Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

04 wrz 2008, 19:14

oj kochane ale naklikałyscie :-D , ja bylam w miwescie sporo mielismy sprawek do zalatwiania :ico_sorki: trzeba bylo odkreca niektore sprawy z praca Piotra, ale mysle ze wszystko sie poprostuje :ico_sorki:
u nas piekna pogoda slonko swieci :ico_brawa_01: az chcialabym pranie zrobic ale nie mam ogrodu wiec i tak mi nie poschnie a na balkon nie mozna bo zaraz przysylaja jakies gowana z ostrzezeniami :ico_zly: .
zrobilam sobie wlasnie salatke z warzywek w majonezie i wszystko zagryzam ciastkami :ico_noniewiem:
Miszka i Marta,sliczne macie te pokoje :ico_brawa_01: u mnie jeszcze nie gotowe, w pokoju Kcprowym stoi wielkie łóżko ktore bylo na wyposarzeniu juz, wiec jego wyrko zabiore sobie do sypialni by spał blisko mamusi :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

04 wrz 2008, 19:47

Witam sie ojej ile naklikalyscie :ico_olaboga:

Nie mam sily po tym miescie, jakies 20 minut temu wrocilismy do domu.
Ciezko mi bylo chodzic i tak wlekalam sie jak kaczka, a brzuszek mi sie tak stawial, ze nie moglam isc, musze sie zaraz polozyc.I od tego chodzenia jeszcze nizej sie opuscil, tak mi sie wydaje, jakos nisko jest :ico_szoking:

miszka kochana co do tych bakterii, to ja wyczytalam, ze podaje sie antybiotyk przy porodzie, zeby nie zarazic dzidzi, ale maluch moze sie tylko zarazic jak bedzie przechodzil przez kanal rodny wiec ja mam stracha troche ze mam te bakterie, bo wyczytalam jak grozne to moze byc dla malego, ale jestem dobrej mysli. A sklad to sie boerze to nie wiem, pytalam sie siostry u gina i ona mowila, ze niewiadomo skad to sie bierze, ale duzo kobiet to ma, mowila, ze np na 10 ciezarnych ma 4, u nas w Niemczech zaleca sie to badanie wszystkim ciezarnym

mmarta sliczny pokoik Igusi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
miszka Twoj tez jest sliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A jesli chodzi o to kto sie rodzi pierwszy czy chlopiec czy dziewczynka to nie jest tak do konca prawda z tym- ja slyszalam, ze chlopcy sie rodza wczesniej od dziewczynek, a pierwsza ciaza nie zawsze konczy sie przenoszeniem dzis mi tak powiedzial moj gin, a i znam kilka dziewczyn ktore urodzily przed terminem, a byla to ich pierwsza ciaza

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

04 wrz 2008, 21:22

Pati :ico_sorki: wypocznij sobie bo sie dzisisj nalazilas kochana :ico_olaboga:
ale wiesz co jak brzusio sie obnizyl to moze i na dobre Ci to wyszlo :ico_sorki:
Miszka i Marta,sliczne macie te pokoje
mmarta sliczny pokoik Igusi
:ico_sorki: dzieki dziewczynki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

05 wrz 2008, 05:45

dzien dobry :-D u mnie jeszcze ciemno chyba pojde spac :ico_spanko: :-D ,zasnelam o 23 i wstalam o 3 w nocy , Piotrek pojechal do pracy,ja sobie cos przekonsilam, a taka rutyna :ico_oczko: ,wczoraj nakupowalam sobie czipsow bo mi sie pzypomnialo ze to jeszcze nie cale cztery tygdnie rozpusty w jedzeniu :ico_sorki: :ico_oczko:,
dzis na papierze zauważylam taki brazowawy śluz, to chyba ten czop mi zaczyna odchodzic :ico_noniewiem: ide dzis do mojej ginki po wyniki testu to sie jej zapytam, wogle jakos tak mnie wszystko boli jak na okres i krzyz i brzuszek na dole, nie jakos mocno ale dziwnie mi :ico_noniewiem:
ide sie lulku walnac na chwile :ico_spanko:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

05 wrz 2008, 06:33

dzis na papierze zauważylam taki brazowawy śluz, to chyba ten czop mi zaczyna odchodzic
Widze,ze spanie to u nas ciezka sprawa :ico_olaboga: Ja tez od 4 na nogach,juz po jedzeniu.Ostatnio jadam w nocy,nigdy wczesniej mi sie nie zdarzala :ico_noniewiem: No Adia,nic innego to nie jest,jeszcze nas zaskoczysz i Ty bedziesz pierwsza :ico_brawa_01: Mialam tak samo ale tylko 2 dni i znow nic :ico_olaboga: Jeszcze sie poloze moze cos z tego bedzie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

05 wrz 2008, 09:19

:ico_haha_02: DZIENDOBRY :ico_haha_02: ... :ico_kawa:
u mnie totalne nic...
Adia26 :ico_brawa_01: ale Ci zazdroszcze :ico_brawa_01: nastepna zaczyna sie sypac :ico_brawa_01:
Koniecznie melduj co tam po wizycie u lekarza :ico_sorki:
Miszkamam nadzieje ze jeszcze sie troszke przespalas :ico_sorki:
ja nocka udana od 11-do 8 tylko 1 spac`erek-nic nie boli nic nie dolega :ico_noniewiem:
no to jeszcze czekamy az sie zamelduja:
Pati,sarenka,slonko2008-a co z Agusia1982????nie bylo juz jej dawno u nas-a ona miala brzusio tak nizutko :ico_sorki: moze cos sie wydarzylo a my nic nie wiemy :ico_nienie: niedobrze :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

05 wrz 2008, 10:01

Witam sie

jestem jeszcze turlam sie pomalu ale sie turlam :-D dopiero teraz weszlam na TT bo jadlam sniadanko i rozmawialam z moja mamusia przez telefon :ico_brawa_01:

U mnie cisza, nic sie nie dzieje, procz lekkich boli brzucha i krzyza, a zaraz musze zabierac sie za robote, bo syf w domu, ze :-D

Wczoraj dzwonilam do poloznej i pytalam sie o te streptokoki i ona mowila, zeby sie nie martwic, bo bardzo duzo kobie je ma i wiecie co mowila, ze nawet one w gardle sa :ico_szoking: mozna miec w pochwie, w gardle i dla nas doroslych one sie sa grozne, i zeby tak wszyscy zrobili wymazy to u wiekszosci by wyszly te bakterie :ico_szoking: tak wiec sie juz nie martwie, bo powiedziala, ze dzieki temu antybiotykowi malemu sie nic nie stanie a po urodzeniu przez 12 godzin beda pobierali mu 2 razy krew zeby sprawdzic czy nie ma infekcji.

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

05 wrz 2008, 13:05

Miszkamam nadzieje ze jeszcze sie troszke przespalas
Dosypiam w ciagu dnia,bo noc straszna,do tego bolal mnie brzuch i krzyz.Nie wiem dlaczego tylko w nocy,w ciagu dnia nic mi nie dolega.
Wczoraj dzwonilam do poloznej i pytalam sie o te streptokoki i ona mowila, zeby sie nie martwic, bo bardzo duzo kobie je ma i wiecie co mowila, ze nawet one w gardle sa
:ico_placzek: No to super,a jak moje dziecko sie tym ode mnie zarazi :ico_placzek: Ja juz nie moge zrobic tego testu :ico_placzek: Nie wiedzialam o tym wczesniej :ico_placzek: Juz teraz bede tylko o tym myslala :ico_placzek: Boze,a jak cos sie stanie mojemu malenstwu :ico_placzek: Tym bardziej,ze ja jakas z....na jestem :ico_placzek:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

05 wrz 2008, 13:36

witam laseczki,,ja nadal w dwpaku.Dzis humorek lepszy bo koncze pelne 36tygodni,a od jutra wskakuje w 37tydzien,hurrrraaaaaaaaaa.
BYlismy na zakupkach z M,teraz poszedl do pracy,OScarek usnal na swoja drzemke,wiec ja mam dwie godziny luzu.Teraz gotuje pomidoroweczke bo mnie cos na nia naszlo,ale z ryzemm:-)
JA czuje sie dzis w miare,brzuch jak na @ boli mnie coraz czesciej,ale teraz zaczynam watpic we wczesniejszy porod :ico_placzek: :ico_placzek:
W poniedzialek mam wizyte u gina to sie dowiem,pewnie wymierzy moja niunie :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Ostatnio wcinam jak oszalala,a najwazniejszya przekaska sa slodycze.Bez nich ani rusz.Dzis kupilismy torcika z masa kasztanowa i bita smietana.A ja juz mam ze 16kg na plus zapewne.Nei lubie sie wazyc wiec wage schowalam tak bym nie mogla jej sama wydobyc hihi

A u was jak ze samopoczuciem.?'
Widze ze powoli sie zaczynamy sypac.Ten czop daje duzo do myslenia.TAk w nastepny piatek tez mi moze odejsc hehe.W pierszej ciazy zaczal odchodzic okolo tygodnia przed porodem :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-09-05, 13:39 ]
miszka dlaczego nie mozesz juz tego testu zrobic??Nigdy nie jest za pozno.Bedziesz spokojniejsza.LEpiej u ciebie wyleczyc,anizeli dzidzie szpikowac antybiotyami,bo jak masz ta bakterie to przy porodzie by sie mogla zarazic.
Ale nie martw sie na zas.Nie kazda kobieta ja ma.JA akurat mialam i podano mi antybiotyk przez kroplowke(przed samym porodem).

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

05 wrz 2008, 13:40

Miszka-nic sie nie martw :ico_sorki: bo mi sie wydaje ze to czy dziecko sie zarazi czy nie to tez przeciez mozna sprawdzic pobierajac dziecku krew po urodzeniu-i takie badanie powinno byc robione rutynowo :-)
ciekawe jak tam Adia ???
bo noc straszna,do tego bolal mnie brzuch i krzyz.
no lepiej ze w ciagu nocy jak wogole tak jak u mnie :ico_noniewiem: ja pewnie nigdy nie urodze :ico_placzek:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość