dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

15 lis 2011, 22:39

witam wieczorową porą...

tak wiem dziewczyny...ze nikt o nas nie zadba niż ja sama...ale dziś rano zaskoczyła mnie szefowa...tak jakby czytała te forum :ico_oczko: ze jeżeli przeszkadzają mi już te mrozy to mogę w każdej chwili pojśc na urlop :ico_brawa_01: . Teraz mam jakąś alternatywe... :-D . ja to już z chęcią bym poszła...ale koleżanki z pracy proszą mnie aby dotrzymać im towarzystwa do grudnia :ico_noniewiem: no jeżeli bedzie pogoda taka jak dzisiaj...a było calkiem nieźle...ale jak tylko sie pogorszy to nie bede już sie zastanawiac i poświecac!

sylwia
kochana nie martw sie a zapas...tata pewnie jest bardzo zdenerwowany tą sytuacją...martwi sie ...wiec na pewno jest taki nieobecny ...a jak dzisiaj ...są jakieś wiadomości odnośnie jego stanu zdrowia?

asiab a jak z Twoim tatą ???? A te kłucia są normalne..też miałam je jakiś czas temu...ale teraz jest ok!

agasio..
.super fota dzieciaczkow w podpisie :579: . z trzeciem dzieciaczkiem bedziesz miała sporo pomocy od dwojki starszych...moja fryzjerka 9-miesiecy urodziła synka...a jej starsze córki(9 i 10 lat) non stop jej pomagają...no..czasem traktują go jak laleczke :ico_oczko: . Ale dzieki nim moze spokojnie przyjmować swoje klientki u siebie w domu...
p.s. słdziutkie ubranka :ico_haha_01:

myszka
super ze u ciebie też sytuacja w pracy wyjaśniona.. :ico_brawa_01:

rybko super ze z dzidzią ok!!!!
dzis 17tc zaczyna!!!!!!
brawo :ico_brawa_01:

wiecie...ja niedawno wyczytałam ze obciążenie glukozą nie trzeba robić na czczo...lekarz też to potwierdził :ico_szoking: a ja tak sie poświęcałam...

evvelka
oj rośnie brzusio, rośnie :ico_brawa_01:

na serio becikowego moze nie być...ależ jaja...juz nawet marne 1000zł chcą zabrać... :ico_olaboga: co za kraj...ta nasa polityka "prorodzinna" kuleje...i jak tu mieć wiecej dzieci...??? coraz wiecej moich znajomych decyduje sie przy jednym dziecku pozostać...

...też słyszałam ze w niemczech to kobiety na macierzyńskim wychowawczym mają godziwe warunki...
Ostatnio zmieniony 15 lis 2011, 22:58 przez dzwoneczek82, łącznie zmieniany 1 raz.

monia-80
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 139
Rejestracja: 14 paź 2011, 20:16

15 lis 2011, 22:58

A jeszczde Vat na artukuly dla dzieci idzie w gore! Bedziemy miec pwnie jeden z najwyzszych w Europie ;)

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

15 lis 2011, 23:02

Vat na artukuly dla dzieci idzie w gore
ech...nie tyko na artykuły dziecięce...jest już taka drożyzna :553: . Do dobrego to nie idzie...wszystko rośnie...ale płaca taka sama... :ico_noniewiem: . tylko cieszyć sie ze oboje z mężem mamy pracę...bo wiele osób nas otaczających jest bezrobotnych lub straszą ich redukcja stanowisk!!!!

monia-80
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 139
Rejestracja: 14 paź 2011, 20:16

15 lis 2011, 23:05

Ok... Przyznam sie! Ostatnio spedzilam pol dnia w sklepie z ciuszkami i akcesoriami dla dzieci... i ceny sa maskryczne! takie malenkie ciuszki a malo co ponizej 20-30zl... I to z takich zwyklych cienkich ubranek, a te ladniejsze i cieplejsze to nawet kolo 100zl! Paranoja!

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

16 lis 2011, 06:09

dzien dobry, pewnie Panie sie przewracaja na drugi bok a ja musiałam do pracy wstać :P własnie wcinam sniadanko :P Dzsiaiaj zaczynam 15 tydzien!:)
a brzuszek już nawet rano jest widoczny a zawsze był jak deska :ico_sorki: hehe :))

[ Dodano: 16-11-2011, 05:12 ]
tylko ten moj brzuszek to taki flaczek ale chyba ma taki być póki co :P

[ Dodano: 16-11-2011, 05:15 ]
monia-80, dlatego ja stwierdziłam ze bede kupowac w lumpeksach.. kolo mnie jest jeden z nowymi ciuszkami.. takie ładne :)) kolorowe z firmowymi metkami za pare groszy.. wiadomo, ze jak bedzie starsze to w sklepie sie bedzie kipowac ale takiemu maluszkowi nie zaszkodzi :P narazie mam cała szafe ubranek bo dzieciaczkach kuzynek i kuzynow wiec starczy, ale i tak nie opre sie zeby czegos nie kupic :P

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

16 lis 2011, 09:06

stwierdziłam ze bede kupowac w lumpeksach..
Większą część ciuszków dla małej mam stamtąd. Niepotrzebnie wydawać masę pieniędzy na ciuszki z których lada moment dziecko wyrośnie. Po wypraniu są idealne. A kasę którą wydałabym na ciuszki przeznaczę na inne przydatne akcesoria. U nas pajac welurowy to koszt od 34zł wzwyż ! :ico_olaboga: i pomyśleć, że potrzeba ich kilka...

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

16 lis 2011, 09:45

Cześć dziewczynki :)

Jestem po glukozie o matko myślałam że nie dam rady tego wypić do końca teraz jestem w domku i o 9.45 mam zejśc na drugie pobranie krwi . Jezuuuu odbija mi sie to cholerstwo bleeeee muszę dać radę

Jaki miałam dzisiaj sen że tak wyrażnie na usg widziałam niunię tzn jej krocze i ginek do mnie mówi że na 1000 % dziewczynka ciekawe :-)

Ja mam ubranek chyba z 10 kartonów po Franku i po dzieciach mojej siostry ale napewno jeszcze bede kupować tyle że napewno w lumpkach :-)
tylko ten moj brzuszek to taki flaczek ale chyba ma taki być póki co :P
tak tak mój też jeszcze nie jest taki twardy i napięty.
urosłać kochana :ico_brawa_01: :-)
asiab a jak z Twoim tatą ????
jeżdzą z mamą do onkologów bo pierwszy onkolog mówił o radiotrerapi ale dwóch innych powiedziało że nie ma takiej potrzeby bo wiecej może szkód narobić na jelita. Póki co ma nie dzwigać ale prowadzić normalne życie na początku lutego bedzie miał kolejne badania. Narazie jest dobrze ale gożej z psychiką dołuje siebie i mamę naczyta sie na forach i wtedy ma dołki.

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

16 lis 2011, 10:01

Bry dzień :ico_oczko:
Fakt drogo u nas bardzo i ubranka i buty i dla nas też coraz droższe rzeczy, a spożywka jaka droga :ico_olaboga:
Mamy niestety nieudolnych rządzących, zamiast robić wszytsko aby ludzie korzystali z rozwoju gospodarczego kraju to wszytsko aby zyski mieli tylko oni a ludzi pogrążyć jeszcze bardziej :ico_puknij:

ehh ale nie ma się co dołować, musimy być dobrej myśli - damy radę ...

ja narazie o ciuchach nie myślę, zobaczę czy się ujawni co siedzi w brzuchu to wtedy będe myslećna pewno jest łatwiej kupić ubrnia dla dziewczynek, więszky wybór i możliwości z chłopcami trudniej, niestety ...

ancurek86
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 31 sie 2011, 19:55

16 lis 2011, 10:31

Hejo, a u nas wlasnie spadl snieg. Ide dzis na 12.45 do swojego lekarza na kontrolna wizyte, az sie boje, bo po tym pobycie w szpitalu kazdego dnia boje sie o to nasze malenstwo...mam nadzieje ze wroce z dobrymi wiadomosciami, a moze juz tam cos bedzie widac miedzy nozkami,milego dnia

Awatar użytkownika
Brodzikowa
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 313
Rejestracja: 28 sty 2011, 01:02

16 lis 2011, 10:35

czesc Moje Babeczki:*

mam czasu troszke to ide was nadrobic...chyba z 50stron....uffff

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość