Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

05 kwie 2009, 11:46

hej hej
my nocka suuuper . w nocy wstawal maz do synka a nad ranem przeniosl sie z nim do salonu a ja spalam cala noc az do 11 bez ani jednogo wstawania :-D

u nas sloneczko za chmurkami,ale od czasu do czasu wychodzi, za to jak spojrzalam na termometr to :ico_szoking: mamy 25 :ico_szoking: stopni.w takiej sytuacji myslicie ze moge mojego synka ubrac w spiochy bawelniane z dlugim rekawkiem a na to spodenki i bluze? to taki dresik troszke z miskiem ale taki cienki???????? kurcze umnie to odwieczny problem jak ubierac malego na dwor?

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

05 kwie 2009, 12:06

witam
ja od rana na pełnych obrotach :ico_duzepranko: :ico_pranko: bo w tygodniu nie było czasu :ico_olaboga:
P pojechał na rajd i impreze dla sponsorów, pewnie wróci pózno. Całe szczescie ze Emi grzecznie siedzi w lezaczku.
Po 12 karmienie i uciekamy na spacerek bo dzisiaj znowu rewelacyjna pogoda :-)

jedwabna, ja teraz ubieram w spodnie dresowe bez rajtek pod spodem, body z krótkim rekawem na to cienka bluzeczka z długim, kurteczka (wczoraj miała rozpieta) a na główke bawełniana czapeczke. Mam tez cienki kocyk ale nim nie przykrywałam, dopiero pod wieczór.

[ Dodano: 2009-04-05, 13:08 ]
wiecie co??
dziś zapięłam się w swoje jeansowe spodnie :-) nic ni schudłam a udało mi się w nie zapiąć :-D wiem czemu?? :ico_noniewiem: , ale się cieszę :-D
ja niestety nie wejde uda mi nie pozwalaja :ico_placzek:

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

05 kwie 2009, 12:41

Witam, u nas wszystko super, od piątku mamy ponad 20 stopni. Nie mam czasu nawet dokładnie Was doczytać. Zalatane dni mam ostatnio :ico_olaboga:

Ale w skrócie: Bartek chodzi na spacery w body z długim rękawem, rajstopach i cienkich spodenkach, a na to bluza dresowa na zamek i bawełniana czapeczka. Niczym go już nie przykrywam. I tak mu za ciepło, ale niestety trochę wieje, więc nie da się go cieniej ubrać.

ananke ja też mam materac kokos-gryka i jestem z niego bardzo zadowolona i Bartek też :-D

Co do ubrań to już od dawna wchodzę we wszystkie poza niektórymi bluzkami, bo w biuście są za wąskie - efekt karmienia piersią.

Zmykam z małym na spacer na razie.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

05 kwie 2009, 13:32

my o 14 jedzonko i też pójdziemy na spacerek, a po następnym karmieniu pojedziemy do babci

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

05 kwie 2009, 17:20

my juz po spacerku:)) bylismy w parku i pod parasolkami na pepsi z tesciowa i kuzynostwem :-) noooo i na pierwszych w tym roku lodach :-D wlasnie weszlismy do domu....
tak sobie mysle ze wy wszystkie macie ustalone juz pory karmienia a ja nie...od dzisiaj zaczynam zapisywac godzinki i jutro postaram sie go karmic w tych samych godzinach :-)

[ Dodano: 2009-04-05, 17:21 ]
jutro maja byc ponoc deszcze... a dzisiaj normalnie 27 stopni :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

05 kwie 2009, 17:31

plum Babeczki :-)

my w domku się kisimy, boście nam zabrali całe słonko :ico_oczko:
a tak serio to jakos nie mam dziś siły żeby nosa z domu wystawić...

mam ciężkie dni z chłopem... heh.. szkoda gadać, ja nie wiem, czy on ma kryzys wiku średniego, czy mi odbija z okazji zbliżającej się trzydziestki :ico_puknij: :ico_olaboga: :ico_noniewiem: :ico_zly:

do tego maluszek się męczy strasznie... już mi chwilami ręce opadają... a jemu najlepiej na rączkach :ico_noniewiem: choć już zauważam, kiedy to wykorzystuje, bo zaczyna popłakiwać, a jak go biorę na ręce to patrzy na mnie tymi błękitami pełnymi łez i zaczyna się śmiać, aż mu smoczek wypada :-D łobuz mały, już ma sposoby na mnie :ico_sorki: :-D

a jak tam u Was dzionek płynie??

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

05 kwie 2009, 18:53

a jak tam u Was dzionek płynie??
u nas dobrze, tylko głowa mnie coś rozbolała :ico_olaboga: , byliśmy na spacerze 2godz. , a teraz wróciliśmy od babci, u której byliśmy niecałą godzinę, bo Szymuś tak marudził, że musieliśmy wracać, strasznie się ślini, wydaje mi się, że to na ząbki
za 40min go wykąpiemy, potem mleczko i spać

[ Dodano: 2009-04-05, 19:00 ]
mam ciężkie dni z chłopem...
w każdym związku są ciężkie dni, oby tylko szybko mijały, ja zresztą nie umiem się długo gniewać i zawsze się godzę tego samego dnia :-)

Awatar użytkownika
Ragazza555
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1970
Rejestracja: 11 kwie 2008, 13:47

05 kwie 2009, 20:03

a jak tam u Was dzionek płynie??
u nas zleciał jak zwykle bardzo szybko

Emi juz wykapana i nakarmiona. Mam nadzieje ze moze pojdzie wczesniej spac. Ostatnio chodzi o 22. :ico_olaboga:

Mnie cos dzisiaj nózki bola :ico_placzek: tyle km nabiłam przez te 4 godzinki spaceru.

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

05 kwie 2009, 21:12

hejka

my dzis 2 razy spacerek zaliczyxlismy bylismy u mojej mamy... mala to straszna maruda taki mały urwis placze bo chce na raczki a to juz rządzi no i na dodatek caly czas glodna udalo mi sie ja przetrzyac dzis co 3 h.... ale ciezko bylo i wypija 150 ml za kazdym razem

hmmm ja juz mała nosze w nosidelku...a i wogole to widze 2 jedynki na dole przebarwiajace sie przez dziąsła ( nie na gorze) tylko jak sie otworzy buzke to widac przebarwienia juz zabkow :-D

n ja meza ogolilam wlosy i teraz kąpiel i spac


mala wykąpana umyta i juz spi o 1 pewnie kamrienie i o 5 mam nadzieje

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

05 kwie 2009, 21:34

a dzisiaj normalnie 27 stopni :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ale macie suprr :ico_sorki:
tak sobie mysle ze wy wszystkie macie ustalone juz pory karmienia a ja nie...od dzisiaj zaczynam zapisywac godzinki i jutro postaram sie go karmic w tych samych godzinach :-)
wiesz, co, no my jakos sztywno nie mamy, ale Alek wpadł juz w rytm (i staram się tego pilnować) spać idzie po kąpieli między 19.30 a 20.30.. śpi do 3 czasami 5 nad ranem, a potem prawie równo co 3 godz jada... rano i przed kąpielą ma "gadane", no tak mu się włącza gadulec, że szok :-D za to popołudniami, tak koło 16-17 lubi poleżeć po prostu na rączkach i potulać się :-)

ja spadam zaraz do spanka, choć nie ma jeszcze 21 u mnie... znaczy jeszcze naszykuję butelki i siebie na noc :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość