Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

29 sty 2011, 08:23

hej !!! wczoraj nie miałam siły zajrzec......
nas wszystko ok........lekarz powiedział ze teraz ciaza przebiega ksiazkowo mały ma juz prawie 600 g.......i na pewno to MAŁY bo pokazał wczoraj slicznie co tam skrywa !!!! :smt003 :smt003


ide zrobic mezusiowi kanapki do pracy a pozniej sprobuje was doczytac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

29 sty 2011, 08:28

Zoola super, że już teraz wszystko dobrze :ico_brawa_01: to już masz pewność, że będzie synuś :ico_brawa_01: a imię wybrane?

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

29 sty 2011, 08:34

Zoola super, ze wszystko dobrze.
Mój nadal śpi. Nie będę go budzić niech odeśpi za cały tydzień. Jutro jedziemy do znajomych zobaczyć ich maleńką co urodziła się w październiku.
Wczoraj rozmawialiśmy z kolegą na temat poboru komórek macierzystych i zahaczył o temat szpitala. Powiem szczerze mam już dość co osoba to inny poleca, a ja głupieje w którym rodzić. Ja ich nie pytam o opinię tylko jak odpowiadam gdzie chciałabym rodzić to słyszę:"A może rodziłabyś w...bo tam to...." i się zaczyna, nie sposób przerwać monolog :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

29 sty 2011, 08:41

to już masz pewność, że będzie synuś :ico_brawa_01: a imię wybrane?
tak na imie bydzie miec TYMON :-D

no i TYMek reaguje na głos Nataszy......jak mała krzyczy mniam to on szaleje w brzuszku jak nie wiem co :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

markotka, fajny wozek wybraliście :ico_brawa_01: my nasz zawsze zostawiamy w piwnicy.....w domu jest nie potrzebny i tetraz synka tez tak bede uczyc.......

jesli chodzi o kosmetyki to mała na poczatku miała z bambino a pozniej z oliatum i teraz teza tak zrobie :ico_oczko:
ja ma nadzieje karmic piersia wiec na butelki sie nie na stawiam....na pewno kupie jedna kolkowa z dr brawna sa rewelacyjne tak zeby mały miał do picia bo bede go dopajac własnie butelka zeby cały czas na piersi nie wisiał........smaczek z avantu .......chociaz Natasza była bez smoczka chowana
tylko zebym miała pokarm :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-01-29, 07:44 ]
Murchinson, ja tez jeszcze nie wiem gdzie bede rodzic.......2 lata temu w tym szpitalu co rodziłam było super no ale lekarz i teraz odradza bo ponoc tam ordynator szaleje i jest wrecz niemiły dla pacjentek......
a w tym co poleca nie przystawiaja dziecka od razu do piersi......

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

29 sty 2011, 08:50

ja ma nadzieje karmic piersia wiec na butelki sie nie na stawiam....na pewno kupie jedna kolkowa z dr brawna sa rewelacyjne tak zeby mały miał do picia bo bede go dopajac własnie butelka zeby cały czas na piersi nie wisiał........smaczek z avantu .......chociaz Natasza była bez smoczka chowana
tylko zebym miała pokarm :ico_sorki: :ico_sorki:
A miałaś z tym problem przy Nataszy?

U mnie Mati reaguje głownie na szczekanie psa, wysokie dźwięki - dostaję solidne i gwałtowne kopniaki i jeszcze plusk wody (jak siedzę w wannie)- ale wtedy to raczej mu się podoba bo inaczej kopie :-)

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

29 sty 2011, 09:03

A miałaś z tym problem przy Nataszy?
nie miałam .......ale z tym bywa róznie....moja kolezana przy pierwszym dziecku miała nawal a przy drugim wcale.......

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

29 sty 2011, 09:03

czesc

zoola27, ciesze sie, ze wszystko u Was ok :ico_brawa_01:

dziewczyny a co myslicie o tychh komorkach macierzystych?

milego dnia

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

29 sty 2011, 09:08

patrzcie co znalazłam na allegro.czego to nie wymysla :-D
http://allegro.pl/termometr-w-smoczku-s ... 15079.html

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

29 sty 2011, 09:25

dziewczyny a co myslicie o tychh komorkach macierzystych?
Kolega jest biologiem (takim fascynatem i bardzo się tym swego czasu interesował). Otóż z komórkami jest tak, że nie ma problemu z poborem, zamrażaniem ale przy rozmrażaniu tracą część swoich właściwości-większość. On bardziej poleca staranie się w razie konieczności pobrania komórek o kolejnego dzidziusia. Wiadomo ale z tym bywa różnie. On znalazł tylko jedną publikację potwierdzającą zastosowanie zamrożonych komórek. Uprzedził, że na stronach banków jest dużo opisanych przypadków zastosowania ale nie podają czy są to komórki świeżo pobrane czy mrożone.
Wiem, że jest kilka banków przechowywania komórek.W jednym można podzielić próbkę na pół, w innych nie. Nie wiem na ile to aktualne ale jeśli zostawia się komórki w państwowym banku to mogą być one wykorzystane dla innego dziecka, nie koniecznie tego od którego były pobrane.W banku prywatny deponuje się krew na własne potrzeby.
Ja się nad tym zastanawiam w kontekście własnej choroby ale pogadam jeszcze z ciotką i moimi lekarzami.

[ Dodano: 2011-01-29, 08:29 ]
patrzcie co znalazłam na allegro.czego to nie wymysla :-D
http://allegro.pl/termometr-w-smoczku-s ... 15079.html
:ico_olaboga: oj wymyślają, wymyślają. Tylko gorzej jak dziecko nie będzie lubić smoczka.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

29 sty 2011, 11:22

witam
dzisiaj miałam ciężką noc z Hanią...wieczorem narzekała na ból brzuszka,widziałam,że jej niedobrze więc dałam mleko żeby ją ruszyło i zwymiotowała 2 razy :ico_sorki: w nocy co 1-2 godz się budziła i nie miała już czym wymiotować to pluła śliną do nocniczka :ico_olaboga: umęczyła się biedulka,a dzisiaj już wszystko ok,pewnie wirusek ją dopadł jak mnie ostatnio :ico_noniewiem: a o 7 już wstała bardzo wyspana :ico_szoking: za to ja już nie bardzo i koło południa myślę ją na drzemkę położyć tak jak w pkolu śpi :ico_noniewiem:

zoola27 super,że wszystko u maluszka ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mama Izuni współczuję dolegliwości,bo się okropnie męczysz :ico_sorki: :ico_sorki: po wizycie się na pewno odezwij :ico_sorki:
patrzcie co znalazłam na allegro.czego to nie wymysla :-D
http://allegro.pl/termome...1414515079.html
widziałam już kiedyś :-D gorzej jak dziecko smoczka nie będzie chciało używać :ico_haha_01:


wczoraj podczas kąpieli jak mi się maluch rozbrykał :-D :-D tak zaczął w brzuchu pływać że czasami to mnie łaskotał od środka :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość