Awatar użytkownika
Aneta 30
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2137
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:54

12 wrz 2007, 20:13

aska, witam :-D
Moja corka zlapala jakas infekcje ma katar i zaczyna kaszlec no jeszcze mi teraz tego brakuje :ico_szoking:

urtica1
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 116
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:32

12 wrz 2007, 21:47

hejka kobitki, troszkę mi ulżyło bo widze że nie tylko ja sobie trochę odpuściłam. :ico_oczko:
Po przeprowadzce ok, zdążylismy się już chyba wszyscy przyzwyczaić do nowego otoczenia, a otoczenie do nas. Niestety musimy się znowu troszkę urządzić bo na przykład żadne karnisze ani firanki mi nie pasują z tamtego mieszkania. Z pracy jesteśmy zadowoleni, Adaś zaaklimatyzowany. Przez miesiąc miał opiekunkę (kurde taka zołza to nam się jeszcze nie trafiła), a od tego poniedziałku chodzi do żłobka.
Asia z tą przeprowadzką na taką odległość to jest trochę problemu. Najlepiej jest załatwić taki samochód żeby wszystko zabrał na raz bo jak się coś nie zmieści to nieprędko będzie szansa żeby to zabrać z powrotem. U nas przed przeprowadzką był facet który obejrzał mieszkanie, ile rzeczy do zabrania i od razu powiedział w jaki samochód się zapakujemy tak żeby było jak najtaniej. On akurat dysponował kilkoma samochodami więc był wybór. Ważne żeby zapewnić jakieś koce czy inne okrycia do przykrycia mebli, lodówki czy pralki, jeżeli nie zapewni tego przewoźnik. No i dobrze jak na samochodzie są pasy którymi można przypiąć meble. Dobrze jest zorganizować sobie jakąś pomoc do załadowania mebli na samochód i potem rozładowania go, czyli zabrać znajomych na wycieczkę :ico_oczko: albo jeśli macie kontakt z kimś tam na miejscu poprosić żeby pomógł Wam kogoś zorganizować. No i potem pozostaje tylko zapłacić za tą przeprowadzkę. Nas kosztowała 1300 zł.
Aneta jesień, zimno i pada to niestety i dzieciaczki nam pewnie znowu odchorują. Oby szybko minęła ta infekcja.

Awatar użytkownika
Aneta 30
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2137
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:54

13 wrz 2007, 12:48

urtica1, no to poszla Wam niezle przeprowadzka bardzo sprawnie :-D :ico_brawa_01:
masz racje oby infekcja szybko przeszla a tym bardziej ja nie powinnam sie teraz przeziembiac jak jestem w :ico_ciezarowka: a i tak juz bardzo duzo lekow zarzywam ale coz jak mus to mus :-)
pozdrawiam Was serdecznie :-)

Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

13 wrz 2007, 15:55

hej :-) :-)
urtica1, z twojego opisu wychodzi że trzeba trafić na dobrego przewożnika, który potrafi doradzić...Dobrze że już się przyzwyczailiście do nowego otoczenia :-)
a mnie dopadła grypa...mam dość ...no i boje sie o Baśkę żeby ode mnie nie załapała bo w poniedziałek ma iść nareszcie do przedszkola...
Aneta 30, oby Twoja córka szybko wyzdrowiała ni i nie zaraż się !!!!!!!!no i gratuluję :ico_ciezarowka: bo nie miałam okazji :-) :-)

urtica1
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 116
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:32

13 wrz 2007, 19:51

Aneta ja również gratuluję. Jak to się stało że nie zauważyłam Twojego drugiego suwaczka :ico_wstydzioch:
Asia solidny przewoźnik to podstawa przy przeprowadzce na dużą odległość.
A mnie też coś łamie i ciekawe czy nie zarażę Adasia. Jak coś to będziemy się kurować razem w domku. Tutaj w żłobku chorych dzieci nie wpuszczają i bardzo dobrze.

Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

14 wrz 2007, 19:07

hej dziewczyny...
ja po prostu czuje się okropnie dziś to nawet po chleb nie poszłam...wszystkie mięśnie mnie bolą ...nie cierpię grypy.... :ico_olaboga: ]
urtica1, a jak Ty się czujesz??
ja też sie martwię żeby małej nie zarazić bo ona już i tak długo była w domu i chorowała...
miłego wieczorku...

urtica1
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 116
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:32

14 wrz 2007, 21:30

czuję się jakby mnie ktoś zeżarł i wypluł :ico_chory: Katar mam taki że nawet nie wiem ile czasu Adaś z kupą chodził, bo zauważyłam dopiero jak go rozbierałam do kąpania, a jeszcze gotuje mi się cały gar grzybów i muszę je zamarynować. A tak mi się już nie chce.

Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

15 wrz 2007, 14:41

hej!
urtica1, zdrówka życzę!!!!
mąż mi wczoraj grzane winko zrobił na wieczór i..... już dziś troszkę lepiej się czuję
!!! polecam :ico_oczko: ...
zabrałam się za sprzątanko ale ciężko mi idzie ....
miłego weekendu

Awatar użytkownika
Aneta 30
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2137
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:54

15 wrz 2007, 21:14

Witam dziewczynki
Kochane zdrowiejcie szybko :-) zycze duzo zdrowka
a za gratulacje jeszcze nie dziekuje bo sie boje co bedzie dalej,bo jest troche komplikacji :ico_olaboga:
Ale wierze ze tym razem bedzie juz dobrze
pozdrawiam Was goraco :-D

urtica1
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 116
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:32

15 wrz 2007, 22:26

Chyba też muszę winko sobie zaaplikować bo ferweksik jakoś nie skutkuje :-)
Aneta musi być dobrze i napewno będzie. Ja też w to wierzę.
Pozdrawiam i życzę Wam udanego weekendziku.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość