Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

28 gru 2009, 16:11

ananke, torcik piekny i z pewnością smaczny :)
rybka, powodzenia. odzywaj się co jakiś czas! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

28 gru 2009, 16:11

rybka- no to trzymam kciuki, żeby szybko poszło i jak najmniej boleśnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: u mnie pewnie potrwa jeszcze z 3-4 dni, no ale ja mam termin na czwartek więc i tak ostatni możliwy grudniowy!

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

28 gru 2009, 16:49

Witajcie, ja tylko na chwilkę wpadłam do domku, by się wykąpać i zaraz wracam do szpitala. Siedzimy już tam od wigilii i w dalszym ciągu nie wiem jak długo jeszcze :( Mała dostaje kroplówki, antybiotyk no i dopiero dobiła do wagi urodzeniowej :ico_placzek: ja muszę ją ważyć przed i po każdym karmieniu - by lekarze mogli stwierdzić czy się mała najada. Poza tym ten straszny katar - taki maluszek bardzo się męczy przez ten zapchany nosek :ico_olaboga: Trzymajcie proszę kciuki, byśmy szybko z tego szpitala wyszły. Ja od 2 dnia świąt też jestem na antybiotyku, bo załapałam to samo przeziębienie :ico_noniewiem:

Pozdrawiam Was wszystkie i trzymam kciuki za ostatnie 3 grudniówki :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

28 gru 2009, 17:17

Shiva, oczywiście, że będziemy trzymać kciuki!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
dawaj na bierząco jak możesz znać co i jak z Justysią. :ico_sorki:

meg
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 228
Rejestracja: 27 maja 2009, 16:54

28 gru 2009, 18:32

Shiva cały czas trzymamy kciuki za Justynkę :-) i za Ciebie oczywiście :ico_haha_02: będzie dobrze Kobitki i wkrótce wrócicie do domku :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Anusiek wielkie wielkie gratki dla Was!!! Oby Piotruś Ci się zdrowo chował, słodki i uroczy szkrabik :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: szybko wracajcie do domku!!!
Iw rybka nadszedł Twój czas... :ico_szoking: p o w o d z e n i a i z d r ó w k a !!! :-D
Inia będzesz mieć pokarm... dużo pokarmu, aż za dużo momentami. zobaczysz :ico_haha_02: nasze organizmy są mądre i dają radę... Twój też sobie poradzi!!!:ico_sorki:

[ Dodano: 2009-12-28, 17:34 ]
u mnie była dziś położna... miła w sumie. szybka tylko... nie zdążyłam zadać żadnych pytań i już jej nie było.
zwróciła uwagę aby częściej przemywać pępek i żeby między nogi wkładać pieluchę tetrową ze względu nastawy biodrowe. w książeczce zdrowie w zaleceniach szpital wpisał usg stawów w 6 tygodniu. jeszcze jak byłam w szpitalu też dało mi to do myślenia, ale koleżanka z sali miała identycznie więc sądziłam, że to rutynowe badanie.

[ Dodano: 2009-12-28, 17:39 ]
ona twierdzi jednak, że nie. rutynowa jest podobno tylko kontrola a nie zalecenie usg także mam małe zmartwienie. zobaczymy co powie jutro doktór.
natomiast problemy ze skórą zlekceważyła. powiedziała, że samo przejdzie... . eh sama nie wiem już co o tym myśleć.
byłam dziś też na zdjęciu szwów. trafiłam na świetną położną, mojego anioła, który się mną zajmował przez pierwszych 12 godzin po cesarce :-D naprawdę na kobieta była rewelacyjna. dbała tak o mnie, że mimo bardzo bardzo fatalnego samopoczucia czułam się bezpiecznie. i zaglądała do mojej małej... czy wszystko ok :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
patisiaaa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 14 lis 2009, 00:06

28 gru 2009, 18:48

witam. Dlugo mnie nie było. Urodziłam 8 grudnia, 9 dni po terminie. Poszło w sumie szybko i nie tak strasznie jak sie spodziewałam. Oliwka jest zdrowa i jak na razie grzeczna jak aniołek:)

meg
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 228
Rejestracja: 27 maja 2009, 16:54

28 gru 2009, 18:53

Patisiaaa witamy:) wiele razy wspominałyśmy Cię... co się stało... najważniejsze, że u Was wszystko oki :-D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

28 gru 2009, 19:48

patisiaaa, w takim razie gratulacje dzidzi! :ico_brawa_01:

i co z rybką? ktoś ma jakieś wieści? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
patisiaaa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 43
Rejestracja: 14 lis 2009, 00:06

28 gru 2009, 20:19

meg Nic się nie stało:) Po prostu po porodzie mieszkałam u mamy bo mąż musiał wyjechać służbowo i nie miałam dostępu do neta żeby wam się pochwalić córeczką :ico_brawa_01: Dzisiaj wróciłam do siebie więc od razu piszę :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-12-28, 19:20 ]
tibby, Dziękuję bardzo :-D

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

28 gru 2009, 21:00

Shiva straszne ze twój maluszek tak choruje, ja tez sie tego najbardziej boje i jak zaczyna pociagac nosem to panikuje

meg u nas usg bioderek jest w standardzie wiec sie nie przejmuj

patisiaaa, gratuluje córeczki :ico_brawa_01:

ja dalej moja butla dokarmiam i patrze ze mimo ze duzo cyca ssie to i tak juz 4 opakowanie mleka idzie :ico_szoking: jeszcze maz sie ze mna klocil ze to 3 ale co on sie zna :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość