Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

23 lis 2011, 22:51

moje libido, hmmmm duzo na minusie
hormony robią swoje :ico_sorki: mówiłam dzisiaj ginekologowi mojemu, że mąż stwierdził, że oziębła jestem, to mi powiedział, że to najstraszniejsza choroba kobieca :ico_haha_01:
miód manuka, slyszalyscie o tym
nie słyszałam :ico_noniewiem:
Koroneczka napisał/a:
Muszę zaprojektować szafę wnękową w sypialni, bo będziemy robić ją sami Kupimy tylko potrzebne elementy, nie jest to takie łatwe kruca bomba

My też tak zrobiliśmy. Projekt był mój, bo D nie za bardzo się orientował a ja wiedziałam co ma w niej być.
my większość mebli sami projektowaliśmy, bo mamy malutkie mieszkanie i tak było po prostu najłatwiej, a wykonywał nam facet od mebli, jedynie szafkę w łazience w 100% zrobił mąż :-D
on od soboty podciąga się na wszystkim co ma pod ręką i siedzi.
no to super :ico_brawa_01: muszę Krzysiowi zamówić te kółka, ciągle o nich zapominam :ico_wstydzioch: my od początku mieliśmy opuszczone łóżeczko do połowy (krawcowa nam pasy przeszyła), więc nawet jak Krzysiu usiądzie, to nie wypadnie, dopiero jak zacznie wstawać pójdzie pewnie na dno :ico_oczko:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

23 lis 2011, 23:18

no to super :ico_brawa_01: muszę Krzysiowi zamówić te kółka, ciągle o nich zapominam :ico_wstydzioch:
A to nie miałaś do łóżeczka? Myślałam, że chce dodatkowe kupić. U nas były w komplecie. Młody zrobił prezent tatusiowi w sobotę na urodziny :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

23 lis 2011, 23:35

dziewczyny nie będzie mnie kilka dni na necie,najwcześniej będę za tydzień a najpóźniej 6 grudnia :ico_sorki: odetną nas znowu bo ciągle mamy 1 rachunek do tyłu :ico_sorki:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

24 lis 2011, 09:43

czesc
ja nie słyszałam... cóż to???
hmmm, ta stronie miodymanuka.pl mozesz poczytac
jestem ciekawa tego
Murchinson bede wdzieczna za informacje o tym
Do dziś kółka służyły mu jako gryzaki ale rano jak zobaczyłam, że zaczyna się podciągać to zdjęliśmy poziom i teraz śpi już na dole.
szkoda, ze one sa tylko do lozeczka turystycznego
To ja się wyłamię bo u mnie na + :ico_haha_01: (mimo pogody i częstego bólu głowy)
tez bym tak chciala :ico_brawa_01:
U nas "gdzie jest bobas? tu jest bobas"
Marcel to uwielbial :ico_brawa_01:

aniawlkp86, wracaj szybko

ktos dolaczy z :ico_kawa:

milego dnia

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

24 lis 2011, 10:14

Witam się bez :ico_kawa: ale na inkę z mlekiem bym się skusiła :ico_haha_01:
To ja się wyłamię bo u mnie na + :ico_haha_01: (mimo pogody i częstego bólu głowy)
tez bym tak chciala :ico_brawa_01:
a mi się nawet niechce :ico_haha_01:
Ania wracaj szybko, u nas bynajmniej tyle dobrze że mamy radiowy od sąsiadów za 25 złoty na kompie i na lapku darmowy

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

24 lis 2011, 11:11

cześć :-) ja również z :ico_kawa:

Krzysiu właśnie zasnął, a ja w piżamie siedzę :ico_oczko: już niedługo skończy się :ico_sorki:
A to nie miałaś do łóżeczka?
nie, kółek akurat nie było
dziewczyny nie będzie mnie kilka dni na necie
szkoda :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

24 lis 2011, 12:28

Hej,
u nas niby ciepło ale pochmurno. Młody właśnie usnął ciekawe ile pośpi by ten z góry znowu zaczyna.
ktos dolaczy z :ico_kawa:
Ja chętnie, poproszę.
Emilia nie wiem czy te kółka nie pasowałaby do zwykłego łóżeczka, musiałbyś sprawdzić. jak mały wstanie zmierzę Ci ich średnicę.
Aniu wracaj szybko.
Pomysłu na obiad mi brak. Na 16.30 do zębologa i mam nadzieję że zamknie już ten ząbek.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

24 lis 2011, 12:37

Ja chętnie, poproszę.
:ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:
ja juz pije druga
Emilia nie wiem czy te kółka nie pasowałaby do zwykłego łóżeczka, musiałbyś sprawdzić. jak mały wstanie zmierzę Ci ich średnicę.
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Pomysłu na obiad mi brak. Na 16.30 do zębologa i mam nadzieję że zamknie już ten ząbek.
ja mam od wczoraj
tez musze umowic sie do dentysty na odbudowe zeba
szczoteczka juz doszla, jestem z niej bardzo zadowolona

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

24 lis 2011, 12:41

szczoteczka juz doszla, jestem z niej bardzo zadowolona
:-D cieszę się bardzo.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

24 lis 2011, 13:35

witam :ico_kawa:
melduję się póki mogę jeszcze :ico_oczko:

powiem wam jak mnie A dzisiaj wkurzył w nocy :ico_zly:

trochę Milenka na tym ucierpiała zrobiła pobudkę chyba coś koło 2,wstałam i smoka dałam a ta w ryk,ja nie mam siły ciągle do niej latać,to się położyłam,wstał A i też smoka ona w płacz i to samo,chyba z 40 min tak jęczała aż zasnęła...mógł zrobić mleko albo picie ale "on nie umie"...później wstała przed 7 i znowu jęki,tym razem na pewno głodna,bo weiczorem przed 20 jadła kaszę,wstał do niej chyba po 20 czy 40 min już nie pamiętam ile to trwało,wziął do nas do łóżka i do mnie pretensje,że dziecko głodzę a dał jej jeść dopiero o 8 i jakoś umiał wtedy mleko zrobić powiedziałam mu,że to nie ja głodzę tylko on też jest ojcem i może też dziecko nakarmić,a on że chce się wyspać bo przecież pracuje a ja to co?opier**** się całymi dniami czy co?pytam się go to kiedy ma mi pomagać?jak ma na rano to musi się wyspać,jak ma nocki to w nocy go nie ma a potem pół dnia odsypia jak nie więcej,to jak ma popołudniówki to niech weźmie swój tyłek i się ku*** dzieckiem zajmie!!!!! ja się nie pchałam drugi raz w pieluchy,jego dezycja,że szkoda mu było na plastry jak chciałam 45 zł/mies to teraz ma 3 razy więcej na miesiąc jak nie lepiej i ja nie będę sama wszystkiego robić,on myśli chyba,że wystarczy jak wieczorem potrzyma małą na rękach przez 10 min jak ja kaszę jej ugotuje i tyle jego roboty na dobę przy dziecku przecież ona ma prawie 7 miesięcy a ani razu jej nie wykąpał,pieluchę zmienił tylko 2 razy i to po siku bo jak kupa to mnie woła...jejku ile to można znosić i robić wszystko sama!!!jestem taka wściekła i nic nie robię,nie sprzątam,nie piorę,obiad jak chce to niech sam sobie zrobi,po zakupy nie idę

sorki,że o sobie ale nerwy mam :ico_zly:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość