Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

15 lut 2011, 21:17

anijka, gratuluje slicznej coreczki :ico_brawa_01:

już chyba mam więcej pokarmu bo malutka pojadła z cyca i śpi spokojnie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

15 lut 2011, 21:37

Manenka, nie każdy ma możliwość karmienia, czasem jest to od nas niezależne, ważne że masz pokarm i możesz małą swoim mleczkiem karmić. Ja też nie mogę się doczekać tych wspólnych chwil podczas karmienia i mam nadzieję, że nic nam nie stanie na przeszkodzie :-)
staram się nie myśleć o skurczach..
a ja od jakichś dwóch godzin mam takie częste te skurcze i trwają krótko, ale nie byly regularne, zapisywałam sobie czas. A teraz mi się pojawiają co 5-6 minut i też trwają krótko, około 30 sekund.
A u nas 8 na plusie :ico_brawa_01:
tam u Was to ostatnio bardzo ciepło się zrobiło, kuzynka mi pisała, że wiosennie już :-)

A ja już bym chciała żeby się coś zaczęło dziać, chciałabym zostać zaskoczona i urodzić bez problemów większych. Mój teść zaczyna ostatnio wymyślać różne opcje i mnie denerwuje. Wczoraj zadzwonił do męża i powiedział, żebyśmy przyjechali do Poznania i żebym tam miała cesarkę. Oczywiście mąż by mnie tam zostawił i musiałby wracać, bo pracę ma i byłabym tam sama jak palec z teściem, który mnie wpienia. Myślę, że chyba szybko bym oszalała... Powiedziałam, że absolutnie na to nie idę, zostaję we Wrocku i tu będę rodzić.

[ Dodano: 2011-02-15, 20:38 ]
już chyba mam więcej pokarmu bo malutka pojadła z cyca i śpi spokojnie :ico_brawa_01:
to super, chowaj butelki i sztuczne i dawaj cycusia :-) Wspaniałe tak patrzeć jak malunia istotka ssie i czuć ją tak blisko, jej ciepło i zapach...

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

15 lut 2011, 21:40

a ja od jakichś dwóch godzin mam takie częste te skurcze i trwają krótko, ale nie byly regularne, zapisywałam sobie czas. A teraz mi się pojawiają co 5-6 minut i też trwają krótko, około 30 sekund.
to moze już sie zaczyna :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-02-15, 20:41 ]
pinko, weź kąpiel i zobaczysz czy miną jak nie to kto wie...Moja położna mówiła mi żebym wzięła Nospę jak nie jestem pewna i jeśloi miną to jeszcze nie czas...

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

15 lut 2011, 21:43

anjika witaj w domu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: kolejna śliczna dzidzia :ico_brawa_01:
już chyba mam więcej pokarmu bo malutka pojadła z cyca i śpi spokojnie
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mój teść zaczyna ostatnio wymyślać różne opcje i mnie denerwuje
starsi ludzie czasem jak coś wymyślą to :ico_olaboga: a wiadomo że nas - przed samym porodem głlupie gadanie denerwuje podwójnie :-D

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

15 lut 2011, 21:44

Dziewczyny wy rodzicie,a ja jak dziś pamiętam wyprawe do szpitala,a to było rok temu :ico_szoking: po co ten cholerny czas tak zapiernicza?!Noworodki sa boskie...mają cudne małe stópki,pięknie pachną,siedzą przy cycusiu...

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

15 lut 2011, 22:06

@gniecha, to może Ty spać nie powinnaś chodzić ;-) już myślałam, że ci się zacznie na całego :-D
No ty chyba żartujesz na stojąco bym zasnęła haha ale też o tym myślalam bo dziś to pierwszy raz w dzień mnie te skurcze tak dopadły.Co do skurczy to boli mnie dół brzucha i cały robi się jak kamień do tego stopnia ,że ciężko krok do przodu zrobić ból u mnie akurat jest dość silny temu nie zastanawiam się czy to skurcz (bo z pierwszym synem też ich nie miałam)Ale ja poroniłam kiedyś i mnie nie czyścili tylko naturalnie samo szło więc tamte skurcze pamiętam i były podobne do tych .
wpis zrobiłam jak co to zapraszam :)
Super foty normalnie cudo ta Twoja Nell
Agniecha tak sie skurcze ci rozkręcają, że na prawdę szykuj sie na czwartek na porodówkę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Właściwie to już mówiłam mężowi by był w pogotowiu ze szpitalną torbą bo ja na kontrol jadę autobusem może mnie sobie tam zostawią :-D

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

15 lut 2011, 23:30

pinko, weź kąpiel i zobaczysz czy miną jak nie to kto wie...Moja położna mówiła mi żebym wzięła Nospę jak nie jestem pewna i jeśloi miną to jeszcze nie czas...
już wzięłam, wszystko się uspokoiło, więc to jednak nie to :-) A nospa nie zadziała hamująco na skurcze porodowe?
starsi ludzie czasem jak coś wymyślą to :ico_olaboga:
on jest lekarzem i wiem, że się martwi i chce dobrze, pamięta jakie problemy były z Ulą, ale ja nie dam się rozłaczyć z mężem i córcią, choćby nie wiem jaką super opiekę mógł mi tam zagwarantować.
po co ten cholerny czas tak zapiernicza?!Noworodki sa boskie...mają cudne małe stópki,pięknie pachną,siedzą przy cycusiu...
hehehehe, Tobie rok szybko minął, a ja nie wiem kiedy mi 3 lata :-) Ulesia teraz już taka duża, a też jak dziś pamiętam jak się urodziła i była taka maleńka...
Co do skurczy to boli mnie dół brzucha i cały robi się jak kamień do tego stopnia ,że ciężko krok do przodu zrobić
to ja też tak odczuwam, tylko ból nie jest aż tak bardzo silny, jest do wytrzymania. Dzięki :-) No właśnie przez to, że z Ulą nic się nie działo i skurczy żadnych nie było, to się teraz zastanawiałam czy to to :-)
Ale ja poroniłam kiedyś
przykre to :-( Ja też poroniłam pierwszą ciążę, ale w 7 tygodniu, też mnie nie czyścili, nie trzeba było, ale ból był większy niż przy zwykłej miesiączce.
manenka, fajnie masz tego bloga zrobionego, ale zdjęć tam dużo :-) Nellunia ma czadowe włoski długie :-) i jest taka drobniusia...

Mój mężuś pojechał na noc do pracy, ja zaraz spac się położę, bo mi się oczy zamykają...

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

16 lut 2011, 09:30

hej!
komu :ico_kawa: ???

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

16 lut 2011, 09:37

hej!
komu ???
A dziękuję :-D ja już po :ico_oczko:
Mój tato wczoraj śnił że już urodziłam :ico_brawa_01: , hehe widzę że wszyscy już wyczekują w rodzinie na naszego skarbeczka :-D
A u mnie jutro termin z karty ciąży (suwaczek pokazuje 18 :) ), ale obradziłyśmy z mamą, że pewnie będzie spokój co najmniej do 20go, ja nawet daję sobie parę dni dłużej :ico_oczko: Jakoś i ona z nami i ja z Oliwką chodziłyśmy dłużej, więc może taka nasza rodzinna tendencja :-D

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

16 lut 2011, 09:37

Dzień dobry :-)
Jak się macie, czy któraś się na porodówkę wybiera?
Mnie bolą potwornie plecy i biodra i skurcze mam, ale nieregularne. Wybieramy się dzisiaj do mojego taty z Ulą, bo miała iść w piątek, ale wtedy Jarek będzie po ostatniej nocce i wolałabym, żeby został z Ulą w domu, żeby nie spał za długo. A ja mam w piątek KTG :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość