Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

14 gru 2007, 11:40

Wiecie co ja mialam przez ostatnie 2 dni w domu, normalny sajgon :ico_olaboga:
Przyszli kominiarze (bo cos nie tak z kominem jest, bo jak sasiadka z gory napalila w kominku to u nas w lazience bylo zadymione...)... i rozwalili pol sciany w przedpokoju, pelno gruzu i kurzu wszedzie.... masakra :ico_olaboga: :ico_olaboga:
dobrze, ze mam kochanego meza, ktory wczoraj wszytsko posprzatal, nawet nie ma sladu po tym calym bajzlu... kochany jest! :-D ja bym nie dala rady sama

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

14 gru 2007, 11:48

mz74 pisze:Przyszli kominiarze (bo cos nie tak z kominem jest, bo jak sasiadka z gory napalila w kominku to u nas w lazience bylo zadymione...)... i rozwalili pol sciany w przedpokoju, pelno gruzu i kurzu wszedzie.... masakra

rzeczywiście masakra :ico_szoking:

Dobrze ze mąż stanął na wysokosci zadania :ico_brawa_01:

mariola pisze:Obiecalam sobie ze cos dzisiaj posprzatam ale pogoda mnie dobija i nie chce mi sie .
ja tez sobie obiecałam i spróbuje dotrzymac słowa :-D tym bardziej ze Maciek powiedział ze wezmie Patryka po południu na dwór :ico_sorki:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

14 gru 2007, 11:49

dziewczynki dzieki za odp.odnosni stopni łozyska.
Siostrunia ma 2gi stopien dojrzałosci, dzidzia leży główka w dól i z usg TP na koniec grudnia, z OM 11 stycznia 2008 :ico_haha_02:

Czekamy na Wiktorka...bądź Emilkę...
Musze sie kurowac, bo juz tesknie za Siostra, amam zakaz wychodzenia a domku...


marcia_pod trzymaj sie tam jak-tako w tym szpitalu :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

14 gru 2007, 11:55

Dziewczyny,

sms od Justynki:

"Kuba pospul komputer, w srode bylam u gina - mam skrocona szyjke i powiedzial ze jestem gotowa..... gdybym mogla to bym sie Wam skarzyla na opuchniecia i trudnosci z chodzeniem, lekarz powtierdzil zejscie brzucha, wiec nawet za tydzien moge sie rozdwoic, pozdrawiam Was i serdecznie sciskam!"


Napisalam jej, ze pierwsza na pewno nie bedzie, bo Renia juz ja uprzedzila.... :-) :-)

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

14 gru 2007, 12:00

dobrze ze u niej wszystko ok.

mz74 pisze:Napisalam jej, ze pierwsza na pewno nie bedzie, bo Renia juz ja uprzedzila....

ten zaszczyt juz przypadł Reni :-)

A tak odnośnie Reni, wpadła, mimochodem powiedziała ze urodziła i zniknęła :ico_nienie: Zostawiła nas wszystkie w ogromnej ciekawości :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

14 gru 2007, 12:14

madziarka81 pisze:A tak odnośnie Reni, wpadła, mimochodem powiedziała ze urodziła i zniknęła :ico_nienie: Zostawiła nas wszystkie w ogromnej ciekawości


... Pewnie nie ma czasu :ico_oczko:

uciekam zaraz na przerwe i na barszczyk czerwony... mniam

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

14 gru 2007, 12:25

mz74 pisze:... Pewnie nie ma czasu :ico_oczko:

pewnie tak :-)

Gosia smacznego :-)

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

14 gru 2007, 13:12

Witajcie kochane.
Co tam słychowac?
U mnie ciężka nocka i jakoś tak dziwnie już jest :ico_noniewiem: Miałam straszne kłucia w szyjce i bóle jak na miesiączke,w poniedziałek do gina i zobaczymy co mi tam ciekawego powie :ico_haha_01:
mz74 pisze:mam skrocona szyjke i powiedzial ze jestem gotowa..... gdybym mogla to bym sie Wam skarzyla na opuchniecia i trudnosci z chodzeniem, lekarz powtierdzil zejscie brzucha, wiec nawet za tydzien moge sie rozdwoic

No kochana nieładnie tak sie wpychać w kolejkę hehe :ico_nienie: :ico_oczko:

Pozdrawiam

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

14 gru 2007, 13:22

Monia witaj.

Ciekawe co tam lekarz powie, m0ze tobie tez juz szyjka sie skróciła?

monia26 pisze:No kochana nieładnie tak sie wpychać w kolejkę hehe

:ico_smiechbig: kolejność musi byc, tak jest :ico_oczko:

Ja własnie bede tarkowac ziemniaki na placki, mam zupe grochowa z wczoraj i pomyslałam ze kilka usmaze tym bardziej ze Patryk grochowej nie zje :-) a placki uwielbia

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

14 gru 2007, 14:43

No ja tez jestem za tym, zeby jednak trzymac sie kolejki...... przeciez Justyna jest za mna :ico_szoking: gdzie Ona sie tak spieszy :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość