Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

13 gru 2011, 14:11

tabogucka, nie narzekaj, faceta nie masz złego :ico_nienie:
Mnie w moim najbardziej denerwuje to, ze wszytsko tzreba palcem pokazywać, zeby coś zrobił. sam z siebie bajkę by dzieciom poczytał????w życiu!!!!ukąpać?????kąpał Olcię jak wróciłąm z małym ze szpitala przez pierwszy tydzień i tyle.

ale widzę, ze większość facetów (czyt. samców) chętnych tylko do spłodzenia, później niech się dzieje co chce, hehe tatusiowie

Olcia ma taką śliczną buźkę dzisiaj, ze nie mogę się napatrzeć :ico_brawa_01: nareszcie :ico_sorki:

Fintifluszka nie wiem jak to się stało, wyszłam na chwilkę do kuchni, był przypięty, ale on ciągle teraz się wychyla i maca podłogę, przypuszczam, że i tym razem tak zrobił, tylko nigdy to się nie stało przy mnie :ico_placzek: gdybym wiedziała, że to takie wywrotne. Chyba nic mu się nie stało, bo szybko zapomniał, ale na pewno juz go nie zostawię w tym samego

Mat kocha teraz stać i wspinać się po mnie. Nawet minuty już nie usiedzi tylko ciągle próbuje stawać. No i pełza tak śmiesznie na boki

aga216
co do prezentów nie doradzę Ci, ja nie kupuję nikomu, kupiłam mężowi zestaw kosmetyków, już mu dałam, teściowa sama już w październiku zapowiedziała, ze prezentów nie będzie, nawet do prezentu dla Olci się nie dołożyli. Jacyż to oni biedni :ico_olaboga: (15 tysięcy w 2 miesiące rozfurlali :ico_puknij: ) Ja się cieszę, ze nie kupujemy sobie, bo szczerze, szkoda mi kasy :-P

Olcia dostanie

Obrazek

Mat dostanie

Obrazek

ja sobie też prezent kosmetyczny sprawiłam :ico_oczko:

jeszcze sobie kupię krzesełko dla Mata i będę happy :-D

[ Dodano: 13-12-2011, 13:12 ]
jeszcze dzieci od mojej siostry dostaną jakieś prezenty :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

13 gru 2011, 16:51

http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopic.php?t=12886
zajrzyjcie kochane może coś podpowiecie :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

13 gru 2011, 17:50

hej :-D
u nas nadal grypa zoladkowa; Dominika w tydzien juz 1kg schudla, musze bardzo uwazac, zeby mi sie dziewczyny nie odwodnily :ico_olaboga:
Nie mam na nic czasu, wiecznie ktos cos ode mnie chce :ico_olaboga:
i nie mam tez czasu zeby Was doczytac, ale moze jutro sie uda jak mala pojdzie na drzemke :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za kolejne zabki, ale ja i tak nie wiem co zmienic na 1 stronie :ico_szoking:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

13 gru 2011, 19:35

tabogucka no to teraz tylko pozostaje czekac ciekawa jestem czy wogóle zareagują :ico_noniewiem:

Blanka26, dobrze ze juz Olci lepiej :ico_brawa_01:
A z tym wspinaniem sie to mała tak samo teraz by tylko stałą i w łóżeczku juz na kolanka sie podnosi jeszcze ciut jej brakuje do stania :-D
Zabawki super :-)
Ja teściom tez nie kupuje za duzo kasy by poszlo a tak sie nie przelewa...

NowaSejana, ojoj współczuje zdrówka życzę :ico_sorki: :ico_sorki:

A ja mojemu D. zamówiłam bluze z kapturem taka była super a wiem jaki on ma gust wiec bedzie mu sie podobac powinna jutro dojść :-D
A sobie to sama cos kupię :-)

[ Dodano: 13-12-2011, 18:37 ]
ale widzę, ze większość facetów (czyt. samców) chętnych tylko do spłodzenia, później niech się dzieje co chce, hehe tatusiowie
Ha ha dokładnie ale u mnie i tak jest teraz dobrze :ico_brawa_01:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

13 gru 2011, 21:19

tabogucka no to teraz tylko pozostaje czekac ciekawa jestem czy wogóle zareagują :ico_noniewiem:
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: jak wysmarowalam tego emaila ze juz 14 dni czekam na odpowiedz to od razu w ciagu godziny przyszedl piekny list podpisany przez "niby managerke" jako Practice Manager :ico_smiechbig:

ale generalnie jest pozytywny :ico_brawa_01: chca uniknac przymusowego zwolnienia (bo wiedza ze pojde z tym do sadu i mam szanse wygrac) prosza zebym przyszla na rozmowe w ten piatek na 15 ta omowic inne opcje np.zwolnienie na ochotnika(za tym naogol idzie duza odprawa) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jestem ta opcja bardzo zainteresowana :ico_oczko:
troche sie boje isc tam sama (znaczy z Szymkiem )ale ciotka akurat nie moze ...ale i tak plan jest taki ze ja ide sluchac co maja do zaproponowania ...o wszystkie opcjepoprosze na pismie wroce do domu porozmawiam z ACAS(doradztwo prawne)i wtedy dopiero podejme decyzje i dam im odpowiedz wiec nie chce jeszcze zapeszac ale chyba HURRRRRA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
byc moze nie bede wam wiecej narzekac :ico_brawa_01:

[ Dodano: 13-12-2011, 20:21 ]
nie narzekaj, faceta nie masz złego
Jako tata widze jest fantastyczny :ico_brawa_01:
narzekam na niego jako wspolmieszkanca...bo robi balagan i wogole po sobie nie sprzata i nie docenia pracy ktora wkladam w sprztanie :ico_nienie:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

13 gru 2011, 21:58

tabogucka, :ico_brawa_01: :ico_sorki: no to super ze dali wkońcu odpowiedź ! Może się wystraszyli :-D :-D

Ja ide z mała sie zaraz polozyc po juz ledwo siedzi ale D ja wział na chwilke na ręce :-) Bo wrocil dopiero co .
narzekam na niego jako wspolmieszkanca...bo robi balagan i wogole po sobie nie sprzata i nie docenia pracy ktora wkladam w sprztanie :ico_nienie:
Mój to sprząta czasem i odkurzy mi ale on lubi pracę na podwórku wszystko zrobi :-D
Teraz robi nowe ogrodzenie :-D

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

13 gru 2011, 22:26

Olcia ma taką śliczną buźkę dzisiaj, ze nie mogę się napatrzeć :ico_brawa_01: nareszcie :ico_sorki:
jakies nowe leki czy cos w diecie zmienilas? co tak podzialalo korzystnie na buzie?

Sejanazdrowka dla dziewczynek ...okropna jest ta zoladkowa grypa...a Wy rodzice i Marcelinka zdrowi?

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

13 gru 2011, 23:13

NowaSejana, :ico_olaboga: zdrowia dla Was

Już się bałąm, ze i u mnie w domu grypa żołądkowa, ale chyba nie. M. wczoraj ledwo z pracy wróćił, kupcianie, rzyganie (za przeproszeniem) blady jak ściana, ledwo stał na nogach :ico_szoking:
prędko z przerażeniem zamknęłam drzwi do pokoju, i nie pozwoliłam Olci nawet na korytarz wyglądać. I tak siedzimy od wczoraj jak w iwęzieniu :ico_olaboga:
dziś teściowa waliła w kiblu aż dudniło. ależ mi się śmiać chciało :-D chociaż ona twierdzi, że to od antybiotyku, oby!!!
dziś dzieci w pokoju myłąm w misce, a ja w maseczce chodzę, co by syfa nie złapać :ico_olaboga:

dziewczyny mam grzyba na ścianie!!!!!!!!!!!!!!! :ico_placzek:

aga216, ja się na tym nie znam :ico_noniewiem:

tabogucka, trzymam kciuki :ico_oczko:
jakies nowe leki czy cos w diecie zmienilas? co tak podzialalo korzystnie na buzie?
zmieniłam jej lek na alergię, no i odstawiłam wszelkie syropy. oczywiście buźka nie jest jeszcze idealna,a le wszysko pięknie powolutku znika. Kolanka też super :ico_brawa_01:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

13 gru 2011, 23:26

dziewczyny mam grzyba na ścianie!!!!!!!!!!!!!!! :ico_placzek:
oj to nie zazdroszcze bo ta cholere to trudno wytepic.... :ico_sorki:
I tak siedzimy od wczoraj jak w iwęzieniu :ico_olaboga:
biedaczki !!!ale jak was to uchroni przed grypa to warto :ico_sorki:

[ Dodano: 13-12-2011, 22:28 ]
trzymam kciuk
dzieki ja sie juz ciesze chociaz znajac mojego szefa to byc moze przedwczesnie :ico_sorki:

[ Dodano: 13-12-2011, 22:30 ]
zmieniłam jej lek na alergię,
sama ???czy lekarz?

[ Dodano: 13-12-2011, 22:31 ]
a ta alergia to pokarmowa ? wziewna .....jaka?i jak stwierdzili ? jakie badaniai ? z krwi ?

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

13 gru 2011, 23:41

sama ???czy lekarz?
lekarz :-)
a ta alergia to pokarmowa ? wziewna .....jaka?i jak stwierdzili ? jakie badaniai ? z krwi ?
badań jeszcze nie robiłyśmy, bo musi być zdrowa, a ona ciągle mi chorowała no i tak się przedłużyło. Pewnie po nowym roku zrobimy. nie wiem co to za alergia, czy pokarmowa czy nie, alergolog mówi, że dziwne, zeby alergia wróciła po dwóch latach przerwy. Teraz mi sie skojarzyło, że może to ten grzyb na ścianie???? :ico_szoking: od jutra zaczynam z nim wojnę!!!

[ Dodano: 13-12-2011, 22:42 ]
no i ma mieć testy skórne, a jak te nic nie wykażą to z krwi

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość