Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

13 gru 2011, 11:19

Hej dziewczyny :-D

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za wszystkie żabki dzieciaczków :-)

tabogucka, no ta mata po prostu moze nie bedzie smierdziala z czasem jakby byla pogoda to wystawic to na powietrze i juz . :-D

Inuno ja to jeszcze nie wiem kiedy ubierzemy choinke itd :ico_noniewiem:

Blanka26 moj D. tez nigdy nie zmienil pieluchy malej ale ubieral ja i rozbieral w innych rzeczach mi pomaga chodz czasem na niego pokrzycze jak chce zeby sie mala zaoopiekowal jego i tak w dzien nie ma rzadko kiedy jest :ico_noniewiem:
No Twoj maz moglby chociaz wstac i zobaczyc co sie dzieje a on nic no dziwna sytuacja :ico_szoking:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

13 gru 2011, 11:21

fajna faktycznie, ale Polka juz siedzi ladnie w wannie,w iec nie bede kasy wywalalc...
no Szymek tez niby siedzi ale mu nie dowierzam :ico_oczko: bo potrafi sie kiwnac a wwannie to altwo sobie guza nabic...wiec u nas ta matka z fotelikiem sie bardzo sprawdza zwlaszcza jak za kaczkami goni :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

13 gru 2011, 11:22

Fintifluszka moj D tez na poczatku nie malo interesowal mała i ja po tej cesarce nie mialam sily na nic malo sie wtedy odzywalam z D. ale pozniej bylo tylko coraz lepiej :-D

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

13 gru 2011, 11:23

o ta mata po prostu moze nie bedzie smierdziala z czasem
wszystkie tak mowicie wiec mam nadzieje ze tak bedzie ...bo naprawde nie przyjemny ten zapach :ico_sorki: i albo sie juz od wczoraj przyzwtyczailam albo juz ciut wywietrzal ten smrodek(matka prawie cala rozlozona lezy w duzym pokoju)

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

13 gru 2011, 11:24

dzień dobry :ico_kawa: nocka znowu taka sobie, ale Mikołaj przywitał mnie dzisiaj pięknym uśmiechem, jak zobaczył że się obudziłam, także powiedzmy ze mu daruję :P
Właśnie skończyłam ćwiczyć jogę, lecę się wykąpać póki mały śpi

Miłego dnia :)

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

13 gru 2011, 11:25

oj D tez na poczatku nie malo interesowal mała i
o kurcze to ja widze ze mam z M. calkiem dobrze ...mysmy sie poprostu" bili" kto bedzie pchal wozek jak na pierwszy spacer poszlismy....a teraz jak maly juz taki kumaty to sam go M. zaczepia

[ Dodano: 13-12-2011, 10:27 ]
Właśnie skończyłam ćwiczyć jogę,
sama cwiczysz w domu? masz jakis zestaw cwiczen czy wideo?

tez musze cos zaczac cwiczyc...ale mi chyba najblizej do tych tanczacych niby gier na PSP :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

13 gru 2011, 11:33

Inuno, dobrze ze nie bylo zle :-D :-D

Mala poszla spac.Trzeba sie chyba brac za sprzatanie powoli :-) tylko nie chce mi sie cos :-D a Wy juz robicie porzadki?

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

13 gru 2011, 11:45

Kużwa skasowałam se posta :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Dzień Dobry!!!
Za wszystkie skończone tygodnie i nowe zębulki!!!
Ja małą musze pilnować w tym bujaczku bo bardzo kombinuje i nie raz za bardzo się przechyliła,to samo z krzesełkiem ,wstaje mi w nim,i muszę ją cały zcas mieć na oku :ico_olaboga: :ico_nienie:

Ja wykorzystałam to że mój był w domu,i kuchnie już całą odpucowałam,okna wszystkie umyłam,firany zawiesiłam,a dwie nowe mam u krawcowej i odbiorę w czwartek,choinki jeszcze nie mamy,my tak tradycyjnie dopiero w wigilę ubieramy.

Co do mężów,to ja mojego chyba chyba powinnam na rękach nosić,nie sprząta ,nie gotuje,ale jeżeli chodzi o opiekę nad dzieciakami to zrobi wszystko,od przewijania,do kąpania :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

ja za to nie mam pomysłu kompletnie na prezent dla tesciów i moich rodziców,masakra,jak ja tego nie lubie :ico_sorki: :ico_sorki: dzieciom to jeszcze :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

13 gru 2011, 14:03

na prezent dla tesciów i moich rodziców,
oj tez tego nie loubilam ..dlatego teraz u nas sie tylko prezenty dzieciom kupuje :-D

Przyszedl kalendarz ze zdjeciami Szymka na 2012...generalnie jest ladny ale cholera poobcinali mu glowe na kilku fotkach :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: takie piekne zdjecia zniszczone troche bo tak od oczu sie zaczynaja a on akurat taka fajna czape mial na glowie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: i jedno chyba bardziej pociemnili bo ledwo co widac...a to i tak bylo swiatlo -cien...
ale ogolnie okey ....damy mamie :-D

[ Dodano: 13-12-2011, 13:05 ]
rozmawialam znow z ACAS (doradztwo w sprawie pracy) potwierdzili ze pracodawca powinnien odpowiedziec w ciagu 14 dni!!!!!!!!!!!!!
doradzili napisac jeszcze raz email i zazadac natychmiastowa odpowiedz i dac im 7dni tym razem ....
Email wyslany o 11:33...wiec czekam....

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

13 gru 2011, 14:07

Za wszystkie kolejne ząbki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: u nas jak na razie cisza.
aneta11 Sprawa została przeniesiona bo P.się nie wstawił.

My choinkę też tradycyjnie zawsze ubieramy w wigilię. Chociaż wcale mi tam do świąt nie śpieszno :ico_noniewiem:

[ Dodano: 13-12-2011, 13:10 ]
tabogucka Super pomysł z tym kalendarzem :-) ale to co oni nie widzieli jak to robią ja bym na twoim miejscu zwróciła im uwagę. :ico_nienie: Przecież za coś w końcu zapłaciłaś. Boże Ty to masz z ta pracą :ico_olaboga: dziwie się,że jeszcze nerwowo jakoś się trzymasz. :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość