Awatar użytkownika
martaraz
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3604
Rejestracja: 05 lut 2010, 23:35

09 lut 2011, 21:26

Dziewczyny życzę aby wasze maluszki już się urodziły, abyście miały lekkie porody :-D
Sama jestem z lutego i powiem Wam że lutowe dzieciaczki są najfajniejsze :-D No majowe i wrześniowe też :-D
Jeszcze raz powodzenia i dużo cierpliwości, wiem jak to czekanie potrafi denerwować :-)

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

09 lut 2011, 21:49

Tam tam tam tam :-D i odszedł mi czop :ico_brawa_01: zabarwiony krwią :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: hehe dawaj dawaj i do boju :-D

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

09 lut 2011, 21:50

Jezu trwa to u mnie trwa.
jeszcze troszkę musisz wytrzymać... 3 palce to już długo, Trzymam kciuki.
manenka, ale macie tam oopiekę, pozazdrościć, dobrze, że to słabsza postać. Zrobią jej zabieg i śladu nie będzie, zobaczysz, nawet nie będzie pamiętała.
Tynusz1, to ładnie Cie w tym szpitalu zrobili....
Zrobiliby Ci ktg raz dziennie, raz na dzień przebadali i czekałabyś dalej.
i denerwowała, bo z dala od domu i źle jest w szpitalu ;-)
Sorki za tak smutny wywód
mądre słowa napisałaś :-)
Tam tam tam tam :-D i odszedł mi czop :ico_brawa_01: zabarwiony krwią :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no to czekamy :ico_brawa_01: i powodzenia...
wy też macie skurcze w nocy??
czasem, jak się obudzę to czuję ból, ale nie przeszkadza mi to spać, najsilniejsze mam na wieczór, a w ciągu dnia takie tylko ino, że czuję ból, ale nie przeszkadza mi to w niczym.
Dziewczyny życzę aby wasze maluszki już się urodziły, abyście miały lekkie porody :-D
dzięki :ico_sorki: oby oby :ico_sorki:
:ico_sorki: :ico_sorki:

Spać coś mi się chce, chyba się zaraz wykąpię i położę. Dzisiaj był u nas piękny dzionek :-) choć zimny, ale słonko tak przyjemnie świeciło i pączki na krzakach z Ulą zauważyłyśmy.

Zamówiłam Uli dzisiaj na allegro duży zestaw klocków duplo z domkiem, bo jej się podobał, damy jej z mężem jak się Staś urodzi i powiemy jej że to od braciszka :-) żeby nie czuła się pokrzywdzona :-) Myślę, że się bardzo ucieszy :-)

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

09 lut 2011, 22:02

damy jej z mężem jak się Staś urodzi i powiemy jej że to od braciszka
właśnie koleżanka mi mówiła że taki prezent od młodszego rodzeństwa bardzo dobrze robi dla starszaka.
Mania, mam nadzieję że rano już będziesz "wisiała" na radosnych ogłoszeniach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Byłam z Zuzią dzisiaj w tym figloparku - mamy takim ciążowym tempem jakieś 10-15 minut - i popołudniu w parku zbierałyśmy patyki i chyba dostałam szoku tlenowego :ico_szoking: :ico_oczko: taka ładna pogoda dzisiaj była. Zaraz idę spac :-D
Tynusz, co za lekarze, ale niestety tak to bywa.. my się przejmujemy a oni rutyna..
Manenka, dobrze że z maleńką jest lepiej, że umie jeśc i że Ty już się tak nie stresujesz. Dobra opieka to coś co u nas jednak jest rzadkością (patrz akapit powyżej :ico_oczko: ) Wszystko będzie dobrze - a to najważniejsze :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

09 lut 2011, 22:39

dziękuję dziewczyny za mile slowa

widzę mania zaczyna rodzić , super :ico_brawa_01: szybko nam to idzie co parę dni któraś na porodówce ląduje :-D

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

09 lut 2011, 22:52

szybko nam to idzie co parę dni któraś na porodówce ląduje :-D
tak powinno być i oby tak dalej ;-)

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

10 lut 2011, 00:08

to ładnie Cie w tym szpitalu zrobili....
no dokładnie :( zobaczę co jutro na KTG w gabinecie wyjdzie..
Myślę, że się bardzo ucieszy :-)
to na pewno :-D a jak radośnie braciszka przyjmie :-)


ja już chcę na porodówkę :ico_placzek:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

10 lut 2011, 07:43

zobaczę co jutro na KTG w gabinecie wyjdzie..
daj znać, ja mam ktg w piątek o 11 i też jestem ciekawa co mi pokaże, czy te moje skurcze są choć trochę silniejsze...
a jak radośnie braciszka przyjmie :-)
właśnie o to chodzi, żeby go nie odebrała jako tego, który jej wszystko zabiera, ale jako tego, który jej także coś dał :ico_oczko:
ja już chcę na porodówkę :ico_placzek:
:ico_pocieszyciel: wiem co czujesz, ja z Ulą też się nie mogłam doczekać i się denerwowałam coraz bardziej, jak już mi termin mijał.

Nie mogę spać dzisiaj, wstałam po 5, jak J do pracy szedł i zasnąć nie mogę.

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

10 lut 2011, 08:05

zasnąć nie mogę.
ja polozylam sie o 2 w nocy :ico_olaboga: bo nie dalam rady spac, to gralam w gierke na gg :ico_olaboga: i teraz wstałam ale chyba sie jeszcze poloze poleze bo o 9:30 mam busa :ico_sorki:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

10 lut 2011, 10:23

damy jej z mężem jak się Staś urodzi i powiemy jej że to od braciszka :-) żeby nie czuła się pokrzywdzona :-) Myślę, że się bardzo ucieszy :-)
Super pomysł chyba też coś podobnego wymyślę żeby zrozumiał synek ,że to święto a nie tragedia :ico_haha_01:
b@siu wyżej napisałaś piękne słowa i mądre tylko ,że ja teraz czekam na poród w radosnym tego słowa znaczeniu nie marudzę ,że ciężko bo wszystkim nam już jest ciężko tylko po prostu nie mogę się doczekać ujrzeć tej twarzyczki nawet porodu się nie boję .

Tynusz Ja wiem co czujesz ,ale jak widać z "autopsji" rzadko zdarza się by rodzić w terminie jedne rozpakowują się wcześniej drugie póżniej trzeba niestety przyjąć to tak jak nam ten z góry zaplanował .Zrób coś przyjemnego dla siebie zajmij się czymś innym a urodzisz i tak pociesz się ,że za tydzień na pewno będziesz już z Julią

[ Dodano: 2011-02-10, 09:30 ]
Jeszcze raz powodzenia i dużo cierpliwości, wiem jak to czekanie potrafi denerwować :-)
Dzięki dzięki przyda się na pewno :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość