico_puknij: cos mi sie to za drogo wydaje.. w toys are us podobny, ale nie z fishera kosztowal chyba 40 (ten gejowski).. jakie ceny w ikei??

zirca, hehe, dobre :-D nie wiedzialam, ze rodaczki ciezarowki (polki) tak sie prezentuja.. tutaj nie widzialam zadnej polki w ciazy, za to pelno hiszpanek, gibraltarek i angielek... kazda przychodzi z partnerem, wyglada to mniej wiecej tak, ze baba jest solidna, a facet to taki patyczak - hiszpanki glosne, faceci tez... angielki glosne, a facet - ryba :-D
generalnie, to kobiety w ciazy duze tu sa (takie big mommas), faceci za to - albo dres i keta, albo typ metalowca-harleyowca :-)
w poczekalni babki miedzy soba cos gadaja (krzycza raczej), faceci przez komorke gadaja, dzieci wrzeszcza - ogolnie jeden wielki targ w szpitalu :-D

a wizyta zajmuje im 30-40 minut (dla porownania moje wizyty, jak bylam w ciazy zajmowaly ok 10-15.. rach ciach, konkretnie i po bolu).. one po prostu uwielbiaja gadac.. a jak sie rozgadaja, to koniec swiata, nawet do Ciebie beda gadac, chociaz wiedza, ze nie rozumiesz ani slowa :-D

polki za to rozpoznaje na ulicy... wyrozniaja sie strojem :ico_noniewiem: taki typowo polski stroj to jasne jeansy, za krotka bluzka i buty na koturnach :ico_noniewiem:
w sklepie mowia po polsku do sprzedawcow, albo w jezyku ponglish.. jedno slowo polskie, drugie angielskie..

tak to tu jest ;-) ogolnie to nie zagaduje rodaczek na ulicy.. chyba nie musze wiecej dodawac ;-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość