Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

05 kwie 2007, 13:18

Bardzo sie ciesze, ze wracacie od lekarza z dobrymi wiesciami.
Ja mam juz rozstepy, ale jakos specjalnie mnie to nie zaskoczylo. Bardziej zaskoczylo mnie miejsce gdzie sie pojawily... :ico_szoking:
Tak jak pisze Anita, to pewnie zalezy od predyspozycji. Ja nawet jak bylam szczupla i przytylam 2 kg to juz mi sie pojawialy rozstepy i nieszczesna skorka pomaranczowa... Koszmar!!!

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

05 kwie 2007, 13:32

Gratulacje Dziewczyny!!! Ja ide 17tego do lekarza i jakas glupia jestem bo martwie sie ze bedzie cos nie tak.. :ico_puknij: ....Bo ja milam robione usg w 10tyg i teraz bede milala w 22 ale ostatnio sluchalam serduszka wiec jest oki.Tylko ciekawe jak z rozwojem i z wielkoscia bo na tamtym usg to byl malusi.Pewnie niepotrzebnie panikuje!!!
Wracajac do alkoholu to nie wypilam ani kropelki odkad jestem w ciazy i nawet mnie odzuca tylko tak mi sie mazy jak siedze w barze z przyjaciolkami i pijemy piwko i w ogole...Jesli chodzi o fajki to palilam do 2 tyg od zaplodnienia bo nie wiedzialam ze jestem w ciazy a potem natychmiast rzucilam i nie pomyslalam ani razu ze hce mi sie palic ale nie mowie ze fajnie nie bylo tak sobie pociagnac do kawki czy piwka... Noi fakt ze penie napije sie 2 drinkow i padne po tylu miesiacach abstynecji :-D !
Z tymi rozstepami to mnie pocieszylyscie.Ja nie mam prezdyspozycji bo w anglii przytylam 9 kilo i nic ani sladu, potem w polsce schudlam i tez nic.Aha i kiedys w niemczech tez przytylam 8 kilo i nic ani jedengo!!!Ale za to pekaja mi naczynka na udach...Noi ciekawe jak piersi beda wygladaly po karmieniu...Hmmm...
A p[rzeciw rozstepom to smaruje od poczatku fisanem i jest super!!!
Trzymajcie sie!!!

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

05 kwie 2007, 14:27

Mnie do alkoholu jakoś wyjątkowo nie ciągnie teraz nie odmawiam sobie lampki wina ani szklaneczki piwa lekarz powiedział ze nawet kieliszek wósdki nie zaszkodzi mi to najbardziej za papierosami się tęskni ale mam nadzieję ze po porodzie nie wrocę to tego dziadostwa

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

05 kwie 2007, 14:44

Cześć dziewczynki !!! :ico_ciezarowka:
Już wstałam, nawet się wyspałam, zaskakujące, ale prawdziwe.
Jestem zaskoczona, że tak wiele dziewczyn paliło?? JA nigdy niechciałam tego smrodu kołomnie i teraz cieszę się niesamowicie z wyprowadzenia się od mojej rodzinki, bo właśnie papierosy. Zabija wszystko wokoło nawet niewinnych. :ico_zly:
Ja również trzymam kciuki z tymi, które nie chcą powrotu do palenia. :ico_brawa_01:
Apropo pociągów, mnie ciągnie do kawy i coca coli okropieństwo. Ale mnie to ciągnie do tej najgorszej kawy, Wisienko znasz Tim Hortons, bo ja poprostu nie mogę się opanować, aż nosa zaciągam, jak przechodzę koło tej kawy. :ico_oczko:
Ale jeszcze się nie skusiłam, chociaż cole popijam sobie i pomaga mi ze zgagą. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

05 kwie 2007, 17:26

A ja kawy nie moge... Przed ciaza codziennie, minimum dwie, a teraz mnie odrzuca. W pierwszych tygodniach jak bylam przewrazliwiona na zapachy to potrafilam wyczuc kawe na kilometr. A do sklepu wogole nie wchodzilam, przez 2 miesiace moje R sam robil zakupy, bo mi od razu bylo niedobrze.
Jak ktos ma taki wrazliwy wech na codzien to wspolczuje...

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

05 kwie 2007, 18:59

Wiem ja też miałam bardzo wyczulony węch i wszytko mnie denerwowało.
Nawet mój miał zakaz używania dezodorantu, a sąsiad jak zrobił obiad to mój obiad lądował w kibelku, bo tak zapach na mnie działał. Dobrze, że ten okresik się skończył.
Teraz jest czas wyżerki.
Rewelka !!!!!!! :ico_brawa_01:

mala-mysz
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 232
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:04

05 kwie 2007, 19:25

mniie tez jakoś alkoholu nie brakuje. Zupełnie. Ostatnio byliśmy u koleżanki na urodzinach i myślałam, że jak wszyscy będą piwko sączyć, to będzie mnie korciło, ale jakoś nic.
A dzidza kopie. Ostatnio siedziałam w centrum handlowym, wcinałam pasztecika i tak dostałam w pęcheż, że mało nie popuściłam :ico_wstydzioch: . A chwilę temu na koropetycjach taki łomot dostawałam, ze nie mogłam sie skupić. Ale podoba mi się to. Kop maleństo ile tylko chcesz.
Ciuchów tez mi jakos nie brakuje. Kupiałam sobie dzinsowe ogrodniczki i sztruksy z gumą, a ostatnio nabywam przeróżne szerokie bluzeczki. To w sumie całkiem zabawnę - przy każdej planuję, jak ją po ciąży przerobić żeby pasowała.

[ Dodano: 2007-04-05 ]
A.. mój Sbek przyniusł mi dziś informator o szpitalach fundacji Rodzić po Ludzku. Naprawdę polecam tym z was, które będą rodzić w Polsce (bł dołaczony do magazynu :Dziecko"). Dużo informacji tam jest, o które pewnie bym nie pomyślała się zapytać (np. że tylko w jednym szpitalu w Szczecinie dają dzidziusia do karmienia zaraz po cc- a niestety czeka mnie cc). Oczywiscie mam w planach osobiste odwiedziny, ale jakoś lepiej wiem, na co zwracać uwagę po tej lekturze.

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

05 kwie 2007, 19:32

A ja dzisiaj mam męża urodziny i to 30-te, właśnie upiekłam biszkopt jak narazie wyglada na dobry, krem zrobiłam chłodzi się w lodówce i tylko potrzebuje jakiś dżemik kwaśnawy aby wszytko nie było za słodkie. Już się doczekać nie mogę na wyżere. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

05 kwie 2007, 22:44

Kasiu, to najlepsze zyczonka dla mezusia (kurde, zapomnialam jak ma na imie... Ryan?, jak nie to nie krzycz :-D ) A powiem Ci tak w sekrecie, ze moj jak mial 30 urodziny to mial strasznego dola... Przez caly dzien nie wychodzil z lozka i mial wisielczy humor. Kilkanascie dni temu obchodzil 31 urodziny, to juz jakos "normalnie" to zniosl... Chociaz i tak wszystkim mowi, ze ma dopiero 27 lat... Chyba czuje sie przy mnie staro :-D

mala-myszko, a dlaczego bedziesz miala cesarke?

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

05 kwie 2007, 23:46

Ryan mówi dziękuje za życzenia.
Ja nad moim pracuje ciężko i jakoś to znosi dobrze, chociaż już dzisiaj gada o śmierci i o tym, że mieło połowe jego życia i wiele mu nie zostało. :ico_puknij:
Ale co tam faceci tacy są, poczekamy na kolena 10-tke. :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość