Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

27 lis 2011, 12:22

hej babeczki

ja na chwilę tylko, bo młoda mnie męczy o bajkę na kompie :ico_sorki:

Liwia ma mega katar, jeszcze takiego nie miała :ico_olaboga: , z nosa sie leje, oczy czerwone i zaczyna kaszleć, jak się nie poprawi, to do lekarza musimy pojechać.
Trzy ostatnie nocki przez to fatalne, wczoraj i dziś odsypiałam, a maż zajmował się dziewczynami.

Polę jutro do pkola dajemy, zobaczymy na jak długo :ico_noniewiem:

Wczoraj zatrudniliśmy opiekunkę do Liwii na 3x w tyg., sąsiadka się zgodziła, fajna kobitka, doświadczona, bawiła juz kilkoro dzieci. A zdecydowaliśmy się, ze wzgl. na Polę, jak była chora był problem z kim ją zostawić, teściowa nie chce z 2 zostawać.
Mam nadzieję, że Liwia ją szybko zaakceptuje :-) :ico_sorki:

No i muszę już lecieć, bo Pola rozrabia i zaraz mi Liwię obudzi

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

27 lis 2011, 14:07

wpadam sobie :ico_haha_01:

Milena drugą drzemkę łapie już,mąż pojechał po mleko dla niej bo na śniadanie by nie miała,Hania sobie rysuje,a ja gotuję obiadek,zaraz zresztą gotowy będzie :ico_oczko:
chyba pójdziemy na spacer bo w lesie tak wiać na pewno nie będzie,no ale się okaże jeszcze :ico_sorki:

markotka współczuję nocki :ico_sorki: szkoda,że paznokci pokazać nie możesz,a głosować będzie mógł każdy? ja gotowałam bo chciałam,mama zreszta wtedy pracowała to chciałam jej też pomóc,tata też pracował albo dorabiał,więc pomoc się przydała :ico_brawa_01:
trochę kasy by wpadło :ico_oczko:
to też :ico_oczko:

NOWA, zdrówka dla Liwii :ico_sorki: Pola oby się szybko teraz nie pochorowała :ico_sorki: no i fajnie,że macie opiekunkę :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

27 lis 2011, 16:46

NOWA niech jak najszybciej te choroby Was opuszczą :ico_sorki: fajnie, że sąsiadka zgodziła się na opiekę nad Liwią, zawsze to znajoma osoba.

Ania głosować mogą tyko stałe forumki, więc o głosy Was nie poproszę :ico_oczko: ale zdjęcia po konkursie oczywiście pokażę :-D i jakie Milenka mleczko pije, tego Gerbera?

Krzysiu już 3 raz śpi, pewnie niedługo wstanie. Przed kąpielą jeszcze na jedną drzemkę go położę, bo nie wytrzyma mi tyle czasu.

Jestem taka zdołowana tym czwartkiem, że nawet w domu posprzątać mi się nie chce :ico_noniewiem: ciągle myślę co tu zrobić, żeby nie iść do pracy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

27 lis 2011, 18:27

markotka, zawsze można się zarejestrować :ico_haha_01: :ico_haha_01: a mleko tak,nadal Gerber i nie będę zmieniać,a do pracy zawsze możesz wziąć zwolnienie lekarskie haha :ico_oczko:

my jednak poszliśmy na spacer,krótki bo mała akurat 40 min drzemała i wstała o 16.20 to akurat już do domku wracaliśmy i dobrze,bo teraz wieje,że głowy mało nie urwie :ico_olaboga:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

27 lis 2011, 18:31

Murchinson, pytalas moze o ten miod?
Pytałam, ona się w końcu nie zdecydowała zamawiać ale spyta się w pracy czy któraś z dziewczyn brała, dam Ci znać.
ciągle myślę co tu zrobić, żeby nie iść do pracy :ico_sorki:
U mnie dziewczyny zawsze po macierzyńskim i wykorzystaniu urlopu brały jeszcze 2 miesiące zwolnienia lekarskiego-wystawione przez pediatrę.
Nowa zdrówka dla Liwii.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

28 lis 2011, 10:14

Hejka!
Cały weekend mnie nie było :ico_olaboga: Też padam, Maksio od kilku dni budzi się 2 razy w nocy na cyca- między 1 a 2 i między 5 a 6 :ico_olaboga: Możliwe, że chce mu się pić, no ale cyca dać muszę, bo jaśnie pan butelki nie ruszy :ico_nienie: Znowu z butli pić nie chce.
Sobotę i niedzielę spędził u dziadków, mama dostała MM i miała mu dawać, no ale z butli pić nie chciał- musiałam przyjechać z budowy. No, ale wczoraj byliśmy we Wrocławiu w ikei, mnie nie było w pobliżu i historia się powtórzyła. Mleko wypił dopiero ze zwykłej szklanki :ico_olaboga: Poza tym jest mega grzeczny , nie mogę nic na niego powiedzieć, ale te cyrki z butelką mnie wykańczają. Pił pił i nagle nie chce :ico_olaboga:

markotka, doskonale Cię rozumiem, z wielkim bólem będziesz wracać do pracy, a myślami będziesz ciągle z Krzysiem! Może rzeczywiście weź sobie jeszcze troszkę zwolnienia, zawsze to lepsze niż zamartwianie się. Czekamy na fotki paznokietków zatem :-)

ANiu, też oglądałam DDTvn i również się z tym zgadzam, choć i mi zdarzyło się kilka razy zasnąć z Maksiem. Choć noworodka w życiu bym do mojego łóżka nie wzięła.
Macie labradorkę tak? Też chcemy kupić :-) A jakiej maści jest? Moja kumpela jak swoją dopuszczałą to urodziło się jej 7 szczeniąt :ico_haha_01:

Wiola, jak tam imprezka się udała? Fajnie sobie wymyśliliście z tą imprezką, my widzisz nawet o takim czymś nie pomyśleliśmy!

Zoola, witaj nareszcie! Zdrówka dla dzieciaków :ico_sorki: Tymonek duży chłopak :-) Maksio ma jakieś 7,300 :-) Jest kochany i grzeczny, tylko coś ostatnio nocek nie przesypia. Mamy już 2 ząbki :-)

Nowa, fajnie, że udało się z tą sąsiadką zagadać o opiekę, będziesz miała głowę spokojną :ico_oczko:

Murchinson, mój K za to dzięki mamie jest taki zaradny, wszystko w domu musiał robić- tak było do 13 roku życia, bo potem jego mama wyjechała do Stanów ( swoją drogą w życiu bym tak małego dziecka nie zostawiła). Z tatą nie rozmawiał, bo to był okres kiedy pił i robił awantury, został mu tu tylkko brat, ale wiecie jak to z rodzeństwem, miał swoje sprawy, a K wychowywał się sam. A mimo to wyrósł na porządnego faceta i jest mega zaradny, wszystko załatwi.

Maksio śpi, jak się obudzi to chyba na spacerek pójdziemy, bo to wietrzysko na szczęście ustało :-)

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

28 lis 2011, 10:32

Hej,
u nas od wczoraj wiatr że głowy urywa. Chyba nigdzie dzisiaj nie wyjdziemy.

Koroneczka u nas też cyrk z jedzeniem, mleko pije ale nic więcej nie chce ruszyć-ani picia-woda, sok, nic a nic, obiadków(bez różnicy czy mój czy kupiony) też nie chce. Sądzę, że to od zębów. Dodatkowo u nas jeszcze temperatura. To kiedy przeprowadzka?

Miłego dnia.

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

28 lis 2011, 10:47

To kiedy przeprowadzka?
Myślę, że do środy wszystko przewieziemy, w czwartek oddajemy klucze od mieszkania :-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

28 lis 2011, 11:07

witam

u nas w nocy mega wichura była :ico_olaboga: teraz za to słonko świeci i spokój :ico_haha_01:
na obiadek gulasz dzisiaj
mała się bawi zabawkami obok na łóżku,Hania książki ogląda
czeka mnie dzisiaj trochę sprzątania ale to może później :ico_oczko: mąż nocki zaczyna i coś wczoraj nabąknął,że jak na wtorek kasa będzie to pojedziemy do kina na "listy do m" :ico_sorki:
Macie labradorkę tak?
tak,ma 3 lata z kawałkiem :ico_oczko: maść biszkoptowa i dobrze zbudowana :-D zaraz znajdę fotę świeżo z zeszłego tygodnia i pokażę :-)
Myślę, że do środy wszystko przewieziemy, w czwartek oddajemy klucze od mieszkania :-)
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a ile was wyniósł koszt budowy i umeblowania?

Koroneczka, szkoda,że nie chce butli,a twoje z butelki wypije?

[ Dodano: 28-11-2011, 10:12 ]
z moim A :-D
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

28 lis 2011, 11:29

a ile was wyniósł koszt budowy i umeblowania?
Ojj za dużo, ze wszystkim się przeliczyliśmy! Ale jakby tak podliczyć wszystko to ze 300tys będzie jak nie lepiej. Samego kredytu mamy 150tys :ico_olaboga: i żadnych oszczędności na koncie :ico_haha_01: Ale dom mamy :-)
Fajna niunia, taką bym chciała właśnie :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość