ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

24 cze 2007, 13:26

Hej witajcie!

Dziś jeszcze zadna nie zajrzała? :ico_noniewiem:

Ja dzis nieziemsko jestem zmęczona, wykończona i wkur...szkoda słów!! :(
Jutro mnie czeka ostatni egzamin a zamiast sie pouczyć cały czas ślęcze nad moją kruszynką, bo cały czas marudzi :ico_placzek: a mój A. zamiast mi pomóc odstypia wczorajszą popijawę ze swoimi rodziciami z okazji dnia ojca :ico_olaboga:
Ale mnie wczoraj wkur...o 22 zaprosił sobie brata i rodziców, zeby jeszcze u nas posiedzieli wcale mnie o tym wcześniej nie infromujac i ja niby miałam byc zadowolona :ico_placzek: jakie te chłopy są beznadziejne!

Ja juz nie mam problemu z karmieniem, bo przez ta niedowagę (niby) Milenka przyzwyczaiła sie do flachy i cyca possie, ale tylko rekreacyjnie raz dziennie, poza tym beblilon, no i waga też wzrasta, kazdego dnia! :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-06-24, 13:32 ]
a poza tym dzis szkoda mi tego mojego dziecka, bo moj podły nastrój jej sie udziela i moze dlatego taka płaczliwa, najchetniej bym jakos odragowała...moze jakis pomysł??

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

24 cze 2007, 18:45

Ladybird23 :ico_pocieszyciel: nie stresuj się...Faceci to debile i czas się z tym wreszcie pogodzić...nic nie rozumieją, myślą, że jak chodzą do pracy to mają prawo sądzić, że praca w domu to pikuś...
Mój ojciec dzień przed chrzcinami zapraszał rodzinę na grila! myślałam, że matka go wzrokiem bazyliszka zabije... :ico_puknij: no kretyn...
Tobie to współczuję, mężowi należy się opr...Trzymamy kciuki za egzamin!

Myślałam, że ja tu nie dam dziś rady zajrzeć, a tymczasem ja jestem, a tu pustki...co się dziś dzieje?
Po chrzcie super!chociaż stres miałam nieziemski...Nakarmiłam Hanię rano o 8.30 i od razu usnęła... :ico_olaboga: już miałam dość, bo zazwyczaj jak tak jest, to potem budzi się po godzinie i jest ryk! no i czekałam na ten moment...ubrałam ją, zapakowałam w becik i do kościoła...A nasz aniołek...spała całą mszę, nawet nie drgnęła! nawet woda jej nie obudziła!kamień z serca... :ico_sorki:
W domu też ok, szwagierka nie dała rady przyjechać, dzięki Bogu... :ico_brawa_01: Goście dopisali, Hania dostała śliczne pamiątki i prezenty, udało się zrobić fajne zdjęcia...Jutro wkleję!

Ciekawe jak tam Doris i Kingusia...

ladybird23 proponuję znaleźć kogoś, kto mógłby zająć się malutką chociaż na 3godziny...pójdź do fryzjera, na zakupy, na kawę, do ludzi...albo pośpij gdzieś w spokoju...ale najlepiej jest wyjść z domu, nic nie słyszeć, opanować się i nie dzwonić z pytaniem, jak dziecko...nic mu tzn.jej nie będzie...A Ty troszkę odsapniesz i będziesz szczęśliwsza! na prawdę. Ja korzystam jak tylko mogę i jak Hania jest spokojna to zostawiam ją z moim ojce, i jadę z mamą na małe zakupy. Albo J z nią siedzi a ja siedzę na TT, albo śpię, albo coś robię dla siebie. Powodzenia!

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

24 cze 2007, 19:33

Witajcie Majóweczki :ico_oczko:
Alez macie slodkie maluszki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Zborra, Twoja mala sie przystroila, jakie kolczyki ma :-D :-D :-D :-D :-D Doris, fajny "dywanik" Twoja Kingusia upatrzyla :-D :-D :-D
Boziu niedlugo tez bd miala slodka Kruszynke :-) :-)

Wpadlam tez podziekowac Gosi za kontakt do poloznej :ico_sorki: :ico_sorki: dzwonilam do niej i sie umowilam :-) Teraz jestem spokojna bo przez te strajki nie wiem w jakie rece moge trafic :ico_olaboga: a tak nie musze sie zamartwiac :ico_haha_01: dzieki Ci wielkie za pomoc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

24 cze 2007, 20:10

hejka
Zborra-gratuluje udanego chrztu..i wlasciwie brawa dla Hani :ico_brawa_01:
Ja sie zastanawiam jak bedzie wygladal nasz chrzest..tz.chrzest Mayi-bedzie juz wtedy miala roczek i juz sobie wyobrazam jak wybiega z kosciola :ico_oczko:
Maya teraz spi z tatusiem..tak wiec mam czas na tt...nasze malenstwo naszczescie jest malym spiochem wiec ogolnie mam duzo czasu dla siebie...
Goscie wczoraj wyjechali...teraz cisza i spokoj..ale dobrze sie mialam jak byli-ugotowane obiadki,mala ciagle zabawiana...a teraz cisza.Mayi znow wracaja krostki-paskudztwo,smaruje tym sudocremem i kapi w oilatum...no ale do bialka wrocilam-ale czy to mozliwe zeby uczulenie pojawialo sie z tygodniowym opoznieniem?
I wiecie co,zastanawialam sie jak szybko dziecko trawi jeden posilek...albo ile po podaniu herbatki na baczki ona zaczyna dzialac(bo Maya robi kupke codziennie rano i steka przy tym wiec chcac jej ulzyc podaje plantex ale on dziala chyba dopiero pozniej-bo kupka wystrzela dopiero wczesnym popoludniem)

Ide ja dokarmic bo cos sie kreci..narqa

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

24 cze 2007, 21:49

:ico_szoking: jakie tu pustki dzisiaj!

więc tak, jeśli chodzi o pokarm, to znów jest oki, aczkolwiek moje zapasy sie skończyły - dobrze ze je mialam bo było na prawde kiepsko... probowalam nawet pobudzaćpiersi laktatorem io udawalo mi sie w 30 min sciągnac tylko 40ml pokarmu... stawiam ze ten mój mały kryzys laktacyjny byl spodowowany stresen i nerwami... teraz juz jest okay

chrzciny... było ciekawie... od rana Kinga marudna była i nie dało się nic zrobic, tzn na zmiane z rodzinka sie nia zajmowalismy by mozna bylo impreze dopiac na ostatni guzik przed kosciolem, a do kosciola szlismy na 13.

nakarmilam ją o 11 i myslalam ze jej wystarczy i ze bedzie chciala jesc dopiero po powrocie do domu, ale sie myliłam :P

na wszelki wypadek mialam odicagniete mleko w torbie by ja nakarmic. wszystko było ok do czasu kiedy sie zaczely te wszystkie chrzcielne rytały... Kinga sie obudziła, potem marudziła i zaczela wkladac rece do buzi - tak mi mowi ze jest cholernie glodna, ale powiem Wam, ze nie krzyczala :ico_szoking:

jak wrocilismy do ławki to ją nakarmiłam, ale byla przy tym niespokojna. swoją droga wygladalo to zabawnie... ja ja karmie i siedze a reszte stoi... takie zycie...

potem przyszlismy do domu, obiad, deser itp i mam juz dosc...

no i oczywiscie Kinga od powrotu z kosciola do kąpieli nie spała :ico_szoking: tzn zrobila sobie jakies dwie 20minutowe drzemki - chyba czula ze to jej dzien!

no oczywiscie sie nie obylo bez wieczornego koncertu zyczen malej syrenki... ale dzisiaj trwal wyjatkowo krotko, chyba dlatego ze przez caly dzien nie spala...

zasnela ok 21 i spi - zobaczymy jak dlugo!

jutro wkleje zdjecia!!!

zborra fajnie że chrzest Hani się udał :) :ico_brawa_01:

ladybird posluchaj Zbory i wyrwij sie na chociaz 3h

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

24 cze 2007, 22:07

Alineczq to już niedługo kochana! powodzenia!!!

Glizdunia no tak, lepiej jak ktoś może pomóc...Co do krostek...u Hani to jednak potówki...jak się tylko lekko zgrzeje, to zaraz cała buzia w czerwonych kropkach...A ja mogę spokojnie jeść nabiał i inne paskudztwa :-D A o trawieniu nie mam pojęcia...Hania teraz robi 1-2kupy dziennie i też strasznie stęka...płacze i nie może wydusić...A jak zrobi to tak, że papmers spada...dziś się obsrała nieźle...całe body, kaftan i śpiochy!!! :ico_szoking: rewelka! ale humorek miała anielski!!! cały czas jak nie spała to rozdawała uśmieszki! o 20kąpiel, babcia znowu miała popis...Młoda wyspana była więc nie płakała tylk osłodko się do mnie śmiała...po kąpieli jedzonko, bekanie...i spokojnie leżała...niby usypiała, ale otwierała co chwilę oczka...na szczęście milcząco już...teraz śpi więc ja zaraz spadam się myć i przykimać chociaż chwilę.

Doris no nieźle!!! dobrze, że cyckiem nie musiałaś karmić! :-D No to mamy świięte dzieciątka...Wiesz, czasem mówią, że dziecko po chrzcie się zmienia, to życzę, aby Kinia była grzeczniejsza i nie miała już kolek!
Buziaki i do jutra!zrobię Wam jutro sesję zdjęciową, że ho ho!

A gdzie są wszyscy???

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

24 cze 2007, 23:22

doris, zborra, wszystkiego nalepszego z okazji Chrztu dla Waszych maluszkow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

25 cze 2007, 08:39

zborra pisze:Wiesz, czasem mówią, że dziecko po chrzcie się zmienia, to życzę, aby Kinia była grzeczniejsza i nie miała już kolek!

to ja życze Ci tego samego :) i nie słyszałam o czymś takim :)

Kinga jak padła ze zmęczenia o 21 to spała tylko do 00.30 ale potem sie najadła i znowu spała :) tak do 3, no i od 5 znów marudziła... i nie spała a ja razem z nią :P padam na twarz... kiedy ja sie wyśpie??? a... po smierci pewnie...

teraz Kinga leży w łózku z babcią :-D więc ja siędze na TT, zaraz się wezme za wklejanie zdjęc, i Wam pokaze moje "swiete" dziecko, a jest z czego wybierac - aż 4 aparaty robiły foty!

M0rD3CzKa, dzięki za życzonka

[ Dodano: 2007-06-25, 09:24 ]
Wybrałam troche zdjęć, oto one: wybaaczcie ilość :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

To jeszcze w domu przed
Obrazek

Chrzestna Kingi Iwony - moja siostra Iwona
Obrazek

Ta mina mówi "Nie chce iść do kościoła!!!"
Obrazek

Już w kościólku
Obrazek

Dwie babcie, po lewej moja teściowa, a po prawej mama
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tu już Kinga była niecrpliwa i chciała jeść!
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Zmiana warty - ja w tym czasie poszłam do komuni
Obrazek

"Jestem już najedzona i jest mi dobrze"
Obrazek

A ten ksiądz dawał nam ślubu i miał chrzcić Kinge, ale wyszło, że chrzest dawał proboszcz
Obrazek

Z rodzicami i chrzestnymi
Obrazek

A oto największa atrakcja wczorajszego dnia! TORT

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

asia23
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 10 kwie 2007, 09:41

25 cze 2007, 09:39

doris super zdjęcia pozdrawiam

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

25 cze 2007, 10:14

doris, Kinga wygladala slicznie :ico_brawa_01: Wy tez :-D a tort . cudeńko ... az szkoda go kroic :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość