szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

22 kwie 2008, 08:55

K@tk@, miło Cię u nas widzieć :-)

A ja pochwalę się łóżeczkiem naszego brzdąca. Stoi i czeka
Obrazek

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

22 kwie 2008, 09:04

Stoi i czeka
i nie naczeka sie dlugo :)
ja mam podobne Szczako, tylko po renowacji jest pomalowane lakierem i bez tej szuflady pod spodem, bo sie zniszczyla podczas dwuletniego uzytkowania...
a bardzo fajny ten przybornik...kupowalas go razem z posciela czy mozna dokupic osobno?

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

22 kwie 2008, 09:16

kupowalas go razem z posciela czy mozna dokupic osobno?
Kupowałam osobno. Na allegro. Najpierw kupiłam pościel, a potem zobaczyłam przyborniki i stwierdziłam, że w naszym małym mieszkanku każdą przestrzeń trzeba wykorzystać :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

22 kwie 2008, 09:30

Obrazek
szczako, łóżeczko śliczne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
U mnie też już stoi :-D
K@teczko mam nadzieję,że @ szybciutko przyjdzie :ico_haha_02: Warto skonsultować się z innym lekarzem.Ściskam Cię mocno :ico_haha_02:
A moje dziecko wstało dziś o 5.45 i już nie chciała spać,choć wygoniłam ją do łóżka.Mąż wyszedł do pracy a ona wlazła do nas do łóżka na bajki.Zuza przygotowuje mnie do narodzin Julci z tym porannym wstawaniem :ico_oczko:

Miłego dnia Wam życzę :ico_haha_02:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

22 kwie 2008, 09:32

Kochane zagladam tu do Was czesto, ale czasem brak słow by cokolwiek na pisać...
Siedze cichutko, by nie rozpamietywac, by tak nie bolało...
2 maja mielismy spotkac sie z naszą Dzidzią...


szczako łóżeczko cudne :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

22 kwie 2008, 09:41

cześć
2 maja mielismy spotkac sie z naszą Dzidzią...
łzy same leca do oczu czytając te słowa, wiesz jak wszystkim nam bardzo przykro :ico_placzek:

emalia mój lekarz powiedział, ze tym problemem (grzybicznym) zajmiemy się po porodzie, teraz jestem w sosnowcu więc już doi niego nie pójdę, tutaj jest gibnekolog na osiedlu ale on mnie nie przyjmie, odkąd został kilka razy lekarzem roku coś mu się poprzestawiało a jeździć po sosnowcu nie będe bo to ogromne miasto i nie ma aż tak dobrej komunikacji jak Wro... a z wózkiem się nie będę tłukła i z niegrzeczniuchem Mają bo mnie to za dużo nerwów kosztuje, autobusy- nie kazdy jest niskopodłogpowy, a ludzie nie pomagają...
Pójdę w tygodniu do mojej położnej i zapytam

szczako, śliczne łożeczko ładnie będzie spać Alusia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

22 kwie 2008, 09:50

babe_boom, kurczę,to niedobrze.A posiew robiłaś?Myślę,że powinnaś przed porodem jakoś wyleczyć tego grzybka,żeby dzidzi nic nie groziło.
autobusy- nie kazdy jest niskopodłogpowy, a ludzie nie pomagają...
Skąd ja to znam.
Pójdę w tygodniu do mojej położnej i zapytam
To dobrze.
K@tk@, :ico_pocieszyciel:

[ Dodano: 2008-04-22, 09:52 ]
A moja Zuza odsypia poranne wstawanie.Cwaniara :ico_oczko:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

22 kwie 2008, 10:27

Najpierw kupiłam pościel, a potem zobaczyłam przyborniki i stwierdziłam, że w naszym małym mieszkanku każdą przestrzeń trzeba wykorzystać :ico_haha_01:
w takim razie polecam Ci jeszcze przewijaczek na lozeczko...mi sie super sprawdzil na malym mieszkanku a i teraz juz mam kupiony nowy ( do sypialni na lozeczko, bo w lazience bede miec mebel do przewijania)

[ Dodano: 2008-04-22, 10:32 ]
babe_boom, kurczę,to niedobrze.A posiew robiłaś?Myślę,że powinnaś przed porodem jakoś wyleczyć tego grzybka,żeby dzidzi nic nie groziło.
ja mam to samo i posiew robilam....pani doktor powiedziala ze przed samym porodem podadza antybiotyk :ico_noniewiem:
a jak juz tez pisalam, w pierwszej ciazy mialam bez przerwy takie problemy i nic mi lekarze nie przepisywali :ico_noniewiem: przechodzilo samo (ale co jakis czas wracalo :ico_zly: )... a przy porodzie nie dostawalam antybiotyku bo wszystko bylo ok :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-04-22, 10:32 ]
babe_boom, kurczę,to niedobrze.A posiew robiłaś?Myślę,że powinnaś przed porodem jakoś wyleczyć tego grzybka,żeby dzidzi nic nie groziło.
ja mam to samo i posiew robilam....pani doktor powiedziala ze przed samym porodem podadza antybiotyk :ico_noniewiem:
a jak juz tez pisalam, w pierwszej ciazy mialam bez przerwy takie problemy i nic mi lekarze nie przepisywali :ico_noniewiem: przechodzilo samo (ale co jakis czas wracalo :ico_zly: )... a przy porodzie nie dostawalam antybiotyku bo wszystko bylo ok :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-04-22, 10:40 ]
dziewczyny, czy wy tez tak macie ze po otworzeniu strony poawia sie reklama ktorej sie nie da zamknac :ico_zly: cos mnie normalnie trafia, bo nie dosc ze za kazdym razem te wstretne reklamy sie pojawiaja i czesto niechcacy wlaczaja mi sie te strony to teraz nic nie da sie z tym zrobic i posta ciezko napisac albo przeczytac :ico_zly:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

22 kwie 2008, 10:55

dziewczyny, czy wy tez tak macie ze po otworzeniu strony poawia sie reklama ktorej sie nie da zamknac :ico_zly:
Reklama się pojawia,owszem i to nie jedna,ale udaje się zamknąć bez problemu.
w takim razie polecam Ci jeszcze przewijaczek na lozeczko...mi sie super sprawdzil na malym mieszkanku
:ico_haha_02: Też mam zamiar kupić taki przewijak.Hihi,a torby jeszcze nie mam,muszę się do mamy w końcu wybrać :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-04-22, 10:58 ]
Skoro już wszystkie Kwietnióweczki tulą swoje maleństwa,to teraz kolej na Nas :-D Ciekawe,która rozpocznie porody małych Majóweczków :ico_oczko:

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

22 kwie 2008, 11:12

Skoro już wszystkie Kwietnióweczki tulą swoje maleństwa,to teraz kolej na Nas :-D Ciekawe,która rozpocznie porody małych Majóweczków :ico_oczko:
no ja już się tak nie mogę doczekać że co noc mi się Michaś śni :-D
jejku ale to zleciało, dopiero test robiłam... :ico_szoking:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość