gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

16 kwie 2013, 13:25

no i my ze spaceru byliśmy po Tomka u nas 16,4 stopnie i śliczne słońce :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a oglądałyście już prognozy jak ma być na majówce?

Tośka_30
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1367
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:05

Re: Letnie dzieciaczki 2012

16 kwie 2013, 16:49

majówka.... no ja ją spędzę pewnie w pracy :(
Moja kluska też nosi 74/80 rozmiarówkę, zależy z jakiej firmy.
A propos mojej kluski to od wczoraj ma rozwolnienie- robi rzadkie, zielonkawe kupki, poza tym nic- ładnie je, bawi się, śpi... Myślicie, że to na zęby? A może dieta żłobkowa...
Dużo pije, więc póki co nie idę do pediatry, ale pewnie jutro się wybiorę jak Jej nie minie...

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: Letnie dzieciaczki 2012

16 kwie 2013, 19:18

gosia, jutro Ci powiem dokładnie bo nie mierzyłam jej ale coś koło 80-82cm na stojąco będzie miała. Nosi ubranka 86 i niektóre ma za duże . U nas też cudnie pięknie :)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

16 kwie 2013, 21:56

Czasami mam wrażenie że dzieciaki karmione mlekiem modyfikowanym nie marudzą przy karmieniu. Jedzą co im się da, a te z piersi to takie wybredne. :ico_olaboga:
E-tam :ico_oczko: Nie ma reguł bez wyjątków...mój cycek mały mleka modyfikowanego nie tknie a zajada wszystko :ico_sorki:

Co do ubranek to my HM 80 nosimy.
Ja bym pochodzila troche dluzej,ale Marcinek juz glodny marudzil.
Zawsze mamy chrupki kukurydziane ze sobą i w razie głodu Tymek wcina:) No i ma zajęcie przy okazji.

Gosia współczuję Ci z karmieniem Maksia bo też to przechodziłam z Jolką...zjadała po góra 2 łyżeczki i tyle :ico_zly: Ale teraz za to nadrabia :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

17 kwie 2013, 01:51

Wow Quanchita to Twój Tymek serio duży:-) Marcinek z HM 80 ma jeszcze duza .nie wiem jak body,ale spodnie i bluzki jeszcze mu wiszą:-)

Dziewczyny ją kretynka wypilam wieczorem energy drinka i teraz spać nie mogę:/

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

17 kwie 2013, 08:37

No i zapeszyłam wczoraj...Marcinek obudzil sie dzis w nocy na jedzonko ;/
Mogłam się nie chwalić :-)

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

Re: Letnie dzieciaczki 2012

17 kwie 2013, 13:44

Co do ubranek to my HM 80 nosimy.
wkleiłabyś zdjęcia swojego koloska :ico_sorki: :ico_sorki: Maksio body z h&m 74 nosi, kurtkę też. Jedną ma bluzę 80 i rękawy podwijam.
bo też to przechodziłam z Jolką...zjadała po góra 2 łyżeczki i tyle
ale już jest lepiej?
Marcinek obudzil sie dzis w nocy na jedzonko ;/
a po czym poznajesz czy on się budzi na jedzenie czy nie? Bo może jak przetrzymuje bez jedzenia to i jak się budzi to nie chce jeść co? Może oszukaj go wodą czy czymś tam.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

17 kwie 2013, 13:54

Marcinek obudzil sie dzis w nocy na jedzonko ;/
a po czym poznajesz czy on się budzi na jedzenie czy nie? Bo może jak przetrzymuje bez jedzenia to i jak się budzi to nie chce jeść co? Może oszukaj go wodą czy czymś tam.
Wiesz co nie wiem,wydaje mi sie ze gdyby nie byl glodny to by tyle nie zjadał a on wtedy 180 ml na jeden raz wypija...
Spróbuje z tą wodą.

A tak wogole to Marcinek wczoraj wieczorem na kolacje zjadl 270 ml !!!!!! :ico_szoking:
A zazwyczaj zjada 150 - 180 ml.
Byłam w szoku.

My własnie wrocilismy ze spaceru w koncu slonce wyszło,ale spociłam sie okropnie niosąc po schodach zakupy i tego potworka :-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

Re: Letnie dzieciaczki 2012

17 kwie 2013, 18:10

Dziewczynki czy chciałaby któraś wybrać się z osobą towarzyszącą na after party fashon week poland???
Impreza jest w tę sobotę w Łodzi. Będzie pełno gwiazd, projektantów itd...
Mam też wejściówki na pokazy mody ale niestety one są imienne :ico_noniewiem:
Wejściówki na after mogę przekazać komuś:) Aktualne do dziś wieczorem bo najpóźniej jutro musiałby wyjechać kurier z zaproszeniami.
wkleiłabyś zdjęcia swojego koloska :ico_sorki: :ico_sorki: Maksio body z h&m 74 nosi, kurtkę też. Jedną ma bluzę 80 i rękawy podwijam.
Postaram się w weekend bo wstyd ale dawno żadnych fotek Tymkowi nie robiłam :ico_wstydzioch: Aparat chyba z miesiąc już leży rozładowany :ico_puknij:
Qanchita pisze:bo też to przechodziłam z Jolką...zjadała po góra 2 łyżeczki i tyle


ale już jest lepiej?
Tak:) Ona czasami zjada więcej niż dorosły :ico_szoking: Mój tata się zawsze śmieje że ona więcej je niż waży :ico_haha_01: A bywa że cały dzień nic nie chce.
Ale teraz już do chudzinek nie należy i tak jak kiedyś już wspominałam je bardzo rozmaite rzeczy. Warzywa i owoce uwielbia.... no i jest bardzo chętna na nowości - wszystkiego spróbuje :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: Letnie dzieciaczki 2012

18 kwie 2013, 09:10

Dziś Marcinek wsta; 2 razy,czyli nasza radosc była przedwczesna.
Patent z wodą wypróbowaam,ale jak tylko poczuł ,że to nie mleko to ryk był straszny.Uspokoił się dopiero jak dostał jeść...
Szkoda,bo myslelismy,ze bedzie już przesypiał noce,no ale mowie się trudno - i tak nei jest zle :-)
U nas dziś gorąco,ma byc 25 stopni.Jak polecie ubrac maluszka na spacer w taką pogodę? Body i cienka bluzeczka z dlugim rekawem wystarczy? A do torby sweterek?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość