Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

28 lis 2011, 11:45

Koroneczka, ale to łącznie z ziemią tak? a jaki metraż?

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

28 lis 2011, 12:15

Koroneczka, ale to łącznie z ziemią tak? a jaki metraż?
Bez ziemi.... nasza część 125m, plus góra narazie zamknięta niewykończona, druga część na mój salon kiedyś jakieś 60m z osobnym wejściem w chwili obecnej w stanie surowym.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

28 lis 2011, 12:44

Koroneczka, to spory domek postawiliście :ico_noniewiem: my chcemy max 100 m2 a najlepiej 80-90 m2 i A myśli,że tak do 180 tys się spokojnie zmieśimy,bo ziemię mamy :ico_sorki:

[ Dodano: 28-11-2011, 13:37 ]
zapomniałam dodać,że Hania tą fotkę robiła :-D :-D

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

28 lis 2011, 15:11

Ale dom mamy :-)
To najważniejsze, kredyt powoli spłacicie. Z labradorkiem uważaj bo to łasuch i za jedzonko zrobi wszystko ale dzięki temu łatwy do ułożenia, w razie co służę pomocą :ico_oczko:

Emilia, rozmawiałam z koleżankami w sprawie miodu-nie dały się skusić (podejrzewam że odstraszyła je cena).

Młody śpi na 2 drzemce od 11 :ico_szoking:

[ Dodano: 28-11-2011, 14:12 ]
Markotka, a jak Twoje kotki teraz reagują na Krzysia a Krzyś na nie?

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

28 lis 2011, 15:39

czesc

Murchinson, dziekuje, a Ty co o tym miodku myslisz (pod katem chemicznym)?

co do spania z dziecmi ja nie mam nic przeciwko, uwielbiam to (wyjatek stanowia chore marudzace noca dzieci) :ico_oczko:
ja sie czuje jakos bezpieczniej jak je mam przy sobie :ico_wstydzioch:

Macie labradorkę tak? Też chcemy kupić :-) A jakiej maści jest?
moja siostra ma labradorka, jest kochany - biszkoptowy :ico_oczko:
moje dzieciaki go uwielbiaja, ostatnio przyszedl do lazienki jak Tosie rozbieralam do kapieli, wylizal jej stopki, a ta chichrala na glos :ico_oczko:
u nas od wczoraj wiatr że głowy urywa. Chyba nigdzie dzisiaj nie wyjdziemy.
podobnie jak u nas :ico_olaboga:
Sądzę, że to od zębów. Dodatkowo u nas jeszcze temperatura.
tez mysle, ze od zebow, a wysoka ma temperature? biedny :ico_noniewiem:
Ale dom mamy :-)
to najwazniejsze :ico_brawa_01:
wlasnie my liczylismy ze trzeba miec na budowe 300-400 tys plus ziemia oczywiscie
plus góra narazie zamknięta niewykończona,
poddasze uzytkowe czy pietro?
Młody śpi na 2 drzemce od 11 :ico_szoking:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

28 lis 2011, 15:48

Z labradorkiem uważaj bo to łasuch i za jedzonko zrobi wszystko ale dzięki temu łatwy do ułożenia, w razie co służę pomocą :ico_oczko:
o tak tu się zgadzam :ico_sorki: ja to mówię,ze to chodzące śietniki bo ciągle by jadły :-D :-D ale za to bardzo połuszne :ico_brawa_01:
ostatnio przyszedl do lazienki jak Tosie rozbieralam do kapieli, wylizal jej stopki, a ta chichrala na glos :ico_oczko:
bo one takie są :-D
pamiętam jak Hania chodziła jeszcze tak nie zgrabnie (bo Lorę wzięliśmy jak Hania miała rok) to już od małego ją asekurowała i służyła jako "podpora" jak była większa,a teraz to słucha się każdej komendy jaką jej Hania wyda :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Mariola_Larose
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 571
Rejestracja: 03 lis 2010, 20:15

28 lis 2011, 17:26

Ja tylko na chwilkę :-)
Przyleciałam się pochwalić że już druga jedyneczka na dole się pokazała :-) zaraz was doczytam jak dam radę to odpiszę bo maruda straszna z mojego Szkraba ostatnio

[ Dodano: 28-11-2011, 16:27 ]
mój owczarek collie to samo co do lizania uwielbia Igorka z wzajemnością

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

28 lis 2011, 17:32

Przyleciałam się pochwalić że już druga jedyneczka na dole się pokazała
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ciekawe kiedy u nas będą ząbki :ico_noniewiem: A się śmieje,że jak ruszą to hurtowo jeden za drugim :ico_haha_01: :ico_haha_01:

[ Dodano: 28-11-2011, 17:27 ]
wiecie co? Milena mi za bardzo siedzieć nie chce a wszystko przez Hanię :ico_noniewiem: jak zostawiam je obie na chwilę i mówię Hani żeby popilnowała małą bo muszę iść do kuchni czy coś tam innego zrobić i siedzą sobie na podłodze to Hania ją zaraz do siadania bierze,a ta się podrywa zaraz na proste nogi :ico_szoking: i potem nie da się posadzić... a przecież jeszcze za wcześnie na stanie dla niej,a Hania tego nie rozumie,że nie może jej brać pod paszki i podnosić bo może jej przecież krzywdę zrobić :ico_olaboga: a mała znowu w łóżeczku nie poleży w dzień tylko jak śpi :ico_sorki:

[ Dodano: 28-11-2011, 17:27 ]
mąż się śieje,że Milena szybciej sama stanie niż usiądzie :ico_haha_01:

[ Dodano: 28-11-2011, 19:51 ]
Milenka o 19.05 padła już po kaszce spać :ico_sorki: no ale od 18 ją przetrzymywałam,bo wstała mi przed 16,a że mąż był w domu to mi pomógł ja zająć i tak się do 19 udało :ico_oczko:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

28 lis 2011, 21:22

cześć :-)

w nocy wichura straszna była, ale w dzień już spokojniej, teraz wiatru już praktycznie wcale nie ma. Od rana zajęłam się trochę sprzątaniem, żeby nie myśleć, a później pojechaliśmy z Krzysiem do mojej fryzjerki, obcięłam sobie grzywę, bo już mi w oczy wchodziła i pocieniowałam trochę przód-czyli jak zwykle :ico_oczko:

Murchinson ale Mati pospał :ico_szoking: już nie pamiętam kiedy Krzysiu tak spał, teraz to max 1,5h a zazwyczaj 50min. Koty młodego cały czas ignorują, jakby go nie widziały :-D a Krzyś zaczyna na nie bardzo żywo reagować i jak są w pobliżu, to od razu łapki wyciąga :-D czasem posadzę go obok Rysia na kanapie, ma straszną radochę, że może go pomiętosić :ico_haha_01: a Rysiowi nawet w miarę się to podoba. A jak Wasze plany co do psiaka? Mati wysoką ma gorączkę? Pewnie przez ząbki :ico_sorki: To zwolnienie, o którym pisałaś, to 80% płatne jest tak? i pediatra tak chętnie wystawia zwolnienie?

Ania a to jakieś poważne plany co do domku macie? Nam się marzy i póki co na marzeniach się kończy, no bo jak z takim minusem na koncie :ico_sorki: Z Hani fotograf rośnie :ico_brawa_01: mówisz, że uczy Milenkę wstawać :ico_oczko:

Koroneczka budując czy remontując do zakładane budżetu trzeba dodać jakieś 30-40%, bo zawsze wyjdą jakieś nieoczekiwane okoliczności i kasa pójdzie. My na remont tego naszego malutkiego grajdołka wydaliśmy ponad 60tys a łazienki nie robiliśmy :ico_szoking: kredyt też mamy, zostało nam 21,5 roku do spłaty tylko :ico_haha_01:

Mariola gratuluję drugiego ząbka :ico_brawa_01: szybko się Igorek uwija :-D u nas jeszcze czyste dziąsła :ico_oczko:

Emilia śpisz razem z Tosią? Jak Marcel po odstawieniu nabiału?

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

28 lis 2011, 21:31

Ania a to jakieś poważne plany co do domku macie? Nam się marzy i póki co na marzeniach się kończy
no u nas też na razie kończy się na marzeniach ale chcielibyśmy postawić sobie mały domek,ale to musimy oboje pracować :ico_sorki:
Krzyś zaczyna na nie bardzo żywo reagować i jak są w pobliżu, to od razu łapki wyciąga :-D czasem posadzę go obok Rysia na kanapie, ma straszną radochę, że może go pomiętosić :ico_haha_01: a Rysiowi nawet w miarę się to podoba.
dzieci to się pchają do zwierzaków :ico_brawa_01:
Milenka też jak kotkę widzi albo suczkę to aż się trzęsie :-D
mówisz, że uczy Milenkę wstawać :ico_oczko:
niestety uczy i ciągle jej mówię,że ma jej nie ruszać jak sobie leży :ico_sorki:

markotka, i jak z pracą,wracasz czy zwolnienie bierzesz?

[ Dodano: 28-11-2011, 20:44 ]
chyba mi się dziecko wyspało :ico_olaboga: wstała i gada,ciekawe jak to będzie :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość