Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

20 lis 2008, 14:31

nalazłam na jednej stronce informacje o przyśpieszaniu porodu
nam lekarz w poniedzialek powiedzial - chodzic, biegac i seksic sie :-) No to tak tez robimy, tylko dzis kiepska pogoda i pochodze malo. Ale pooddycham sobie i troche ponaciagam krocze (siadam na podlodze jakby po turecku tylko stopy ze soba lacze i staram sie powoli dociskac kolana do podlogi). A o tych piersiach to mialam na szkole rodzenia - zeby maz nie piescil w 8 miesiacu bo mozna porod wywolac. Bo to tak jak oksytocyna.

[ Dodano: 2008-11-20, 13:33 ]
http://www.galeriadom.pl/life-listone-m ... -podlogowe

co myslicie o takich panelach?? chce takie na polpietro. Bo do salonu nie bardzo beda pasowac. mezowi nie bardzo sie podobaja ale nie potrafil mi odmowic.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

20 lis 2008, 14:36

betka Beata to ładne imie, ja mam ciocię Beatę i chyba z sentymentu do niej lubie to imię :-)

Wiem że można na małym metrażu mieszkać całą gromadką bo w tym mieszkaniu mieszkaliśmy w 6 osób. Mama, tata i nasza czwórka :ico_brawa_01: Ale nie chciałabym tak mieszkać z moimi dziećmi chociaż ja sama nie wspominam tego źle ale byłam jeszcze mała. Potem rodzice się rozwiedli, tata się wyprowadził a jak miałam jakieś 8 lat my z mamą też się wyprowadziliśmy do innego mieszkania. No ale zobaczymy jak to będzie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

20 lis 2008, 14:36

Właśnie była u nas pediatra, Małemu już zchodzi żółtaczka, po za tym wszystko z nim w porządku, płucka czyste :-) dostaliśmy recepte na wit D wit. K nie dostaliśmy bo mały jest sztucznie karmiony, ale kto wie,jak się cycowanie rozkręci to pewnie dostaniemy :-)

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

20 lis 2008, 14:38

Panele bardzo ładne, kolorek mi się podoba tylko wzór nie w moim stylu, ale napewno będzie fajny efekt :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

20 lis 2008, 14:39

WIOLA szkoda ze nie ma 100% skutecznych przyspieszaczy - oprucz tych szpitalnych.... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: chcialabym zeby to Niunio zdecydowal kiedy sie nam pokaze....

A telefonow kupe, wiadomosci na NK, smsow itd.... czy juz po, co ja w domu jeszcze robie. Z jedenj strony fajnie bo wiem ze ktos mysli o nas i ciesze sie jak ktos dzowni... A z drugiej strony ja tez juz tak bardzo chce ze czasem nie mam ochoty tlumaczyc ze jeszcze nic sie nie dzieje :ico_placzek: ale juz bym chciala!!! Ale nie mozna plakac - bo Junior wie ze mi smutno. Pojedziemy dzis na zakupy jak maz wroci z pracy. Kupimy przescieradelka (bo nie mamy jeszcze) i wanienke. Maz mial sam kupic ale skoro Niuniowi donbrze w brzuszku to wykorzystamy ten czas na ostatnie zakupy.

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

20 lis 2008, 14:39

#ania# super że maluszek tak pięknie się rozwija :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-11-20, 13:46 ]
Wiola85 na mnie na pewno seksik działa w jakiś tam sposób bo mam po nim skurczyki. Te wczorajsze też były po przytulankach, tzn przytulaliśmy się wieczorkiem a o 4 rano zaczęły się skurcze. :ico_oczko:

betka, ja słyszę takie same pytania ostatnio, wiem że wszyscy pytają z troski i zainteresowania ale już mnie to męczy. A ty jeszcze się kulasz? A Ty jeszcze nie w szpitalu? A co ty jeszcze tutaj robisz? A ty jeszcze z Filipkiem w brzuszku? Staram się tym nie przejmować bo wiem że to nie jest złośliwe tylko ludziom brakuje wyczucia. Odpowiadam poprostu z uśmiechem że jeszcze mamy czas i że Filipkowi dobrze u mamusi w brzuszku :ico_oczko:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

20 lis 2008, 14:49

#ania#, dobrze ze Jas ok - to najwazniejsze. Buziaczki dla niego!!! NIech rosnie zdrowo!!!

Motylek22, Filipek to wasze pierwsze dzieciatko takze jeszcze macie kupe czasu na przeprowadzki!!! Z historii moich znajomych stwerdzam ze jak ktos nie ma mieszkanaka wystarczajacow duzego (wedlug nich) to zanim urodzi sie nasteony skrab maja juz kolejny kat dla calej rodzinki :ico_brawa_01: a my do tej pory nie mamy nic - ale od lutego juz na swoim!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale sie ciesze. Co prawda roboty bedzie jeszcze kupa dookola domku (ogrod, kostka, trwka itd), ale srodek caly dla nas!!! Moze nie wszystkie meble uda sie kupic do kazdego pokoju, ale na poczatek kazdy bedzie mial gdzie spac, i nawet kilkoro gosci bedzie mozna przyjac na noc...

Fajnie by bylo zaprosic was wszystkie do mnie w lecie - moze maz zrobi piaskownice i hustawke jakas :ico_brawa_01: ale byloby dzieciaczkow, pewnie by sie wybawily i spaly cale 12 godzin potem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

20 lis 2008, 14:53

Matko zniknęłam tylko na chwile a wy juz tyle popisałyscie :)
Betka - te szpitalne przyspieszacze tez nie są w 100% skuteczne, a zresztą składają sie z tych samych "składników" co naturalne. Czyli oksytocyna dozylnie, i prostaglandyny do szyjki macicy w postaci zelu. Wiec chyba mąz lepszy..... :-D :-D :-D :-D

Aniu - brawa dla Jasia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

20 lis 2008, 14:53

A telefonow kupe, wiadomosci na NK, smsow itd.... czy juz po, co ja w domu jeszcze robie. Z jedenj strony fajnie bo wiem ze ktos mysli o nas i ciesze sie jak ktos dzowni... A z drugiej strony ja tez juz tak bardzo chce ze czasem nie mam ochoty tlumaczyc ze jeszcze nic sie nie dzieje ale juz bym chciala!!!
wkurzajace to jest, miałam to samo. Ciagle pytania czy to juz??? czy juz po??? i dlaczego tak dlugo??? oszalec mozna :ico_olaboga:
Właśnie była u nas pediatra, Małemu już zchodzi żółtaczka, po za tym wszystko z nim w porządku, płucka czyste
n to super najwazniejsze jest zdrowie dziecka :ico_brawa_01: moj maluch nie miał w ogole zoltaczki, wiec na trzecia dobe wyszłam do domu ze szpitala. Pozniej tez nie dostał, ale połozna powiedziała.ze juz jej nie bedzie miał. Istnieje tez taka mozliwosc ze przechodził ja bardzo łagodnie i ja nawet nie zawuazyłam, ale to jak juz bylismy w domu.
Wiola85 na mnie na pewno seksik działa w jakiś tam sposób bo mam po nim skurczyki. Te wczorajsze też były po przytulankach, tzn przytulaliśmy się wieczorkiem a o 4 rano zaczęły się skurcze.
to gratuluje :ico_brawa_01: moze cie szybko to wezmie :-D bierz chlopa w obroty to pewnie Cie ruszy :-D
Dobra zmykam bo to moje małe szczescie juz sie budzi :-)

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

20 lis 2008, 15:03

Moj sredni sie zdrzemną dzis troszke i własnie zawołał z pokoju. Pobiegłam tam do niego a on taki cieplusi, milusi z łózeczka....zjadłabym go gdybym mogła. Własnie sie przytulalismy, uwielbiam takie cieplutkie dzidziusie, zaraz po przebudzeniu...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość