NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

08 gru 2011, 11:31


o to fajnie jakby wogole dziecka nie bylo :ico_oczko:
jak ja kladlam to lezala na plecach a rano jak wstala to lezala na brzuszku i tam gdzie miala glowke to miala nogi :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: nie wiem jak cichutko to zrobila skoro nie wstawalam do niej w nocy :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

tabogucka, prezent dostaly juz z samego rana, teraz imprezuja w przedszkolu, a po poludniu przyjada rodzice P. i zjemy torta Hello Kitty :ico_oczko:
imprezy dla dzieci im nie robie, jakos sie nie wyrobilam zeby zaproszenia zrobic itd... no i Marcelina byla ostatnio strasznie niedobra, wiec nie wiem jakbym dala rade sama z taka gromadka dzieci :ico_oczko:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

08 gru 2011, 11:35

mi sie Szymek tak raz wiercil ze z glowy lozka do samych nog sie doczolgal ale bidulek calutki byl pod koldra.... :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: dobrzez ze szybko go odkrylam

a Marcelinka spryciulka...moze cos jej sie snilo ??? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 08-12-2011, 10:48 ]
torta Hello Kitty
o super :ico_brawa_01: ja tez sobie nie wyobrazam w domu gromadki dzieci na urodziny ....moja ciotka na 3 urodziny Jerka wynajeli taki jakby plac zabaw z pileczkami i zjezdzalniami i od razu z kuchnia typu chicken nuggets i fryteczki...dzieci zachwycone a i w domu balaganu nie bylo :ico_brawa_01:

[ Dodano: 08-12-2011, 10:56 ]
Wasze dzieci tez tak maja ze sie pchaja tam gdzie sie im nie pozwala??? typu jak najblizej kontaktu,do laptopa,pociagnac kable od PSP,centralnie glowa na plozy od bujanego fotela....itp???

[ Dodano: 08-12-2011, 10:57 ]
ah i zapomnialam najwazniejsze do kwiatkow w doniczkach....

[ Dodano: 08-12-2011, 11:00 ]
dobra dopijam kawke ...i lece pod prysznic a potem ogarnac i odkurzyc chalupke a potem moze na maly spacerek jak sie nie rozpada....a potem ciotka wpadnei zajc sie Szymkiem bo ja na 15 ta do dentysty na kanalowe :ico_olaboga:
oczywiscie dentysty sie nie boje bo pracuje w gabinecie od ponad 6 lat... :ico_haha_01: ale tego zneiczulenia ID nie cierpie bo jestem zdretywiala przynajmniej przez 6 godzin i to najbardziej juz po wyjsciu od dentysty :ico_nienie:

agusia22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2159
Rejestracja: 16 gru 2008, 12:35

08 gru 2011, 12:15

ma termin na 5 kwietnia wiec jej sie przydadza.
o gratuluje :ico_brawa_01: to prawie dokladnie rok po Tobie :-D
[/quote]
no dokladnie rok bo ja tez mialam termin na 5 :-)

NowaSejana sto lat dla dziewczynek :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

08 gru 2011, 13:20

Wasze dzieci tez tak maja ze sie pchaja tam gdzie sie im nie pozwala??? typu jak najblizej kontaktu,do laptopa,pociagnac kable od PSP,centralnie glowa na plozy od bujanego fotela....itp???

[ Dodano: 08-12-2011, 10:57 ]
ah i zapomnialam najwazniejsze do kwiatkow w doniczkach....
u nas jest identycznie, jeszcze najlepiej lapke do ziemi w doniczce wsadzic, albo listek urwac :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
NowaSejana sto lat dla dziewczynek :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:
dziekujemy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

08 gru 2011, 14:04

NowaSejana Wszystkiego dobrego dla dziewczynek! :ico_brawa_01:
patrycjaaa Za kolejnego ząbka Blaneczki :ico_brawa_01:

A za mną koszmarna nocka :ico_zly: ledwo dziś żyje,dwie kawy za mną a ja dalej nie przytomna :ico_spanko: Tak ładnie już sypiała a od 3 dni to jakaś masakra. Raczej to nie na ząbki bo bym widziała bo dziąsełkach nie wiem co jest grane... :ico_sorki: Lecę na kolejną kawkę.

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

08 gru 2011, 15:32

kurcze znowu posta wcieło pozniej napisze teraz tylko szybciutko my po szczepieniou mała wazy 9400 i ma 76cm klopsik mały
za 5 latek dziewczynek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

08 gru 2011, 19:53

jeszcze najlepiej lapke do ziemi w doniczce wsadzic, albo listek urwac
o wlasnie tak...dokladnie o to chodzilo :ico_oczko:
bym widziała bo dziąsełkach
ja tam nigdy nic nie widze po dziaselkach a 2 zabki wyszly i nic dziaselaka nie zapowiadalay..wiec moze to zabki ...albo brzuszek....?
jak Szymek placze w nocy to pierwsze co przekrecam go na brzuszek ...i wtedy na ogol ida pierdki i spi smacznie dalej... :-D

[ Dodano: 08-12-2011, 18:56 ]
a ja jeszcze jestem znieczulona po dentyscie :ico_olaboga:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

08 gru 2011, 23:34

witam wieczorkiem
U nas jak na razie sporadyczne ulewania i zobaczymy jak na tym mleku MCT bedzie

dzis kontrola u kardiologa i jest ok ale przed gastroskopia bedzie miał kontrolne usg serca

NowaSejana, za 8miesiecy Marcelinki i 5 latek dziewczynek :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

agusia22, ale Roksanka to papusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mi bardzo brakuje takich grubasnych pilików u Filipa :ico_sorki:
:ico_sorki:
jak najblizej kontaktu,do laptopa,pociagnac kable
haha u nas to samo najlepsze do gryzienia sa ładowarki od telefonu hehe

no nic wpadłam na chwilke i uciekam bo mam jeszcze sporo roboty a doba za krótka dobrze ze mój mąz w sobote wraca bo nie ogarniam sie tutaj w tym domu a do komputera ta jakbym kilometr miała :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: tak mi jakos daleko

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

09 gru 2011, 09:35

Dzień Dobry :-)

NowaSejana za urodzinki dziewczynek :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
To Marcelinka tez ładnie spała :-)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 8 miesiecy :)

tabogucka super ze Szymek spał dobrze :ico_brawa_01: :-D
No moja to uwielbia moj telefon bo jest otwierany :) no i klawiatura jest najlepsza :-D
Ale wlsanie tak jest tam gdzie nie wolno to sie pcha :-)

magda1614 jak tam po badaniach ???

Ja bylam z mala wczoraj u lekarza i dala jej antybiotyk no i ze jesli nie chorowala jeszcze to zebym sie wstrzymala z antybiotykiem i jej dala od niedzieli jak nic sie nie zmieni,no i ma leki przez inhalator i m,usialam z D. w nocy jechac do apteki po niego 140 zł dalam :ico_noniewiem: a najgorsze jest to ze ona sie boi tego inhalatora :ico_placzek: bo jak sie wlaczy to chodzi tak ze go slychac no i ta masaczeka dla niej przerazajaca jest :ico_olaboga: Nie wiem co ja zrobie,ale dzis widze ze katarek juz robi sie inny,a ona wesola jest ciagle a wczoraj w osrodku piszczala i krzyczala sobie :-D moze jej przejdzie poczekam do niedzieli :ico_sorki:

A w tym osrodku byla kobieta z drugim dzieckiem ktore chore jest na ospę i dobrze wiedziala ze trzeba isc do zabiegowego a ona siedziala z nami wszystkimi i ciekawe czy nie bedzie miala mala ospy :ico_zly: glupia baba :ico_nienie: :ico_zly: ta doktorka tez zla byla na nia :ico_zly:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

09 gru 2011, 10:57

Dzien dobry
bedzie miał kontrolne usg serca
ojej a to czemu ??? biedny ten Filipcio tyle badan.... :ico_olaboga:
Szymek sie darl wnieboglosy jak mu Rtg glowki robili wiec nie wyobrazam sobie jaki dzileny ten Twoj maluch musi byc... :ico_sorki:
dobrze ze juz u Was lepiej.....ja osobiscie mysle ze tez troche pomaga to ze Filipek starszy i uklad pokarmowy juz dojrzalszy ...i powinno byc juz tylko lepiej... :ico_sorki:

[ Dodano: 09-12-2011, 09:59 ]
antybiotykiem i jej dala od niedzieli jak nic sie nie zmieni,no i ma leki przez inhalator
o rany :ico_olaboga: a to wszystko przez ten katarek ??? a ma Maja goraczke ???
po niego 140 zł dalam
cena zawrotna...u nas wszystkie recepty dla dzieci do 16 roku zycia sa za darmo :ico_sorki:
a anm lekarz nawet wypisuje recepte na takie rzeczy jak OIlatum do kapieli czy diprobase krem wiec pod tym wzgledem mamy dobrze :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość