Awatar użytkownika
Reeni
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 468
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:45

30 mar 2007, 23:32

Witaminko, ja też się wzruszyłam, teraz już mogę takie filmy oglądać, bo w ciąży to nie było mowy.
Młody zjadł 140 i dalej śpi.

[ Dodano: 2007-03-30 ]
Z tym szyciem to różnie zależy od nacięcia, i tego kto szyje, ja miałam jakieś pionowe i mogłam siedzieć tego samego dnia, kółko ze styropianem okazało się niepotrzebne i w ogóle mnie nic nie bolało. Jakby się wszyscy tak normalnie przykładali, to nie byłoby problemu.

Awatar użytkownika
Jagula
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 502
Rejestracja: 28 mar 2007, 09:55

31 mar 2007, 00:10

Dziewczynki :ico_sorki: ledwo doczytałam a na oczy to już niewidzę.
Znowu połowe mi umkneło ja nie wiem chyba mi ktoś mózg wyjadł . Jedno co zapamiętałam to najlepsze życzenia dla Kelly :ico_tort:
Może jutro znajde więcej czasu żeby coś na skrobać bo dziś :ico_spanko: padam na pysk i ide lulu :ico_spanko:
Buziaczki!

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

31 mar 2007, 08:11

:-D Jestem pierwsza.Młody budził się dwa razy.Jesteśmy po śniadanku i zaraz idziemy się przewijać i ubierać.
Oczywiście filmik mi się nie otwiera :ico_placzek: ale co do tematu cesarki,to chyba najgorsza jest ta niemoc po zabiegu i unieruchomienie.Ja osobiście wspominam to tak,że musiałam od początku uczyć się chodzić i siadać.

Witaminka---ja mam Alergię na mamę męża--czyli teściową :evilbat: Ale to chyba powszechna "przypadłość" :-D :516:

[ Dodano: 2007-03-31 ]
Wczoraj dałam Młodemu pierwszy raz butlę z soczkiem jabłkowym tak około 40ml,wydundał i chciał jeszcze.Ale sok jabłkowy naprawdę na lepsze robienie kupki wpływa.

Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

31 mar 2007, 08:17

Dzien dobry z rana :ico_haha_01: ale jestem nie wyspana :ico_placzek: mala sie obudzila o 4:40 i zaczela sie akcja z zebami :ico_zly: pawie 3h placzu i marudzenia ale w koncu udalo sie wyszedl pierwszy zabek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :509: :527: :526: :525: dolna prawa jedynka :ico_brawa_01: no chcialam sie tylko pochwalic a puki co to ide sie jeszcze zdrzemnac puki mala spi,zajrze pozniej pa,pa.

[ Dodano: 2007-03-31 ]
aaneta25, wyprzedzilas mnie o 6 min :ico_zly: a juz myslalam ze bede pierwsza :-D

[ Dodano: 2007-03-31 ]
no to nici ze spania,wchodze do sypialni aby sie polozyc,patrze i oczom nie wierze :ico_szoking: moja mala lezy spokojnie z oczami jak 5zl i sie bawi smoczkiem :ico_szoking: :ico_szoking: no to se pospalam :ico_zly:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

31 mar 2007, 09:06

Cześć kochane w przepiękną sobotę

Od wczoraj nie byłam w necie, więc znowu nie wiem co u Was :ico_placzek: . Mam zaległości, że hej. Nie wspomnę o zawalonej skrzynce :ico_olaboga: . Wczoraj byli u nas znajomi w ciąży. Kumpela jest już w 33 tc i gina jej mówi, że lada dzień urodzi. Najprawdopodobniej będzie wcześniak. Mój Hubcio będzie miał kumpla Kubusia. Super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Narazie wokół same koleżanki więc kolega się przyda :-D

Teraz zmykam, bo o 10 mam jazdę. Mam nadzieję, że w weekend uda mi się nadrobić zaległości :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

31 mar 2007, 09:52

Ja tez zdjelam firanki i wlasnie sie piora,za godz przychodzi tesciowa i zabiera mala na caly dzien abym mogla porzadnie posprzatac mieszkanko,ale juz widze to sprzatanie pewnie wiekszosc czasu przesiedze przy kompie :-D Witaminka25, ja chce :ico_kawa: bo nie kontaktuje po dzisiejszej nocce :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

31 mar 2007, 11:01

A ja mam już prawie wszystko posprzątane.Dziś tylko mąż zaofiarował się do trzepania dywanów :-D

Joachim śpi.Jemu dokucza wychodząca prawa górna dwójka i prawa jedynka.Jak te ząbki się przebiją to będziemy mieli ich już w Joachimkowej buźce 5 :ico_haha_02:

Kasiulka to będziesz miała dużą chwilkę wolnego dla siebie dziś.
:ico_buziaczki_big: Oleńce z okazji 1 ząbka.

[ Dodano: 2007-03-31 ]
Mam coś pysznego na Wielkanocny stół:

Składniki (4 porcje):
- 500 g małych oczyszczonych krewetek (mogą być z mrożonki)
-szklanka kaszki "kuskus"
-1 szklanka słodkiej 30% śmietanki
-łyżeczka mąki ziemniaczanej
-1 cytryna
przyprawy: sól, pieprz, pęczek zielonej pietruszki
-2 ząbki czosnku, 1 cebula
-2 łyżki masła, 2 łyżki oleju słonecznikowego
-do dekoracji: 1 ugotowana marchewka, kukurydza, roszponka (sałata)

Na rozgrzane na patelni masło i dwie łyżki oleju wsypać zmiażdżony i rozdrobniony czosnek oraz poszatkowaną drobno cebulę. Zeszklić. Po chwili dodać oczyszczone i opłukane na sicie krewetki. Przesmażyć krótko. Zalać szklanką śmietanki wymieszanej z łyżeczką maki ziemniaczanej. Mieszając doprowadzić sos do zagotowania. Doprawić solą i pieprzem do smaku, dodać sok z pół cytryny i poszatkowaną pietruszkę - wymieszać i odstawić. Przygotować wg przepisu kaszkę "kuskus" zalewając gorącą wodą.Przygotować dekorację- pokroić w kosteczkę marchewkę, odsączyć kukurydzę z puszki, pół cytryny pokroić ze skórką na plasterki. Do pucharków lub jednej szklanej miseczki nakładać warstwami naprzemiennie sos z krewetkami i kaszkę. Górę posypć marchewką, kukurydzą, ułożyć kwiat z plasterków cytryny i liście z roszponki. Pyszne zarówno na ciepło jak i zimno.

Będę ten przysmak robić na święta :-D

[ Dodano: 2007-03-31 ]
A to już znalazłam w necie:

Składniki
-1/2 l śmietany kremówki
-1/4 szklanki mleka
-łyżka cukru pudru
-2 torebki cukru waniliowego
-2 torebki cukru waniliowego
-2 czubate łyżki żelatyny
-3 galaretki (każda w innym kolorze)
-puszka ananasów
bakalie według uznania - posiekane orzechy, rodzynki itp.

Etapy przygotowania:
-Żelatynę namoczyć w mleku, 2 galaretki (każdą oddzielnie] rozpuścić w małej ilości wody, po stężeniu pokroić w kostkę.
-Ananasy odsączyć i także pokroić w niewielką kostkę. W syropie z ananasów umoczyć biszkopty i wyłożyć nimi dno dużej tortownicy.
-Śmietanę ubić z cukrem pudrem i cukrem waniliowym, dodać pokrojone galaretki oraz ananasy i porządnie wymieszać.
-Namoczoną w mleku żelatynę podgrzać i rozpuścić. Dodać do śmietany, wymieszać, przełożyć do tortownicy, udekorować wierzch krążkami ananasa, zalać trzecią galaretką i wystudzić.

Tak wygląda to ciasto:

Obrazek

Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

31 mar 2007, 11:51

Olcia wlasnie poszla z babcia na spacerek nad morze a mamusia zamiast sprzatac to co robi??siedzi przed kompem :-D :-D :-D ale teraz to juz ide na powaznie sprzatac bo sie nie wyrobie do wieczora,milej soboty,pozdrowionka pa,pa.P.S\pomyslcie czasmi o mnie bo ja tu taka biedna,sama te okna pucuje :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

31 mar 2007, 12:18

Gratulację Oleńko z okazji pierwszego ząbka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja dziś mam pełno roboty, mąż wrócił jak już spałam, a jak wstałam już go znów nie było, więc dziś kolejny dzień sama. Dobrze że mała jest spokojna to wszystko zrobię. Narazie jem śniadanko, od 7 na nogach ale jakoś nie miałam czasu zjeść. Ja na spacer niestety nie pójdę, nie dam rady zniesć z 3 piętra wózka z Wiktorią które ważą około 20 kg :ico_placzek: Tak więc znów siedze w tych czterech ścianach :ico_zly: jak ja mam mieć dobry humor...

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

31 mar 2007, 12:27

Hej Laleczki dawno mnie nie było tyle napisałyście wszystko przeczytałam ale mam ogromny mętlik w głowie

Najpierw życzenia dla wszystkich dzieciaczków którym stuknął nastepny miesiączek :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Reni- jejku obejżałam ten film troche z przerażeniem, ze tak mnie pocięli i jeszcze mięśniaka miałam usuniętego przy okazji, zawsze się krwi bałam ale obejżałam musiałam zobaczyć jak to wygląda, a propo łożyska moje było ponoć bardzo duże słyszałam jak lekarz nie mógł się powstrzymać od komentarza, ze dawno takiego nie widział, ale duzy Kornelek to duże łozysko, muszę mężowi pokazać jak wróci ten film

Kasiula84- buziaki dla Oli ,zeby ta przepuklina się cofnęła jakoś, no i gratuluję pierwszego ząbka :ico_brawa_01:

Elu-- :ico_brawa_01: dla Ciebie ,ze tak długo wytrzymałaś, ja się na początku poddałam, podziwiam Cię kochana za wytrwałaść jesteś super mamuśką :ico_haha_02:

A ja w czwartek byłam w mieście, przez to siedzenie w chacie czułam się jakbym wyladowała gdzieś i nie wiedziała co się wokół dzieję, boszeee jak tak dalej pójdzie to zdziwaczeje :ico_sorki:
Mężuś wczoraj wrócił z Moskwy spędziliśmy cudowny wieczór a dziś poleciał do Chin wróci w piątek :ico_placzek:
Kornel zrobił się strasznie marudny nie wiem moze zęby mu idą, mój aniołek przeobraził się w złośnika, o 5 się budzi muszę cycka mu dawać, zeby zasnął, tak od tygodnia mu się poprzestawiało, a oprócz tego ryczy,zeby go na rązcki wziąść a to babci zasługa, a jak głośno krzyczy chyba w całym bloku go słychać, przechlapane, lekarkago oglądała i nie widziała oznak ząbkowania, nie wiem ja myśle, ze to zęby bo smoczka tak gryzie po bokach, no i taki pobudzony jest- to tyle o nas, chyba przesadziłam :ico_szoking:

[ Dodano: 2007-03-31 ]
mam górę :ico_prasowanko: i jeszcze jedno okno do mycia, a nic mi sie nie chce, zaraz mały sie obudzi i nic nie zrobię, moze chociaż prysznic zdąże wziąść,to narazie kochane miłej soboty, szczególnie dla słomianych wdówek, Asi, Kasi :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość