Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

12 gru 2011, 13:29

Hej, dziekuje za odpowiedzi w sprawie prezentow :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

To Oksancia wczoraj wieczorem juz brudna po biszkopciku :ico_haha_01:

Obrazek

A tu kąpiel

Obrazek

Pozniej wpadne teraz lece sprzatac :-)

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

12 gru 2011, 13:40

To Oksancia wczoraj w
oj sliczna jaka kraglutka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i jaka ma juz powaznie dluga grzywke...

[ Dodano: 12-12-2011, 12:44 ]
a jeszcze milaalm cos napisac ...na prezent swiateczny jesli chcecie my mamy cos takiego do wannny matke nieslizgajaca sie i do tego przyczepiany fotelik ....
Wczoraj Szymek pierwszy raz sie w tym kapal i siedzial w wannie prawie godizne :ico_szoking: tak mu sie podobalao bo sie nie slizgal i wszystkie kaczki dobrze widzial
http://www.mothercare.com/richContent/B ... d_s=left-2

[ Dodano: 12-12-2011, 12:48 ]
mam nadzieje ze taki sam link do zdjecia mozna wkleic....bo ja nie wiem jak inaczej to zrobic... :ico_sorki:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

12 gru 2011, 15:51

tabogucka, super ta mata :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mój Filip sam siedzi to jest ok wczesniej to by sie przydała nam :-)

A u nas ok nie ulewa i jest fajnie odpoczęłam trochę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale on chyba taki zbity bo nic nie widac aby przytył :ico_sorki: :ico_sorki: a tak naprawdę to ma wąskie czoło i dlatego ma taką mniejszą buziulkę
idziemy jutro na konsultację do neurochirurga (najlepszy w Szczecinie) aby zobaczył przyrosty główki i mnie uspokoił bo ja juz czasami wariuje jak widze ze on ma główke mniejszą od 5 miesięcznych dzieciaków :ico_sorki: :ico_sorki:

ewelcia1245, twoja niunia to pyzatka fajniusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mój Filipek zaczął w koncu pełzac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a tak to juz nie pamietam co pisac wam bo nie doczytałam bo oczywiscie nie bardzo mam czas na internet

pozdrawiam i cauje dzieciaczki

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

12 gru 2011, 17:41

Gwona a czemu została przeniesiona? :ico_noniewiem:

tabogucka a chce Ci sie nerwy psuc w sadzie??? :ico_sorki: ja bym dala spokoj niech daja co Ci sie nalezy i tyle :ico_noniewiem:

aga216 ojoj nie wiedzialam.
Wszystkiego Najlepszego :ico_tort: :ico_prezent:

ewelcia1245, super zdjecia :-D oczka jakie sliczne :-D

[ Dodano: 12-12-2011, 16:42 ]
magda1614, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Filipka że pełza :-)

Właśnie ta mata to dobra jest :-D

[ Dodano: 12-12-2011, 16:48 ]
Mała sobie spi :) teraz to cały dzien to albo by siedziala z zabawkami albo do chodzika chce :-D Fajnie chociaz moge cos zrobic czy obiad czy posprzatac jak sie bawi :-) na rekach malo ja nosze bo ciezka jest :-D Moj D ja wiecej nosi bo ma wiecej sily :-D

W niedziele mala byla w wozku no i mowie D zeby uwazal i nie przycial jej paluszkow w daszku wozka zdazylam wejsc do kuchi slysze krzyk a D jej paluszki delikatnie przycial no nakrzyczalam na niego a on potem ja wkółko tulił i przepraszał jakby to rozumiała :-D
Faceci czasem to gapy :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

12 gru 2011, 19:27

przyszla matka ta gabkowa z puzzli dla Szymka na podloge juz wiekszosc zlozylam tylko zostawilam cyferki czyli 10 klockow...jets wielka tak jak chcialam i ma piekne kolory takie zywe jest na niej naprawde miciutko i cieplutko w porownaniu z drewniana podloga... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jedna tylko wada
okrutnie smierdzi :ico_placzek: taka guma fuj :ico_olaboga:
ma ktos pomysl jka sie tego zapaszku pozbyc jak najszybciej?

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

12 gru 2011, 19:28

Wczoraj Szymek pierwszy raz sie w tym kapal i siedzial w wannie prawie godizne :ico_szoking: tak mu sie podobalao bo sie nie slizgal i wszystkie kaczki dobrze widzial
ale super!!! :)

ewelcia1245, śliczna dziewczynka, cały czas uśmiechnięta :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

powiesiłam dzisiaj girlandy na balkonie i lampki i tak fajnie się zrobiło :ico_brawa_01:

No i sobie posiedziałam, Mikołaj właśnie wstał, jestem ciekawa do której teraz będzie brykał :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

12 gru 2011, 19:49

ewelcia1245, śliczna Oksancia :ico_brawa_01:

aneta11 no póxno poszedł :-D ciekawe jak dziś

magda1614, super!!!!
:ico_brawa_01: dla Filipka

tabogucka, rewelacyjna ta mata do kapieli, sama bym coś takliego kupiła, ale w Polsce chyba nie ma :ico_noniewiem:
mam nadzieję, ze szybko dostaniesz odpowiedź. A guma po prostu musi chyba wywietrzeć
W niedziele mala byla w wozku no i mowie D zeby uwazal i nie przycial jej paluszkow w daszku wozka zdazylam wejsc do kuchi slysze krzyk a D jej paluszki delikatnie przycial no nakrzyczalam na niego a on potem ja wkółko tulił i przepraszał jakby to rozumiała
wyrzuty sumienia go ruszyły :-D teraz na pewno będzie uważał, dobrze że tylko lekko przyciął :ico_sorki:


mąż wrócił z pracy z bólem brzucha i biegunką. Znachorka stwierdziła, to pewnie grypa żołądkowa i teraz wszyscy będziemy mieć. Wydarłam sie na nią, zeby mi tu nie krakała, bo ja z Matem będę musiała iść do szpitala. nosz jak mi podniosłą ciśnienie :ico_puknij: czasami jej nienawidzę!nawet nie zastanawia się co wygaduje :ico_puknij:

powiem Wam, że nawet mi się nie chce tych świąt, siadać do Wigilii, jakaś taka atmosfera teraz dziwna, mamuśka naburmuszona na mnie, nawet nie patrzy jak mówi do mnie, nie odzywa się, tylko jak ją o coś zapytam. A za tydzień będzie trzeba się połamać opłatkiem, życzyć sobie wszystkiego najlepszego zdrówka itd Bożeeeeeeeeeeeeeee kiedy ja się wreszcie stąd wyprowadzęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęęę



no i najważniejsze: MAMY ZĄBEK :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

12 gru 2011, 20:12

młody szaleje na całego więc ja tylko na moment:

:ico_tort: :ico_tort: za drugiego ząbka!!! :):)

[ Dodano: 12-12-2011, 19:13 ]
no i najważniejsze: MAMY ZĄBEK :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

12 gru 2011, 20:58

:ico_tort: :ico_tort: za drugiego ząbka!!! :): )
brawa oby teraz dal ci pospac ;)
i brawa za postepy Filipka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wszystkiego najjj dla Agusi na urodzinki ;))
Oksanka znowu sie zmienila a ta grzywke ma śliczną ;)
Tabogucka mata super z mothercare hmm musze poszukac rewelacja moglabym małą w wannie juz kapac jakbym taką miala bo by sie nie slizgała w wannience tez siedzi ale sie slizga caly czas i musze ja trzymac ;)
mi cos ostatnio tez sie Blanka czesto budzi w nocy i nie wiem o co chodzi i przez ta noc tak mi wyssa cycusie ze chyba juz tam nic nie mam a butelki nie chce widziec odpycha raczkami i sie denerwuje z jedzeniem tez wybrzydza hmm czym wieksza to chyba sie jje smaki zmienily
co do prezentow to my chcemy kupic sanki z oparciem takie
siostra sie pytala co kupic to dostaniemy jeszcze taki pchacz z fisfer price z lalka mate pianinko z odglosami zwierzatek Hustawke i licytuje jeszcze jej szczeniaczka uczniaczka bo uzywanego za polowe ceny moze sie uda ;) a jak nowy naprawe opłaca sie uzywane zabawki kupowac ja duzo mam i jak nowe za grosze

[ Dodano: 12-12-2011, 19:59 ]
i Tabogucka oby udało ci sie te pieniazki z tej pracy dostac bo juz tez mnie wkurzają jak tak mozna :ico_zly:

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

12 gru 2011, 21:03

Dziekujemy za komplementy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Ogromne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za ząbki :ico_brawa_01:

Ja tez wczoraj balkon ozdobiłam , a dzisiaj ubralismy choinke, bo pozniej to czasu nie bedzie :ico_oczko: :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość