Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

16 wrz 2007, 20:25

Halo halo ???

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

16 wrz 2007, 20:27

No jestem wieczorową porą...

Byłam na zakupach z mamą... i tylko :ico_zly: wróciłam...bo w tych sklepach same takie szare szmaty! no ja rozumiem, moda modą, ale czy teraz wszystko musi być szare??? i w rozmiarze 34??? bez rpzesady! a buty? wszytskie czarne! beznadzieja!!!
Za to babcia kupiła Hani w 5-10-15 świetnego różowego rampersa i bluzeczkę :-D , a potem zjadłyśmy lody i do domu. A tam zaraz kąpiel mojej Misiaczki i lula...

Anes to pisz do mnie na GG albo zostaw wiadomość...bo nie podałaś swojego GG i nie mogę Cię zlokalizować. Fajna ta Wasza spacerówka i mam kilka pytań...

KUlka Wasz wózio też fajny...ale spory. Jak dla mnie za spory...bo po to zmieniam moją spacerówkę roana na coś parasolkowatego, żeby mieć lżej...

Glizdunia ,może to przejściowe? a często ją przystawiasz? kurczę...a na prawdę nie umie pociagnać z butli??? jestem w :ico_szoking: bo moja w sumie już jak miała 3tygodnie to ciągnęła z butli...

Ok...czekam na wieści od Anes, na powrót Gosi- chyba, że zabalowała dziś na całego :ico_oczko: i na relację z chrzcin Karolusa

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

16 wrz 2007, 20:39

Gdzieś się nam Gosieńka zapodziała :-D :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

16 wrz 2007, 20:55

a gdzie wszyscy??? tańczą z gwiazdami czy jak? ja siedzę i czekam aż ktoś napisze, a tu co???

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

16 wrz 2007, 21:05

Śledzą ucieczkę skazanego na śmierć :-D

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

16 wrz 2007, 21:13

witam, ja na chwile wpadlam.

[ Dodano: 2007-09-16, 21:20 ]
wiecie co? to jest nie fair, jedne dzieci nie mają kolek, ząbkowania nie dają odczuć rodzicom, a u Nas co? Skończyły sie kolki, zaczely sie ząbki i to cholernie marudne! juz nie mowie w ogole o dzieciach ktore przesypaiaja cale noce - u mnie to jest marzenie, a jeszcze teraz wracam do pracy, zaczynam (prawdopodobnie) studia, wiec w ogole sie nie wyspie - normalnie lipa

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

16 wrz 2007, 21:24

Zborra...wiesz moja mala jak miala 2-3 tygodnie to tez potrafila wypic z butli plantexa...ale od tego czasu nie miala butli w ustach i teraz nie potrafi-to samo mamy ze smokiem....a cos mi sie z mlekiem dzieje...znaczy sie w 4 godz.to uzbieralo sie tyle co kot naplakal...wypila w 3 minutki i co dalej?butla...nie potrafi wiec mietolila cycusie ...moze jej tam cos jeszcze kapnelo...ale kiepsko to widze.......CYCE OSZALALY....w piatek zawalilo jednego...i goraczka a dzis pusto :ico_szoking:...moze to chwilowe z nerwow? :ico_noniewiem: boje sie jak cholercia ze mi ja do szpitala wezma przez te kupy z krwią....wogole to jestem prawie pewna ze to jakas alergia pokarmowa...bo jakies grudeczki podskorne na czole jej wyskoczyly...sa koloru skory ale wczesniej ich nie bylo....

Nie wiem czy pamietacie ze mamy problem z przychodnią bo w starej nas nie chca bo sie przeprowadzilismy a w nowej jeszcze nie jestesmy zarejestrowani...dzis jej szukalismy i lipa..nie wiem gdzie jest-jutro bierzemy GPS i w droge....no,wiec mam nadzieje ze tak awaryjnie nas jutro w starej przyjma bo jak nie to :ico_olaboga: ...przeciez musimy gdzies dac te kupe do badania bo nie pomogą mojej Kruszynce :ico_placzek: i baaardzo mnie ogolnie wszystko to martwi...placze kiedy tylko bardziej o tym zaczne myslec...bo boje sie ze to bedzie cos powazniejszego...a wiadomo ze angielscy lekarze są jacy są...czy wpadną na to co jej dolega? :ico_noniewiem: :ico_placzek:
Do jutra juz niedaleko wiec jakos byc musi...jak jutro tu wejde to zdam relacje...oby bylo dobrze :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

16 wrz 2007, 21:53

Przyszłam posmęcić na noc...Bo kurka...trzeba by Hani zapodać już bebilon 2, ale...ale...puszka 1 właśnie się kończy powoli, no a 2nie mogę tak chyba z dnia na dzień nie? więc co? a jak kupię oba, to w życiu mi w 3tygodnie tego nie wypije... :ico_noniewiem: co robić??? no i jutro kupuję kleik ryżowy, żeby mi pultasek urósł większy :-D

Doris biedna...nie denerwuj się...A gdzie do rpacy wracasz??? a z zębami rozumiem...Hania dziś szok...ślini się jak bokser...rzuca się na wszystko z dziąsłami :-D , atakuje nas normalnie jak pirania...i też biedna więcej marudzi...Ale nocki śpi, w dzień też nie jest tak źle...Ale może Ci się tak poukłada, że młoda w nocki się uspokoi? a w pracy bynajmniej się oderwiesz od tego siedzenia w domu! No a może zagęść jej na noc mleczko to dłużej pośpi co?

Glizdunia no właśnie...najpierw się stresowałaś czyimś zdrowiem tu w PL, a teraz Majeczką! no widzisz :ico_nienie: wolno Ci tego robić!!! nie przejmuj się na zapas...popytaj, poszukaj...napisz może do Kasi.k bo ona z Vikulą to już też wszystk oprzeszła, więc może coś poradzi?

To co myślicie z tym mlekiem? Doris dziś tylko Ty tu taka butlelkowa mama jesteś...

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

16 wrz 2007, 21:56

Glizda krew w kupie ?? ale z rozwolnieniem czy zaparciem ???



Doris no tak juz jest ,ze jak nie urok to sraczka.... moj i spi po 12 h i w dzien spi i kolek nie miał .... ale zaczęły sie zeby wiec Viburkol juz podaje ......
ale za to wiem ,ze pozniej bede miała wiecej roboty bo mi Filip daje w kosc wiec Jakub pewnie tez..........

A co do tego wstawania to nie mozecie sie wymieniac chociaz w weekendy ...... my sie zawsze wymienialismy ...... raz on raz ja......... szczegolnie ,ze praca .......

a ja chyba udeze w kimono.....

dobranoc :ico_spanko: :ico_spanko:

[ Dodano: 2007-09-16, 21:58 ]
Zborra ja przeszlam odrazu z 1 na 2 bez problemu........

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

16 wrz 2007, 22:01

a tak jeszcze przed snem pochwale sie Mayeczką...wczoraj dotylala pierwszy raz sama kolorowych skarpetek na nozkach a dzis juz zdjela sama rączkami skarpetke :ico_brawa_01: tak mi sie podoba jak dzieciaczki bawia sie stopkami..no cudny widok!!i oplula mamusie i tatusia dzis na odleglosc....normalnie splunela na nas...to :ico_nienie: bylo ladne ale zawsze to cos nowego dla niej...Zborra dobrze powiedziane"jak pirania"...nasza ma to samo...strach sie zblizyc a najbardziej atakuje dlonie...a palca jej dac?-mozna nie odzyskac :-D tylko ze u nas jeszcze zebow ani widu ani slychu...
Dobranoc...3 majcie kciuki za powodzenie misji.."lekarz"....a jak co to faktycznie do Kasik sie odezwe w tej sprawie...

[ Dodano: 2007-09-16, 22:03 ]
Kulka...ani rozwolnienie...ani zaparcia...poprostu brzydka zielona kupa ze sluzem...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość