ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

20 kwie 2008, 11:40

Oby Justynko :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

20 kwie 2008, 11:44

Idziemy zaraz z Adusią na spacerek :ico_brawa_01:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

20 kwie 2008, 11:48

U nas raczej spacerku jednak nie bedzie bo coraz bardziej sie chmurzy...

Gabrysiu, to zalezy ile dzieci jest zapisanych... moja siostra zapisywala synka do przedszkola w ubieglym roku i mimo iż wtedy jeszcze nie pracowala Krystianka przyjeli...

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

20 kwie 2008, 19:26

hej kochane
tak jak pisala Gabrysia T mi niespodzianike zrobil i w piatek o 4 w nocy przyjechal do domu- tylko na weekend ale zawsze cos, juz wyjechal, pewnie ok 1 -2 w nocy beda w danii
wczoraj chcialam wejsc an tt ale akurat mi nie dzialalo :ico_noniewiem:

Kasiu duzo zdroweczka dla was, oby szybko te chorobkska przeszly :ico_sorki: :ico_sorki:

u nas na szczescie od tego kaszelku co Oskar mial w listopadzie mamy spokoj-tfu tfu aby nie zapeszyc

Oskar to łobuz jak nie weim co, zaczyna coraz czesciej kopac, ot tak, podejdzie i kopnie :ico_szoking: :ico_szoking: .... a jak mowie ze nie wolno to mnie uderzy reka :ico_olaboga:
ech tyrzeba z tym powalczyc...ale ogolem to coraz smieszniejszy jest

mam nadzieje ze my dostaniemy siue do przedszkola bez problemu bo mojej przyjaciokli sasiadka jest dyrektorkas tego oddzialu gdzuie jest nasz rejon i w razie "w" sa jeszcze miejsca dyrektorskie czy cos takiego, zreszta zobaczymy.... :ico_oczko:
a ja musze pomyslec o tych wakacjach i poslaniu choc na kilka godzin dziennie malego do tego przedszkolo-zlobka prywatnego aby z dzieciaczkami pobyl ale musze go chyba pierw zaszczepic an pneumokoki i moze meningokoki

co do przyjazdu T to tak jak pisalam ostatnio zle bylo miedzy nami...ostatnie 2 tyg wieczne klotnie i niedomowienia a tu nagle taka niespodzianka i ten weekend byl cudowny... :ico_haha_01: tak normalnie bylo i tak rodzinnie, ach ach ach zeby tak zawsze bylo :ico_haha_01:

lece szykowac Oskara do spania bo marudny jest

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

20 kwie 2008, 19:58

Natashka pisze:a jak mowie ze nie wolno to mnie uderzy reka

Natalia, Maja robi identycznie :ico_olaboga: I ciesze sie ze tak udal sie Wam weekend... fajnia niespodzianka :-)

mama-emilki pisze:Własnie ogladałam pogode - cały rpzyszły tydzien ma byc ciepło i słonecznie

Mam nadzieje Gabrysiu, ze Twoja przepowiednia sie sprawdzi :-D

My dzis caly dzien przesiedzielismy w domu, nawet autem nie podjechalismy do jakiejs galerii pochodzic :ico_olaboga: beznadziejny dzien jak dla mnie :ico_zly:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

20 kwie 2008, 20:54

Iwonko zapomnialam wspomniec ze pieknie wygladasz w avatarku,cud miod :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja licze na ta ladna pogode bo juz dawno na zadnym spacerku dluzszym nie bylismy a teskno bez tego... :ico_noniewiem: , zreszta juz czas zaczac na ogrodku cos siac i sadzic :ico_haha_01:

z Oskara w koncu uszlo powietrze i polozyl sie w lozeczku..zasypia...
od jutra zaczynam nauke zasypiania bez butli mleka, choc i tak nie zasypai od razu po niej... w ciagu miesiaca postaram sie go oduczyc pic mleko z butli.. bo z tym sie meczymy, wszystko inne pije z kubeczkow lub kubka niekapka ale mleka za cholerke z niczego innego nie wypije...

wiecie co Oskar w piatek w ogole nie spal w dzien i o dziwo wieczorem nie byl wcale marudny a wczoraj spal tylko 20 minut :ico_olaboga: ..cos coraz czesciej przytrafia nam sie to niespanie w dzien :ico_olaboga:
mam nadzieje ze to tylko tak chwilowo

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

20 kwie 2008, 22:38

ja juz rowniez klade sie spac
kolorowych snow :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

21 kwie 2008, 07:28

dziendoberek
nocka przespana, pobudka o 7
jak przyjemnie wstawac kiedy na zewnatrz slonko swieci, juz pranko wywiesilam na podworku i szykuje sie do wyjscia, czeka mnie poczta i zakupy a potem spacerek zapewne :-D

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

21 kwie 2008, 08:27

Witajcie dziewczynki :-)

U nas za to pogoda gorsza niz wczoraj :ico_zly:

Nocka tez koszmarna bo Maja przed samym polożeniem sie spac przegryzła ostatniego smoczka i nie mogla usnąc, potem sie budzila i plakla bo nie miala smoczka a dziurawego nie chciala :ico_olaboga: chyba juz nie kupie jej nowego tylko przemecze sie kilka dni i moze odzwyczai sie... przechlapane z tym smoczkiem :ico_olaboga:

Natalia, dziekuje za komplement :ico_sorki: chociaz ja sama sobie sie nigdy nie podobam :-D :-D :-D

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

21 kwie 2008, 09:46

Gabrysiu, ale zebys slyszla jak ona calą noc mlaskała :-D nie miala smoczka a ssala :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość