ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

07 sie 2008, 12:14

olala Dla Ciebie
Obrazek

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

07 sie 2008, 13:42

karolas, eva: super opisy rozwoju dzieciaczków :ico_brawa_01:
Czytałam od deski do deski :ico_sorki:
Naprawdę się postarałyście :ico_haha_02:

madzia22: a co to znaczy że masz polipa?? Bo przyznam się że nie wiem :ico_noniewiem:

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

07 sie 2008, 14:15

dzieki Kajuniu...
zapomniałam Ci napisac, ze masz sliczną fotke w podpisie
ach ten usmiech Milenki

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

07 sie 2008, 14:27

Eva_1977 pisze:zapomniałam Ci napisac, ze masz sliczną fotke w podpisie
ach ten usmiech Milenki

Dzięki eva :ico_haha_02: :ico_haha_01: :-)

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

07 sie 2008, 21:04

Kajunia lekarz tez za duzo mi nie powiedział tyle ze to pewnie w ciązy wyszł i moze samo zniknie i ja mam taką nadzieje
Gdzie są wszystkie lutówki co tu taka cisza??

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

07 sie 2008, 21:08

Dziewczyny , supetr opisy

Olala biedulka Asieńka

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

07 sie 2008, 21:37

olala, serdeczne życzenia z okazji Twoich zbliżających się urodzin!!! :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:
A Zuzię też dziś, kiedy była z babcią w lesie, użądliła pszczoła :ico_olaboga: ale nie bardzo groźnie choć trochę ją jeszcze boli

A ja mam hit!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Byłam na urodzinach - no krótko, przyznaję, ale wreszcie podczas mojej nieobecności moja Mama uśpiła Ninę!!! :ico_spanko: Bączek zasnął bez płaczu hurrraaaa!!!!!!! :-D
A Zuzia miała spać u drugiej babci i o 21 dostałam telefon że płacze i nie chce zostać bo tęskni ...No i pojechałam po nią, obejrzała "szklaną górę" wyświetlaną projektorem - hit ostatnich dni i zasypia. A propos - nie wiecie gdzie zdobyć takie bajki- przeźrocza? Już mam dość tej szklanej góry, chciałabym zmienić repertuar

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

07 sie 2008, 21:56

qunick pisze:A propos - nie wiecie gdzie zdobyć takie bajki- przeźrocza? Już mam dość tej szklanej góry, chciałabym zmienić repertuar


nie wiem, szczerze nawet nie wiem co to

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

07 sie 2008, 22:22

karolas, eve superowe opisy!! Widzę ze nasze dzieciaczki są do siebie podobne! Takie ruchliwe, pogodne, wszędzie ich pelno!
Zapomniałam dodać ze Bartuś tak mnie obserwuje co ja robię ze już sie nauczył odkładać rzeczy na swoje miejsce, czasem robi to nieporadnie, odkłada ubrania wymiętolone, ale na swoje półki, albo bierze jakieś paprochy, śmieci i otwiera szfkę z koszem na śmieci. Czasem nawet nie trafi ale grunt że wie gdzie otworzyć i co z tym zrobić!! :ico_brawa_01:
olala ojej, lae Asieńka sie wycierpiała przez tą osę!! Biedulka, dobrze że masz mamą pediatrę!! Ona zawsze wie jak pomóc!! :ico_sorki: :ico_brawa_01:
qunick fajnie że wyrwałaś sie z domu! W sumie troche szkoda że Zuzia nie wytrzymała, ale dobrze że choć Nina ładnie zasnęła!! Nie mam namiarów na takie przezrocza...

[ Dodano: 2008-08-07, 22:42 ]
lulu81, zapomniałam dopisać ze masz śliczne zdjęcie Filipka w podpisie!!! Świetny kapelusik!!

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

07 sie 2008, 22:59

OLALA jeny ale z zapartym tchem czytalam twoja opowiesc o Asiulce, tak sie zmartwiłam ze az z rozdziawiona buzia to czytałam co napisałas :(. Juz myslalm ze sobie pewnie przyskrzyniła rączke tym oknem ze moze uchylone mialas,jeny a tu osa rany boskie :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: biedulka.
Ja sie tych pszczoł czy os to boje panicznie,a to dlatego tez ze jeszcze nigdy odpukac moich dzieci nie uzadlily i nie wiem czy nie są uczuleni boje sie tego okropnie az mam dreszcze bo tyle mi naopowiadali znajomi tych histori ze pszczoła kogos tam uzadliła a byl uczulony na ten jad i był sam w lesie i pomoc nie zdazyła i sie udusił ze dlatego tak sie tego panicznie boje bo gdybym wiedziala ze juz byli uzadleni i wiem ze nie sa uczuleni to oki bym sie tak nie bała a tak to histerycznie sie boje jak nad morzem troche ich bylo z rana jak Kacpi jadł błke z nutellą to ja szału dostawałam tak sie balam ze kazalm mu szybko mega jesc.
Nie wiem czy by im jakiegos testu nie zrobic ale czy takowe sie robi i gdzie????????????????
MADZIA22 Ciesze sie rowniez ze z dzidzia wszystko oki,polipkiem sie nie martw pewnie sie wchlonie i bedzie oki ;)
QUNICKNo to ci starszaczka psikusa zrobila no no no ;). Niestety nie doradze co do projektorka :ico_oczko:
[ b]JUTRO MAMY WESELICHO[/b] No jutro idziemy na pierwsze z naszego maratonu wesel weselicho. Wczoraj byłam zrobic sobie pazurki i załozyłam sobie tez zele i frencz na stopciaki ;). dzisiaj spedzilam 3 godzinki u fryzjerki bo robilam balejage na całosci i od spodu ciemne zrobiłam sobie włoski a jutro jedynie zostaje mi kolejna wizytka u fryzjerki na samo ułozenie ;)-wymysliłam sobie wryz ze na wałki same loczki zrobie i tylko grzywka gładka,zaczesana tak jak mam ją przedzielona na boczek taka ulizana prosta ;),juz kiedys z 2 latka temu byłam tak uczesana,mam gdzies focie to wam zaraz moze wkeljej z tym,ze mialam wtedy nieco dłuzsze wloski ale to nic.
No dokładnie to bylo 2 latka temu u szwagierki na slubie mieli 8 lipca slub a ja juz bylam w ciazy z Amelcią,pamietam ze jedna ciotka mnie zapytała czy nie jestem w ciazy hi hi hi bo sie zaokrągliłam na buzi i troske brzusio a ja byłam wtedy w drugim miesiacu z Amelcia wyobrazcie sobie ale jaja co hehehehehee ;)
No takze jutro czesze sie tak samo jak te dwa latka temu.
TAKA FRYZURKE SOBIE JUTRO PLANUJE ZROBIC TYLKO TERAZ MAM KROTSZE NIECO WLOSY
Obrazek
A TU ZERKNIJCIE TYLKO NA KACPIEG JAKI BYL JESZCZE TAKI ZE TAK POWIEM DZIECIACZKOWY A TERAZ TAKIE CHLOPISKO JUZ A MINELY TYLKO DWA LATA
Obrazek
Moje pazurki
Obrazek
Obrazek
no i stopciaki;)
Obrazek
Niestety fotek z dzisiejszego balejazu nie mam bo nie mialam czasu porobic,jutro bedą fotki z weselicha to zobaczycie :),buziaczki zmykam spac

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość