Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

06 lis 2013, 23:11

szkieletorek sukienka kupiona na allegro za 77zł myślę że za 50żl spokojnie znów ją sprzedam :-)
nie podobają mi się satynowe komplety dlatego postanowiłam kupić taką

trzymam kciuki by z remontem szybko poszło

spinka dziewczynki urocze :-D jak reaguje na małą Pola

co do karmienia ,przystawiaj częściej pij duzo myśl pozytywnie a jeśli nawet będzie trzeba dokarmiać to nie istotne najważniejsze jest by dziecko było szczęśliwe i najedzone :-)

i muszę spróbować twojego sposobu na kolanach u Madziulki :ico_haha_02:

kamilka już niedługo będziemy i Tobie gratulować :ico_dziecko:

leonka jak brzusio Majeczki ?

małgorzatka jakie szczepienia wybraliście?

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: Jesień mamy wita 2013

06 lis 2013, 23:21

My szczepionkę Infanrix za 120 zł a Ty?
Zdjęcia cudne.

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

06 lis 2013, 23:35

dokładnie tą samą tyle że u nas w poradni za 100zł
mamy iśc jutro jednak Tomuś w tym tyg nie chodził do przedszkola bo panuje jelitówka i boję się by czegoś nie przyniósł :ico_noniewiem: i na wt przesuneliśmy

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: Jesień mamy wita 2013

06 lis 2013, 23:46

My mamy opóźnienia miesiąc już ze szczepieniem.
Boski podpis :-D

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

07 lis 2013, 07:59

cześć ale wątek ożył, aż miło :-D Tylko jak dla mnie to pora spania, padam o 20 :ico_wstydzioch: ale już od 6 jestem żywczyk :ico_oczko:

Betina super wyglądaliście wszyscy. A nie zimno Madzi było w główkę? CO prawda włoski ma gęste i długi ale mimo to - cały czas była bez czapki?
Ja sukienkę mam po Poli właśnie atłasową, ale taką bez udziwnień - kupiłam od koleżanki z forum wstawię zdjęcia (kiedyś :ico_oczko: ) mam też pożyczony polarowy strój spodenki i kurteczkę i chcę kupić kombinezon oczywiście używany 2 częściowy, bo Lenka mi okropnie marznie a u nas w kościele było zawsze bardzo zimno, no i chrzest w ostatni weekend listopada.
Poza tym ja nie mam się w co ubrać i pomysłu brakuje mi całkowicie, no i szkoda mi kasy na siebie :ico_wstydzioch: A u nas chrzciny kolosalne bo na 50 osób - ale my mamy bardzo dużą rodzinę i prosimy ich wszystkich na chrzciny a odwiedzin już nie robimy, szok normalnie że aż tyle :ico_olaboga:

Małgorzatka my z Lenką jeszcze nawet nie myślimy o szczepieniu, może po wizycie u neurologa coś się zmieni, ale to dopiero będzie pod koniec listopada. Ale tez będę szczepiła 5w1, jak już będziemy mogły.

Pola w stosunku do Lenki ok, zagląda do niej, chciałaby już się pobawić, iść na spacer itp ona jest bardzo opiekuńcza i jak wstanie to najpierw biegnie dać buziaka Lence potem nam. Na pewno troszkę jej przykro jak karmię i nie mogę jej poświęcić czasu, ale nie okazje tego jakoś bardzo.

A co do karmienia to u mnie właśnie Lenka przy piersi mogłaby być 24h na dobę i to o dziwo za dużo, bo tak jak mi mówiła ta położna to piersi nie mają kiedy naprodukować mleka, aż dziwne, zamiast nawału u mnie jest odwrotnie - ale dzisiaj w nocy już nie dokarmiałam, no a swoją drogą Lenka waży już ponad 5 kg więc potrzebuje dużo pokarmu.

Betina ile Twoja Madzi waży, bo wygląda jeszcze "starzej" niż moja Lenka :ico_oczko:

Czyżby Kamilka już się rozpakowała??? Nie daje znaku życia...

Leona a Wy w Polsce chrzcicie Maję, czy u Was? I kiedy planujecie? A jak z wagą troszkę lepiej?

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: Jesień mamy wita 2013

07 lis 2013, 08:49

KAMILKO, halooo! Jesteś 2w1?!

SPINKA, a właśnie jak Lenka znosi rehabilitację, wizyty u lekarzy? Jest spokojna?
Przezwyciężysz kryzys karmieniowy i będzie supeer!
Ostatnio zmieniony 07 lis 2013, 09:33 przez Małgorzatka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

07 lis 2013, 09:22

U nas do du.py panuje ogolne wku.wienie normalnie wyjde z siebie... Mala nie ma w glowie wogole ruszyc... Maz ma ostatni tydz urlopu po niedzieli A mama jedzie 25 listopada atu ciszaaaaa!!!! Juz uskutecznialam wszystko co sie da na wugonienie jej i nic:(

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

07 lis 2013, 10:50

spinka czapeczkę ściągnęliśmy do polania główki podczas chrztu i potem już nie zakładaliśmy bo było mega (Jak widać i ja i Kuba rozpłaszczeni ile się dało :ico_oczko: ) tym bardziej msza trwała dosłownie 10 mn jeszcze,a ona baardzo nie lubi czapek i nie chciałam afery więc miała kaptur tylko założony :ico_oczko:

my nigdzie nie znależliśmy sensownej sukieneczki używanej dlatego też zdecydowałam się na nową

kurcze chrzciny na 50 osób :ico_szoking: my takie wesele mieliśmy
zapraszaliśmy tylko rodzeństwo rodziców i chrzestnych i wyszło 16 osób plus 5 dzieci

Madziula wygląda jak 3 mc dziecko :ico_oczko: ile dokładnie waży dowiem się we wtorek ale ok 5,500-6000 :ico_wstydzioch:

kamilka :ico_pocieszyciel: :ico_buziaczki_big: dasz rade wiem co czujesz miałam dokładnie tak samo jeszcze chwila i będziecie razem

małgorzatka witaj jak u was? chorują dzieciaki w przedszkolu? u nas panuje teraz jelitówka stwierdziłam ,że akurat to jedyna choroba którą tak bardzo się boję więc Tom siedzi w domku już dopiero we wt go puszczamy

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

07 lis 2013, 11:21

Hejka

Nie bylo mnie tu wczoraj?? Dziwne :ico_haha_01:

U nas ok, brzuszek juz ok, wczoraj bylismy na wazeniu i Maja w 6 dni przybrala 320gram i wwzy juz 3720g :-)
Za tydzien kolejne wazenie :ico_oczko:


Kamilka trzymaj sie :ico_sorki: :ico_sorki:

Ciekawe co tam u szkieletorka :ico_sorki:


Betina fajnie ze chrzciny udane, no a narobic to sie na pewno narobilas :ico_olaboga:

Spinka mu chrzciny planujemy w PL w terminie swiateczno noworocznym, wlasnie wczoraj zaczelismy juz cos w tym kierunku dzialac bo dowiedzielismy sie ze dostalismy obywatelstwo i nie bedzie problemu z wyrobieniem paszportu dla Mai :ico_brawa_01: :-D :ico_sorki:
Dlatego juz wczoraj bilety zakupilam i wyjezdzamy 23ego w wracamy 8 stycznia
Tesciowa ma w niedziele isc do ksiedza i ustalic termin, o ile sie da :ico_sorki:
No i nie wiem co robic ze strojem malej, czy tutaj jej kupic jakas zwykla biala sukieneczke czy w PL :ico_noniewiem: na allegro troche sie boje bo jednak polska rozmiarowka jest inna od tutejszej :ico_noniewiem:
No i ja mam problem, bo tez nie mam w co sie ubrac, w ciuchy sprzed ciazy niestety nie wchodze i pewnie dluuugo nie wejde :(
Bede musiala sobie cos kupic :ico_noniewiem:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

07 lis 2013, 11:23

Dzisiaj pietwszy raz razem z Majka odprowadzalysmy Marcela do przedszkola, troche balam sie jak sie wyrobimy na 9, ale poszlo super sprawnie, pozniej zaliczylysmy male zakupy teraz Maja jeszcze spi w wozku na balkonie a ja wstawilam gulasz
Musze zaraz ja chyba obudzic zeby zdazyla zjesc przed wyjsciem :ico_haha_01: ehhh te trzy godziny przedszkola to ciut za malo ;-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość