margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

09 mar 2009, 16:19

no to faktycznie twój męzus to prawdziwy Ronaldo.....
no no w koncu mu sie udalo :ico_brawa_01: i teraz za kazdym razem mowi ze ja nie wiezrylam w to ze bede :ico_ciezarowka: ze nigdy nam sie nie uda

zmykam bo moj R. wrocil z pracy i zaraz bedzie zly ze siedze przed Obrazek zamiast z nim

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

09 mar 2009, 16:21

aga216, podobnie uwazam ze sloneczko wyjdzie to sie troszke wyrwiemy chociaż na ławkę pod blok zawsze coś :) czy na balkon
bo ja troszke lewa z chodzeniem jestem bardzo chetnie bym chciała ale organizm odmawai posłuszeństwa i potem sapie jak głupia
narazie w domu sobie cwicze zeby sie nie zapuscic w ciazy
ale i tak jest dla mnie szokiem
jak organizm odpoiada na ciaze takim zmeczeniem

[ Dodano: 2009-03-09, 15:27 ]
malutkaniunia88, papa

Zuza_00
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1976
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:16

09 mar 2009, 16:41

Beata_Tychy, nie przejmuj sie praca na moje miejsce tez juz kogos przyjeli,AgaTy tez nie przejmuj sie,takie juz zycie .Mi cisnienie spadło ale kurcze wystraszyłam sie porzadnie bede mierzyc je conajmniej dwa razy na dzien.Ja tez czytam ksiazki,musze sie czyms zajac bo swira idzie dostac w domu samemu,od rana telewizor lub radio mi graja.A ja tez mam zadyszke jak cos wiecej zrobie,czuje sie jak słoniczka ale coz byle do przodu i urodziły sie nam zdrowe dzieciatka :-) .Moj D juz tez jest w domku,poprosze go to wkleje Wam zdjecie mojego brzuszk bo nie pokazywałam Wam jeszcze :-D ,no super deszcz u mnie zaczoł padac.A dostałam na dzien kobiet z firmy reczniki ,fajne gatunkowo dobre,ciesze sie zawsze sie przydadza.

Zuza_00
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1976
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:16

09 mar 2009, 16:41

Beata_Tychy, nie przejmuj sie praca na moje miejsce tez juz kogos przyjeli,AgaTy tez nie przejmuj sie,takie juz zycie .Mi cisnienie spadło ale kurcze wystraszyłam sie porzadnie bede mierzyc je conajmniej dwa razy na dzien.Ja tez czytam ksiazki,musze sie czyms zajac bo swira idzie dostac w domu samemu,od rana telewizor lub radio mi graja.A ja tez mam zadyszke jak cos wiecej zrobie,czuje sie jak słoniczka ale coz byle do przodu i urodziły sie nam zdrowe dzieciatka :-) .Moj D juz tez jest w domku,poprosze go to wkleje Wam zdjecie mojego brzuszk bo nie pokazywałam Wam jeszcze :-D ,no super deszcz u mnie zaczoł padac.A dostałam na dzien kobiet z firmy reczniki ,fajne gatunkowo dobre,ciesze sie zawsze sie przydadza.

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

09 mar 2009, 16:42

:ico_pranko: jeszcze tylko :ico_duzepranko: i styka na dziś :)

zmiana tematu....co na obiad?????
mi Tesciowa Kofana wczoraj pierogi z truskaweczkami zrobił♥a
żebym sie nie męczyła
ja biedna g:hmm
chyba mnie troszke lubi prawda :)

[ Dodano: 2009-03-09, 15:44 ]
Zuza_00, z zadyszka to podobnie mam i podobne odczucia

dawaj brzusioooo :)

recznik na dzien kobiet od firmy, fajnie że jeszzce praktykowane to jest super :)
napewno sie przyda

Zuza_00
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1976
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:16

09 mar 2009, 16:46

Beata_Tychy, moja mamcia zrobiła pieczarkowej i na jutro bede miała :-).Ja tez posprzatam,popiore i tez dzis sobie odpuszczam.A jutro chce jechac po wypełnienie do poscieli i kilka rzeczy jeszcze kupie tylko jak bedzie fajna pogoda bo tak sie nie ruszam z domku.

[ Dodano: 2009-03-09, 15:47 ]
Beata_Tychy, no musze przyznac ze praktykuja. :-)

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

09 mar 2009, 16:49

Zuza_00, ja czekam na ciepełko jak na 1 gwiazde w wigilie, mam dosc tych kurtek
chociaz kozaki juz pochowane i w pół butach biegam jak co
ale chetnie porozpinana bym sie przeszła gdzies nie tylko do auta na parkingu :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-03-09, 15:51 ]
ide troszkę sie pobyczyc , zajrzę po Brzyduli ;)

Zuza_00
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1976
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:16

09 mar 2009, 16:55

Beata_Tychy, ja zmykam zajrze pozniej to wkleje te zdjecia. :-) Narazie.

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

09 mar 2009, 17:01

hej :ico_haha_02:

Przed chwilą kurier dostarczył zamówiona pościel.Jest śliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Siostra kupiła dla Aurelci różowy smoczek z NUKa, fajniutki.
M zaszlała i pojechał do sklepu , kupił różowa wanienke i rózowy przewijak :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_brawa_01:

Moja mała dzis spokojna, to chyba przez te paskudna pogode :ico_noniewiem:

Mialam dzis gosci : siostra z Wiktosiem, a potem wpadła niespodziewanie mamusia. I fajnie mi dzien zleciał. Nie lubie siedziec całymi dniami sama.
Jutro tez nie bede sie nudzic. Ok.12.30 przyjedzie po mnie mama. Razem zawsze mamy cos do roboty hihi a po poludniu jade z psem do fryzjera :-D :-D :-D

M chcial zamówic dzis wózek, ale okazało sie, ze ten nasz wozek w nowej wersji dopiero co zjeżdża z taśmy produkcyjnej :-)

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

09 mar 2009, 19:07

malutkaniunia88, rogaliki wyglądają przepysznie :ico_oczko:
czy mogłabym prosić o przepis :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość