Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

05 gru 2011, 20:41

hej :ico_kawa:

Aniaaa, śliczne fotki, fajne masz Córy :D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
u nas też wieje, i pogoda strasznie zmienna, wychodziłam z domu to było czyste niebo a potem tak potwornie zmokłam że płakać mi się chciało :ico_sorki:

aga216 , zdrówka i duuuuużo siły!!!! :ico_sorki:
a u nas lewa gorna dwojka wyszla
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no i zauwazylam, ze mala juz sama siedzi jak ja posadze i nie leci na boki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a co do raczkowania to narazie tylko 1 kroczek umie zrobic...
a u mnie na odwrót, Mikołaj zasuwa na czworaka aż się kurzy za nim, wszedzie wstaje i próbuje chodzić, a siedzieć dalej nie chce :ico_haha_01:
mała ma katarek :ico_noniewiem: i chyba siezaraziła ode mnie bo od wczoraj ma.
aneta11, my tez sie z katarkiem meczymy
my też z katarkiem walczymy, Mikołaj sie tak potwornie drze i wyrywa jak mu czyszczę nos, że nic tylko usiąść i ręce załamać :ico_sorki:

Dzisiaj był taki wypompowany, że zasnął mi na rękach po kąpaniu :ico_haha_01:
Idę wypić sobie gorącą herbatkę
ja też piję :D i wcinam kabanosa, mniam :-D

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

05 gru 2011, 20:43

oj nie mam natchnienia do pisania....
Szymek marudny i nie wiem czy zabki czy brzuszek bo dzis podjadl sobie zoltego serka....normalnie Jerkowi podkradal z talerza i wcinal szybko zeby mu nikt nie zdazyl zabrac :ico_haha_01:



my na szczescie zdrowi chociaz zimno jak diabli dzis bylo ...prawie caly dzien grzeje a i tak moja ciotka mowi ze zimno tu u nas :ico_szoking:

z pracy sie nie odezwali i zadna z tych prac o ktore sies taralam tez na razie nie napisala :ico_placzek:ale maja jeszcez ze 3 tygodnie....

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

05 gru 2011, 20:57

za ząbek Marcelinki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a moja dzis malutko spała moze z 10 min i teraz tez nie chce zasnac nie wiem ale znowu pcha wszystko do buzi i to chyba na kolejne ząbki ;/ a dzis caly dzien gada tata ;p jak najeta i teraz is ekreci w lozeczku z boku na bok i tez krzyczy tata tata ale K sie ma normalnie taki zadowolony chodzi i dumny hahhaha ;p
co do pogody to u nas tez caly czas pada osttanio mała byla chora juz ni epamietam kiedy bylismy na spacerze :ico_sorki: :ico_sorki: u nas w parku juz tak swiatecznie jest palą sie lampki i w rynku tez i jak nie bedzie padało w ktorys dzien to chcemy isc z mala wieczorkiem na spacer

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

05 gru 2011, 21:01

nas w parku juz tak swiatecznie jest palą sie lampki i w rynku tez i
u nas tez ...a nawet u mnie na ulicy wiekszosc domow ma juz ubrane choinki :ico_szoking:

[ Dodano: 05-12-2011, 20:07 ]
wcinam kabanosa, m
ale mi smaka narobilas....a akurat nie mam w domu :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

05 gru 2011, 22:32

hej
koszmar wrócił, niestety znów antybiotyki. mały ma zapalenie krtani :ico_placzek: strasznie dziś się dusił, pól nocy nie spałam> olcia też na antybiotyku, na dodatek bardzo nasiliła jej się alergia. Niestety muszę ją wypisać z przedszkola. Miała jutro mieć spotkanie z Mikołajem. Pójdę sama po prezent dla niej :ico_placzek:
nie mam już sił na te choroby :ico_placzek:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

05 gru 2011, 22:51

koszmar wrócił,
ojejku ale dlaczego ? ktores z was bylo chore? czy to poprzednie niedoleczone i nawrocilo? bardzo wspolczuje... :ico_sorki:

[ Dodano: 05-12-2011, 21:53 ]
na dodatek bardzo nasiliła jej się alergia.
taki skutek uboczny antybiotyku czy ogolnie oslabiony organizm salbiej sie broni przed alergia?

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

05 gru 2011, 23:20

Blanka26, biedulka.wspolczuje :ico_pocieszyciel: zdrowka dla dzieciaczkow.
A Olcia lubila chodzic do przedszkola?

Nowa Sejena zabek jest dosc duzy ale jak sie smieje to go nie widac :ico_oczko:
U nas wychodzi teraz gorna jedynka i mala strasznie marudna :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

06 gru 2011, 00:53

normalnie Jerkowi podkradal z talerza i wcinal szybko zeby mu nikt nie zdazyl zabrac :ico_haha_01:
haha, to Mikołaj dostał wczoraj od babci mikołaja z czekolady takiego malusiego, jak go dzisiaj dorwał to myślałam że mu oczy wyjdą z orbit tak mu smakowało :D
prawie caly dzien grzeje a i tak moja ciotka mowi ze zimno tu u nas :ico_szoking:
brrr.. ja mam taki cieplutki szlafroczek to sobie w nim siedzę :)
nas w parku juz tak swiatecznie jest palą sie lampki i w rynku tez i jak nie bedzie padało w ktorys dzien to chcemy isc z mala wieczorkiem na spacer
ja chciałam jechać jutro z Mikołajem na odpalenie choinki przy urzędzie miasta ale zapowiadają wichury znowu, a to dopiero na 18, więc chyba sobie daruję :ico_sorki:
u nas tez ...a nawet u mnie na ulicy wiekszosc domow ma juz ubrane choinki
u nas na razie nie czuć świąt :/ jutro powyciągam ozdoby, wszystkie Mikołaje to może chociaż troszke atmosfery świątecznej się pojawi :ico_sorki:
ale mi smaka narobilas....a akurat nie mam w domu
ojej, sorki :ico_sorki: ja dzisiaj kupiłam długo nie jadłam, a uwielbiam :ico_sorki:

Blanka26, :ico_pocieszyciel: dużo zdrówka Kochana :ico_sorki:

[ Dodano: 06-12-2011, 09:47 ]
dzień dobry, a u nas anomalie pogodowe :ico_haha_01:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

06 gru 2011, 12:06

dzien dobry
u nas zimno przynajmniej w domku a na dworze piekne slonce ale wg mnie jest mroz :ico_oczko:

a musimy wyskoczyc do urzedu tego cholernego znow formy podrzucic.... :ico_olaboga: zwariowac mozna juz prawie miesiac to trwa i ciagle chca cos nowego ...zupelnienie zwiazanego ze sprawa :ico_nienie:

[ Dodano: 06-12-2011, 11:08 ]
zamowilam wlasnie kalendarz ze zdjeciami Szymka na 2012 :ico_brawa_01:
14 fotek ...tylko nie wiem czy my zatrzymamy czy damy mojej mamie...zobaczymy jaka jakosc bo niektore zdjecia byly kiepskiej jakosci ale oni pisza ze te wydrukowane w kalendarzu beda lepsze :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

06 gru 2011, 13:07

Witam :-)

Blanka26, oj kochana współczuje bardzo :ico_pocieszyciel: zdrówka :ico_sorki:

tabogucka, u nas tez slonce ale zimno brrr...
O fajny taki kalendarz :-D

U nas też swiat jeszcze nie widać :ico_noniewiem:
Moja mała tez sie denerwuje jak czyszcze nosek ale nie zawsze bo sie tez z tego smieje :-D zalezy jaki ma humor :-D Dzis w nocy jak sie krecila to jej czyscilam nosek to byl placz ale dalam jej butle i spala do 6 ładnie :-)
Teraz spi drugi raz po nocy :-)

W weekend jade po prezenty ale mełej nie wiem co kupie jeszcze :ico_noniewiem:

[ Dodano: 06-12-2011, 12:08 ]
Inuno, tez lubie kabanosy :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość