Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

30 kwie 2007, 13:05

ok ja ide ale potem zajrze napewno troche mi mala za bardzo marudzi buziaczki paa

[ Dodano: 2007-04-30, 13:11 ]
Justyna no wlasnie mi tez tak mowia ze mala to caly moj maz a moje oczy tylko ma porownaj sobie jeszcze raz sama jak chcesz to moj mezus

Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-04-30, 13:15 ]
kurcze cos nie wyraznie widac na tych fotkach jeszcze dwie pokaze wam :-D :ico_oczko: :


Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2007-04-30, 13:16 ]
Ok juz starczy tych fotek jakies tam podobienstwo jest widoczne tak mysle ja niewiem jak wy ok spadam do potem paa

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

30 kwie 2007, 13:31

Kristi, super foteczki..Nicolka jest sliczniutka!!!!

ja Matusia kąpię zawsze wieczorem.....
Mama_Kingi, najwiazniejsze ze dzis poniedzilaek i już po gosciach..ale musiałas sie niestety namęczyć..tak to jest po weselach.....
my bylismy oststnio na weselu jak Matuś miał 1,5 miesięca...i mąż tez byl swiadkiem..i do tego bylismy na wyjezdzie na tym weselu..co ja sie namęczylam.....obce miejsce...Dzidzi mała i jeszcze marek swiadkiem i nie mógl mi w opiece nad Matusiem pomóc....
Mama_Kingi, przekaz
młodej parze duzo szczescia i miłosci!!!!

co do spacerków i płaczu to ja niestety tez ulegam Mateuszkowi i biore go na ręce.....i wiem ze to zle bardzo.....
dzis moj mąż poszedl z nim na spacer do lasu..specjalnie zeby nikt nie slyszala płaczu...matus płakał i darl sie ponoc bardzo......Marek byl twardy nie nie wzial go na ręce...w koncu wypłakał sie i zasnął

[ Dodano: 2007-04-30 ]
Kristi, a mi sie wydaje ze Nicolka do ciebie jest podobna.... :-) :-)

diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

30 kwie 2007, 14:55

hej hej Kochane :ico_haha_02:

To juz moje trzecie podejscie,zeby sie z Wami przywitac :-) wrocilismy ze spacerku , Kourosh spi jeszcze w wozku :ico_haha_01: wiec szybciutko do Was wskoczylam :-D
Dziewczynki dzieki za gratulacjonos :ico_respekt: :ico_respekt: :ico_respekt: :ico_buziaczki_big:

Wybaczcie, ale czytam po lebkach, bo jeszcze czekja mnie robienie obiadku ( rybka) i oczywiscie :ico_odkurzanie: :ico_duzepranko: :ico_pranko: i moze :ico_nerwusek: bo nerwa ostatnio mam ... ale juz sie powoli wyciszam :ico_haha_02:
Krirti super fotki :ico_brawa_01: biesiadnie tak :ico_haha_02: ciacho, kawusia ... mmm
Mama Kingi sto lat parze mlodej!!! :ico_urodzinki:
iza moze takie trningi w lesie cos poskutkuja , a moze to zabki ida i nie ma rady ... :ico_noniewiem: bylam na blogu i nie moge wyjsc z podziwu :ico_brawa_01: :ico_sorki: super go prowadzisz :one: Mateuszek w przyszlosci na pewno to doceni

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

30 kwie 2007, 15:42

Moja kochana coreczka niema dzisiaj dla mnie litosci....Ona juz od 12 00 nie spi :ico_szoking: i nie jest wogule zmeczona teraz jest tez na nogach,i tylko by sie nosila powoli brakuje mi sil tylko by chciala byc na raczkach abo chodzic raczki do gory i zasuwa po calym domku a w chodziku to widze ze jej sie juz nudzi ona za niedlugo bedzie chodzic boze jak to leci a malutka cwana jest bo za kazdym razem jak niechce ja wziasc na rece to wola mama mama mniammama normalnie szok :ico_szoking: :ico_haha_02: Ok ide dalej do mojego malego lobuza mam nadzieje ze za niedlugo padne bo jak mala nie padnie to padne ja hehehehe Zart :ico_oczko: :ico_haha_02:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

30 kwie 2007, 16:17

hej dziewczynki
mama_Kingi to jedneym słowem miałas kupe roboty, ale mam nadzije ze chociaż na weselu dobrze się bawiłaś...wieicie co a ja bym z chęcią poszła na wesele, wytanczyłam się, ostatnia imprezka na której byłam to było Nasze wesele :-D
No ale może jak mama przyjedzie too gdzieś z męzem wybędziemy i zaszalajemy :ico_oczko:
Kristi, widzę ze Twoja Nocolcia też w wodzie czuje się jak w raju, mój Tosiek UWIELBIA kąpiele, ja kapie tylko na wieczór.
Jeszcze mam takie pytanko do Was ,czy myjecie maluszkom po każdym przewijaniu pupkę wodą i mydełkiem czy używacie husteczek?
iza pisze:co do spacerków i płaczu to ja niestety tez ulegam Mateuszkowi i biore go na ręce.....i wiem ze to zle bardzo.....
dzis moj mąż poszedl z nim na spacer do lasu..specjalnie zeby nikt nie slyszala płaczu...matus płakał i darl sie ponoc bardzo......Marek byl twardy nie nie wzial go na ręce...w koncu wypłakał sie i zasnął

Iza myslę ze to moze jest jakies rozwiązanie....mój Antek na spacerach nie płacze, moze czasem mu się zdarzy ale za to w samochodzie daje nam popalić i nie wyrabiam :ico_olaboga:
Jechać w takim wrzasku to koszmar :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

30 kwie 2007, 16:42

Uff... Nareszcie moja Nicolcia zasnela oj ciezko bylo ale w koncu padla niewiem dlaczego tak robi,widze po niej ze chce spac a dalej bedzie sie bawic,chodzic i nosic no ale dobrze ze spi,normalnie to malutka spi co 2 godziny a dzisiaj jakos wyjatkowo niechciala za nic spac :ico_olaboga:

Maggie to fakt malutka kcoha sie pluskac w wodzie i w swojej ladnej waniennce takiej troche wiekszej niz ta co miala a przy kazdej zmianie pieluszki pampersa to ja uzywam chusteczek jak np zrobi tylko siusiu to wycieram chusteczkami jak np.zrobi mala kupke to tez wycieram chusteczkami a jak zrobi duzzaaa kupke to wtedy biore wode i papierowe reczniki a tak to jestesmy zadowolone z chusteczek
Tak jak jedziemy autem to niemamy z mala problemow bo lubi sie wozic autkiem,na spacerkach tez nie marudzi i ladnie podziwia krajobraz

Iza dzieki za mile slowa ja niewiem to jest tak roznie z tymi opiniami do kogo mala jest podobna Moja babcia pieknie powiedziala ze Nicole to jest nasza sliczna Mieszanka i ja sie z babcia zgodze :ico_oczko: :ico_haha_02:

Teraz mala spi to moge troche pobyc na kompie obiadek juz mam przygotowany ziemniaczki sie gotuja posprzatalam za niedlugo sciagne pranko i jest Ok

[ Dodano: 2007-04-30, 16:55 ]
Pokaze wam jak mala dzisiaj ladnie stala sobie pare zdjec

Obrazek
Obrazek

A teraz jak sie bawi roznymi rzeczami

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

30 kwie 2007, 18:09

hej kobietki :ico_haha_01:
ja się tylko na momencik pochwalić wpadłam :-D
radosną nowinę mam :-D :ico_haha_01: :-D :509:
Nicola dzisiaj pierwsze kroki zrobiła :ico_brawa_01:
- radochy przy tym miała chyba więcej od nas :521:
bo aż prawie podskakiwała
na dodatek jaki pisk radości na koniec wydała - to myślałam, że mi uszy odpadną :urban:
fajnie, że tatusiek tez widział - akurat zdążył z pracy wrócić :ico_brawa_01:

spadam pakowac małą na jutro bo i wózek trzeba zabrać i całą pake pampków i ciuszki itd, itp.
mam nadzieję, że wieczorkiem może chwilkę czasu znajde, żeby poczytać co tam u was :ico_haha_01:
więc na razie papa :-D

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

30 kwie 2007, 18:15

Kaola to gratulacje dla Nicoli :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
I powodzenia jutro pierwszy dzien w zlobku potem zdaj nam relacje jak bylo i czy sie malej podobalo ok :ico_oczko: :ico_brawa_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

30 kwie 2007, 18:21

kaola, gratulacjony dla Nicolci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ale sama chodzi, czy jeszcze z trzymanką ???
Kristi, a mi się wydaje ze Twoja córcia to jednak bardziej do Ciebie...ale pewnie babcia ma rację...mieszanka.

Ja lece łazienke sprzątnąć bo sobie dłuzszą przrerwe zrobiłam, więc teraz lece skończyć.
Naraziątko, do pózniej :ico_papa:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

30 kwie 2007, 18:45

kaola, :ico_brawa_01: dla córci ....
diem, :ico_brawa_01: dla synusia
Kristi, po mojemu Nicole tez podobna jest do Ciebie .... ale to ze zdjec ciezko ocenić .... Nicole jest cudna .... szczególnie gdy się uśmiecha ....

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość