Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

27 maja 2007, 23:16

katrin, wiec podawaj malemu te tabletki a ja dla pewnosci dopytam sie jak bede na szczepieniu albo jak bedzie polozna u nas ... wiem ze dzieci powinny je brac :-)

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

27 maja 2007, 23:18

Kolka-dobrze, ze masz ta CIEZKA wizyte za soba.I dobrze, ze mala chce tylko cycusia.Pisalas , ze masz duzo pokarmu wiec co sie ma marnowac.
I wlasnie czytalam na necie, ze w pierwszych minutach ssania mleko ma wlasciwosci zaspokajace pragnienie ( tylko 2 % tluszczu), natomiast potem to prawdziwy posilek, wiec jak maluszkowi chce sie pic to wystarczy mu tylko chwilka przy cycusiu i jest zadowolony.

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

27 maja 2007, 23:21

katrin, to prawda a jeszcze do tego wsztystkiego organizm mamusi jest tak mądry ze wie ile ''picia'' maja piersi wytwarzac i kiedy jest gorąco w piersiach jest tyle ''picia'' ile dziecko potrzebuje

[ Dodano: 2007-05-27, 23:27 ]
no nic... lece spac bo kacper o 6 pobudke zrobi a o 7 musze starszakow do szkoly wyszykowac :-D dobrej nocki mamuski i dzieciaczki

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

28 maja 2007, 07:16

Boże jakie te wszystkie nasze dzieciaczki są piękne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mordeczka to Kacper dużo wypija, ale na pewno tyle potzrbuje i już!!!!!!!!!!!!

Ja nie mam przepianej tej tabletki, a na co ona jest?????????

Pozdrowienia!!!!!!!!

Dzisiaj jedziemy na kontrol do Koszalina z tym pępusiem!!!!!!!!!!!

[ Dodano: 2007-05-28, 07:23 ]
Kurcze nie pamiętam która z Was pisała o zostawianiu dzidzi z kimś,no ale ja na początku też sie bałam, ale jak już gdzieś idę to zostawiam go z moją mama, a mam do nie duże zaufanie no i Oskar za nią przepada, więc się już nie martwię!!!!! I powiem Wam szczerze że po takim małym " wypadzie" jestem tak odprężona ( ale też strasznie stęskniona), że myślę że my mamy powinniśmy nieraz nawet na pół godzinki "odsapnąć" i człowiek od rzu ma inne podejście!!!!!!!!!

A za dwa tygodnie wybieramy się na wesele kuzynki męża- nie wiem jak na tak długo wytrzymam bez mojego synusia, miałam nie isć ale moja mama wytłumaczyłami że przecież nie będę zła mamą, trochę wybawię, potańczęi wogóle!!!!! Więc się wybieramy!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

28 maja 2007, 08:01

czesc, melduje sie z rana :-D

caro, fluor jest na ząbki , i masz calkowita racje ze czasem powinnysmy wyjsc gdzies bez dzieci i odpoczac ..udanej zabawy na weselu zycze :-D

[ Dodano: 2007-05-28, 08:05 ]
napisz co z pępuszkiem Oskarka ?

kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

28 maja 2007, 10:21

moja Lenka przytyła 1 kg :) bardzo dokuczaja jej te upały jest niespokojna i marudna i do tego wysypały ja potówki na buziulce od cycka jej sie zapociła moja kruszynka może macie dziewczyny jakis sposób na potówki tyklo ma na twarzyczce .

jogobella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 401
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:56

28 maja 2007, 11:17

katrin pisze:Kolka-dobrze, ze masz ta CIEZKA wizyte za soba.I dobrze, ze mala chce tylko cycusia.Pisalas , ze masz duzo pokarmu wiec co sie ma marnowac.
I wlasnie czytalam na necie, ze w pierwszych minutach ssania mleko ma wlasciwosci zaspokajace pragnienie ( tylko 2 % tluszczu), natomiast potem to prawdziwy posilek, wiec jak maluszkowi chce sie pic to wystarczy mu tylko chwilka przy cycusiu i jest zadowolony.


moj maluszek wlasnie placze jak w te upaly mleko zaczyna byc geste....i chwilka mu nie wystarcza ,musze to korygowac wodą z glukozą bo pokarm mam ale mała nie raz chce sie napic a to takie gęste....do tego moja polozna mowi ze w upaly nam mleko gęstnieje i jezeli dzidzius placze warto sie wspomuc tą wodą

[ Dodano: 2007-05-28, 11:19 ]
katrin, a swoją droga to przesuperowa minka na zdjeciu :)

[ Dodano: 2007-05-28, 11:20 ]
caro pisze:Boże jakie te wszystkie nasze dzieciaczki są piękne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


masz racje , i wiesz co powiem wiecej jestesmy wszystkie cholerne szczesciary ze te nasze maluszki porodzily sie zdrowe!!!!oby tak dalej!!!

[ Dodano: 2007-05-28, 11:22 ]
a co do wizyty to mam szczepienie 13 czerwca wiec pewnie wtedy zwaze mała , az sama jestem ciekawa ile wazy..ale serio w oczach mi rosnie...

kasia735
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 24 maja 2007, 20:54

28 maja 2007, 13:15

caro, my również wybieramy sie na wesele 16 czerwca i nasza Zuzia zostanie z moją mamą.Jeszcze nigdy jej nie zostawiałam na tak długo.Najwyżej na jakieś 2 godz,a i tak wtedy nie mogę się wyluzować tylko cały czas myślę o niej.
Najbardziej komfortowo się czuje jak jestśmy razem i nie musimy się rozstawać.

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

28 maja 2007, 13:33

własnie wrocilismy z dlugiego spacerku do urzedu stanu cywilnego... moj syn juz ma akt urodzenie ( w koncu bo troche sie z tym spoznilam :-D ) w ostatniej chwili przyszlo mi na mysl ze Kacper nie ma dwuch imion jak starszaki i pomyslalam ze moze byc mu przykro kiedys z tego powodu...siedzialam na korytarzu i myslalam jakie wybrac mu drugie imie i wymyslilam ze skoro miala byc Wiktorka jesli bylaby dziewczynka to Kacper bedzie mial na drugie Wiktor a wiec mam Kacpra Wiktora :-D :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

28 maja 2007, 14:09

hej kwietnióweczki :-D
Wy tu o upale i potówkach, a u mnie to abstrakcja, bo od soboty LEJE (a nie pada) i temperatura około 16 stopni na plusie :ico_placzek: tak więc juz 3 dzień siedzimy biedaczki w domciu i powoli dostajemy świra :ico_placzek: tak wiec, bardzo proszę, ulitujcie się nad nami i przeslijcie chociaz troszkę tego słoneczka po kabelku :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Marzenka i Caro a czy ja moge się dopisac do tego klubu grubasków?? Ja zrzuciłam dopiero 12kg, czyli zostało mi jeszcze jakies 8kg do wagi sprzed ciązy a jakies 18kg do wagi idelanej :ico_olaboga: I nie wiem jak to zrzucę, bo przeciez karmie butelka i jem wszystko co mi w ręke wpadnie... no i mama codziennie mi gotuje takie pyszności, że nic tylko chodze i czyms się objadam :ico_olaboga:

Marzenka synek sliczniusi :ico_brawa_01: taki słodziutki :ico_brawa_01:

Syla a Martynka to już taka duża pannica :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no, ale nic dziwnego, za kilka dni bedzie miała już 2 miesiace skończone :ico_brawa_01:

Katrin nie zapominaj kochana,że Antonio to przeznaczony dla mojej Vikusi :ico_nienie: :-D więc gon te wszystkie panny co się beda koło niego krecic, oj goń :-D

Caro napisz koniecznie zaraz po powrocie jak tam z pepuszkiem Oskarka... i idź na to wesele i baw się, kochana... ja jak na razie tylko raz zostawiłam Vikusię z moja mamą i chociaz ufam mamie bezgranicznie, to o mało tyłek mi się nie zapalił takgnałam z powrotem do domu :ico_puknij:

Jogo ponawiam prosbe o podanie godziny urodzin Laury :ico_sorki: a córeczka sliczniutka :ico_brawa_01:

A mój mąż mnie namawia, zebysmy poszli dzisiaj wieczorem do kina na Piratów z Karaibów, ale mnie tak trudno wyjsc z domciu i zostawic Vikusie :ico_olaboga: ale przecież takie wyjście to dla mojego dobra psychicznego, co nie??

[ Dodano: 2007-05-28, 14:16 ]
Marzenka no to gratuluje otrzymania Aktu Urodzenia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja byłam z Vikusią jak miała tydzień :-D i wiecie, ze w UK taki akt wydaja w 5 minut i jest za darmo :ico_szoking:

a co do tabletek i witaminek, to ja jestem w totalnym szoku :ico_szoking: w UK podaja tylko witamine K w trzech dawkach... witamine D nie podaja, a na moje pytanie dlaczego powiedziano, ze jest jej wystarczająca dawka w tym sztucznym mleku co daje Vikusi :ico_szoking: a o fluorze to juz totalnie tu nie slyszalam :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość